WYCIECZKI SZKOLNE DO WARSZAWY

Warszawa jest szczególnym miastem z bogatą historią. Doszczętnie zburzona podczas II wojny światowej i następnie rękami mieszkańców odbudowana stolica Polski nosi na sobie ślady cierpienia i chwały. Łączy się w niej tradycja i nowoczesność, przeszłość i przyszłość. Głównym celem wyjazdu z klasą do Warszawy jest więc wspaniała lekcja historii i kultury.

Wyjazd z Biurem Podróży Trybała oznacza bogaty program, bezpieczne miejsce noclegu, pełne wyżywienie i wiele atrakcji dodatkowych. Poszczególne cele wycieczki szkolnej można ustalać indywidualnie, ponieważ staramy się dopasować plan wyprawy do potrzeb konkretnej grupy.

Oferta wycieczek szkolnych do Warszawy

Tanie wycieczki szkolne do Warszawy

Wyprawa do stolicy z południowych regionów kraju oznacza dość daleką podróż i konieczność organizacji noclegu. Aby wycieczka pozostała niedroga, warto zaplanować odpoczynek w ośrodku pod Warszawą. W Biurze Podróży Trybała proponujemy sprawdzony i bezpieczny obiekt, który wyróżniają liczne atrakcje. Oprócz wytchnienia od gwaru dużego miasta, miejsce to oferuje boiska do siatkówki i koszykówki. Dostępna jest siłownia zewnętrzna, urozmaicony plac zabaw i organizacja ogniska. Zysków jest wiele, a koszty wycieczki pozostają dobrze zbilansowane.

Wycieczki do Warszawy na 2 dni

W programie dwudniowego wyjazdu do Warszawy znaleźć się powinno między innymi zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. To nowoczesne muzeum znakomicie pozwala młodzieży wejść w zasadniczą część historii stolicy ostatnich stu lat. Wiedza ta może zostać doskonale uzupełniona przez wizytę w Zamku Królewskim i spacer ulicami Starego Miasta. Dzieci chętnie zobaczą również zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Nowoczesne oblicze Warszawy prezentują oczywiście elementy architektury i nowa linia metra, ale również pełne atrakcji Centrum Nauki Kopernik. To tam uczniowie mogą samodzielnie przeprowadzić doświadczenia z różnych dziedzin nauki.

Wycieczki do Warszawy na 3 dni

Trzy dni w stolicy dają możliwość poszerzenia planu zwiedzania. W zasięgu są miejsca takie jak Park Łazienkowski z pomnikiem Fryderyka Chopina, Pałacyk na wodzie i Oranżeria. Również Pałac w Wilanowie zaprasza na lekcję z przewodnikiem. Dzieci i młodzież zapewne zechcą zobaczyć Stadion Narodowy lub port lotniczy Okęcie. Można je zabrać również do budynku Sejmu. Na młodych turystów czeka taras widokowy na trzydziestym piętrze Pałacu Kultury i Nauki oraz ogród na dachu Biblioteki UW. Młodsi ucieszą się z wizyty w ogrodzie zoologicznym. Starsze grupy zainteresuje POLIN – jedno z nowszych muzeów w Polsce. Na zwiedzających czeka nawet siedziba TVP. Słowem, do wyboru jest mnóstwo możliwości.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Warszawy!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.