WYCIECZKI SZKOLNE OFERTA NA 2023 ROK

Bogata oferta wycieczek to cel, który chce osiągnąć każde biuro podróży. Wycieczki szkolne jednak wymagają szczególnego doświadczenia. Kilka dni w terenie z grupą dzieci to wyzwanie dla szkoły, opiekunów i organizatorów. Pomysł na wycieczkę szkolną to jeszcze nie wszystko. Konieczny jest bezpieczny transport, sprawdzony nocleg, zdrowy posiłek i atrakcyjny program.
Nasze biuro od lat organizuje wycieczki szkolne i dba o wszystkie szczegóły. Oferta obejmuje krajowe i zagraniczne wycieczki, jednodniowe i na kilka dni. Proponujemy wycieczki krajoznawcze i edukacyjne, w góry i do miasta. Program dostosowujemy do potrzeb grupy. Nasze wycieczki klasowe to atrakcyjne kombinacje pobytu na łonie przyrody i zwiedzania zabytków. Pozwalają na swobodne łączenie nauki i zabawy.

Wycieczki szkolne 1-dniowe – Warszawa, Kraków, Zakopane i nie tylko!

Oferta wycieczek na jeden dzień to bogactwo propozycji. Zapraszamy do miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wrocław i Warszawa. Wycieczki obejmują zwiedzanie ciekawych miejsc i odrobinę rozrywki. Warte uwagi są też wyjazdy pozwalające poznać charakter całego regionu, takiego jak np. Śląsk lub Jura Krakowsko-Częstochowska.
Szczególnie interesujące są wyprawy w rejony górskie. Polecamy Ojców, Zakopane, Pieniny i Beskidy. W tych ostatnich gościmy grupy w naszym ośrodku w Zawoi. Korzystając z piękna otaczającej przyrody i bogactwa góralskiej kultury, organizujemy tu jednodniowe pobyty integracyjne, kilkudniowe wyprawy rekreacyjne oraz zielone szkoły.

Wycieczki szkolne 2-dniowe – Wrocław, Sandomierz, Kazimierz i wiele innych!

W ramach wycieczki na dwa dni proponujemy ciekawe połączenia na terenie Małopolski: Kraków i Wieliczka, Kraków i Oświęcim, Kraków i Bochnia, Kraków i Energylandia. Niezmiennie też zapraszamy w urokliwe Pieniny i Beskidy. Polecamy atrakcje na trasie Pętli Beskidzkiej i Pętli Sądeckiej.
Jeździmy również na Dolny Śląsk, gdzie zwiedzamy Wrocław i Góry Stołowe. Nieobce nam także Podkarpacie i Szlak Orlich Gniazd. Na wschodzie natomiast odwiedzamy Sandomierz i Kazimierz Dolny. Dwa dni to też szansa na krótki wyjazd grup szkolnych do Warszawy lub nawet za granicę.

Wycieczki szkolne 3-dniowe – Beskidy, Pieniny, Trójmiasto i co jeszcze?

Wśród wycieczek szkolnych na trzy dni wybór jest ogromny. Komponujemy niemalże dowolne kombinacje pomiędzy takimi miejscami jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Oświęcim, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Energylandia, Ojców, Zawoja i Zakopane. Małopolska nie ma dla nas tajemnic i tu jesteśmy gospodarzami. W Zawoi dodatkowo organizujemy kilkudniowe zielone szkoły. Jeździmy również Szlakiem Piastowskim i do Trójmiasta, do Lublina i Wrocławia. Zapraszamy w Bieszczady, Sudety, Pieniny, Beskidy, Tatry, Góry Stołowe i Góry Świętokrzyskie.

Liczne grupy zainteresowane są poznaniem Warszawy. Polska stolica jest szczególnym miejscem, do którego wysyłamy wycieczki szkolne. Warszawa to żywa historia zapisana w ludziach, ulicach i pomnikach, a przedstawiona przez niejedno nowoczesne muzeum. Wycieczce do Warszawy towarzyszą zarówno opowieści o przeszłości, jak i obserwowanie rozwoju współczesnej aglomeracji.

Wycieczki szkolne za granicę

Szkolna wycieczka może również wybrać się na kilka dni za granicę. Każde państwo spośród sąsiadów Polski jest warte zobaczenia. Nawet krótkie zagraniczne wyprawy pozwolą na poznanie atrakcji stolicy kraju, podziwianie charakterystycznej architektury i próbowanie lokalnych smaków. Proponujemy wyjazdy na dwa lub trzy dni. Nasze biuro organizuje wycieczki do Wiednia, Pragi, Budapesztu, Berlina i Lwowa. Oferta obejmuje również Zakole Dunaju, Morawski Kras, Adrspach i Słowację. Poza tym nasze biuro układa ciekawe kombinacje programu. Polecamy między innymi wycieczki zagraniczne „Trzy stolice”, „Wiedeń i Morawski Kras” lub „Budapeszt i Zakole Dunaju”.

× Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.