JEDNODNIOWE WYCIECZKI SZKOLNE

Wycieczka jednodniowa to niedrogie i stosunkowo łatwe do zorganizowania urozmaicenie pracy w szkole. Dzieci lubią aktywne zajęcia w terenie, które są odskocznią od szkolnej rutyny. Pomysł na wycieczkę szkolną wiąże się zwykle z treściami nauczania oraz atrakcjami dostępnymi w niedalekiej okolicy. Programy wyjazdów jednodniowych układają jednak nie tylko nauczyciele, lecz również niejedno biuro podróży. Wycieczki szkolne, które prezentujemy poniżej, to sprawdzone propozycje z powodzeniem od lat realizowane przez nasze biuro.

Jednodniowe wycieczki szkolne – oferta

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe

Kraków, Ojców, Wieliczka czy Oświęcim są zawsze dobrym pomysłem na wycieczki jednodniowe. Śląsk, Jura Krakowsko – Częstochowska i Tarnowskie Góry to regiony prezentujące ciekawe tradycje. Pętla Beskidzka lub Sądecka stanowią widokową trasę dla wycieczek objazdowych. Mimo że jeden dzień to niewiele, celem do osiągnięcia jest nawet Warszawa czy Wrocław. Wycieczki jednodniowe to krótkie wyjazdy w konkretnym celu. Przykładowo do Warszawy można jechać, by zobaczyć Stare Miasto i gruntownie zwiedzić Centrum Nauki Kopernik. Albo skupić się na miejscach związanych z historią bohaterów „Kamieni na szaniec”, idąc przez stolicę ich śladami.

Tanie wycieczki jednodniowe

Jednodniowe wycieczki to najtańsza forma wyjazdu z klasą. I wcale nie oznacza to nudów. Ciekawy program nie musi oznaczać wysokich kosztów. Za kilkadziesiąt złotych można wyjechać do Krakowa i zwiedzać go w średniowiecznych strojach. W ramach odpoczynku szkoły wybierają też Pieniny lub Zakopane. Szkolna wycieczka chętnie zobaczy jak najwięcej, dlatego warto połączyć dwa miejsca – np. Oświęcim i Pszczynę. Propozycją dla aktywnych jest Zawoja z bazą pod Babią Górą i bogatą ofertą atrakcyjnych zajęć. Stąd już blisko do granicy państwa, a za nią zaczyna się Słowacja, która również zaprasza do wspólnej podróży.

Integracyjne wycieczki szkolne na 1 dzień

Wycieczki szkolne dla licealistów z klas pierwszych mają na celu przede wszystkim integrację. Młodzież najlepiej poznaje się w działaniu, dlatego polecamy zorganizowane zajęcia terenowe pod Babią Górą w Zawoi. Również dla pierwszaków ze szkoły podstawowej organizujemy tu aktywne wycieczki szkolne. Śląsk i Małopolska pełne są miejsc wartych odwiedzenia. Nawet Warszawa jest w zasięgu możliwości. Wycieczki klasowe to wspólna przygoda i wspomnienia na lata. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości dostosowania programu do potrzeb grupy, wystarczy nawiązać kontakt z osobami prowadzącymi nasze biuro.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. (33) 307 04 46

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na jednodniową wycieczkę szkolną!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.