Zielone szkoły w górach – aktualne oferty 2020

Park of Poland – otwarcie luty 2020! ZOBACZ CENY!
5 lutego 2020
Aktywne wycieczki szkolne i zielone szkoły – co czeka Was w 2020 roku?
17 lutego 2020

Zielone szkoły w górach – aktualne oferty 2020

zawoja wycieczka szkolna jednodniowa

Zielone szkoły w górach - aktualne oferty 2020

Co to jest zielona szkoła? To kilkudniowa wycieczka, której celem jest przede wszystkim przebywanie uczniów na łonie natury. Elementy programu nauczania realizowane są w terenie poprzez urozmaicone zajęcia. Z tego względu szkoły poszukują atrakcyjnych przyrodniczo i kulturowo miejsc na terenie Polski. Oferta "zielone szkoły 2020" to wart uwagi zestaw nieszablonowych pomysłów na wycieczki dla dzieci i młodzieży

AKTYWNE ZIELONE SZKOŁY W GÓRACH - CZAS NA BESKIDY!

Beskidy to malownicze pasmo górskie na południu Polski. Beskidzkie podejścia są łagodniejsze, a szczyty łatwiejsze do zdobycia niż tatrzańskie, dlatego lepiej nadają się na wyprawy z dziećmi. Bogactwo flory i fauny tego regionu to świetna okazja do prowadzenia lekcji przyrodniczych w terenie. Wybór szlaków pieszych i rowerowych stanowi dużą atrakcję dla miłośników aktywnego wypoczynku. Ścieżki spacerowe wzdłuż potoków i rozległe polany widokowe pozwalają na prowadzenie ciekawych plenerowych zajęć dla młodzieży. Pełna energii kultura góralska zachęca do aktywności wszystkich przybywających pod Babią Górę. Zapraszamy szczególnie do miejscowości Zawoja, gdzie w przeciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy niejedną udaną zieloną szkołę.
Kopia Kopia m y 2 7 • 9 _ 0 0 m - 3 _ 0 0 p m szer h í t e wag danego l l s r e s o r t , s U n s e t c o s t

ZIELONE SZKOŁY Z PEŁNYM PROGRAMEM I ANIMATORAMI

Nasza zielona szkoła to gotowa kompozycja pomysłów na ciekawe spędzanie czasu. Każdy dzień wypełniony po brzegi - to program, do którego zapraszamy zielone szkoły. Animatorem jest osoba z pasją i wiedzą, przygotowana do pracy z dziećmi. Prowadzący mają przygotowane dla uczestników konkretne zajęcia, gry i zabawy. Od zawodów na polanie, przez rozgrywki na boisku aż po warsztaty twórcze i zajęcia taneczne - dla każdego coś ciekawego. Nie brakuje też w trakcie zielonej szkoły spotkań z żywą kulturą lokalną i poznawania walorów przyrodniczych regionu.

IDEALNE OŚRODKI WYPOCZYNKOWE NA ZIELONE SZKOŁY

Jak wiadomo, zielona szkoła wymaga bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Dlatego lokalizacja ośrodka jest jednym z priorytetów. Dla dzieci i młodzieży najważniejsze jest boisko i plac do zabawy na świeżym powietrzu. Przydadzą się w pobliżu ścieżki spacerowe, trasy rowerowe i szlaki piesze, aby w trakcie zielonych szkół można było łatwo zorganizować krótkie wycieczki. Na dodatek noclegi na zielone szkoły powinny być przystępne cenowo. Takimi właśnie obiektami dysponujemy w miejscowości Zawoja pod Babią Górą. Zawojka i Jodła to ośrodki w pełni przystosowane do przyjmowania dzieci i młodzieży. Zapraszamy uczestników do korzystania z boiska, polany, miejsca na ognisko i sali multimedialnej. Prowadzimy wyprawy w góry i zajęcia na miejscu. Domowa kuchnia serwuje smaczne posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety.

ILE KOSZTUJĄ NASZE ZIELONE SZKOŁY

Opiekunów i uczestników może martwić cena, jaką pociąga za sobą zielona szkoła. Oferty obejmują zwykle kilka długich dni bogatych w atrakcje, a to - jak wiadomo - generuje koszty. Tymczasem nasze propozycje pozostają atrakcyjne cenowo ze względu na własną bazę noclegową. Gościmy zieloną szkołę w naszym własnym ośrodku, co znacznie redukuje koszty. Możemy śmiało planować rozmaite zajęcia, wyjścia, wycieczki, warsztaty, gry i zabawy, ponieważ ogólna cena zielonej szkoły pozostanie przystępna. Zapraszamy również do kreatora zielonej szkoły, który umożliwia samodzielne komponowanie programu i udostępnia wycenę wyjazdu. Biuro jest też stale gotowe do kontaktu, służąc informacjami i pomocą.
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.