WYCIECZKI SZKOLNE DO WROCŁAWIA

Stolica Dolnego Śląska to miejsce z klimatem i ambicjami. Miasto znane jest w Europie i stale stara się poprawiać swoją pozycję. Nieustannie rozwijający się Wrocław to kolorowa kraina kultury i nauki.

Oferta Biura Podróży Trybała obejmuje dwu lub trzydniowe wycieczki szkolne do Wrocławia i okolic w niskiej cenie. Transport komfortowych autokarem, z troską wybrane miejsce noclegu i opieka pilota to zabezpieczenie udanej wyprawy. Idąc za przewodnikiem dzieci i młodzież poznają piękno miasta.

Oferta jednodniowych wycieczek szkolnych do Wrocławia

Oferta dwudniowych wycieczek szkolnych do Wrocławia

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych do Wrocławia

Dwudniowe wycieczki do Wrocławia

Program zwiedzania podczas wyjazdu dwudniowego obejmuje elementy tradycyjne i nowoczesne. Uczniowie zobaczą otoczony wodą i ozdobiony urokliwymi mostkami Ostrów Tumski z gotycką katedrą. Spacerem udadzą się w stronę Starego Miasta, by spędzić trochę czasu na niezwykle kolorowym Rynku. Zobaczą piękny Ratusz, Sukiennice Wrocławskie i nowoczesną fontannę.

Urzekająca Aula Leopoldyńska Uniwersytetu Wrocławskiego wprowadza w akademicki klimat miasta. Dopełnieniem wrażeń naukowych będzie wejście na Wieżę Matematyczną oraz wizyta w Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie Hydropolis. Nie sposób nie odwiedzić sławnego, wielkiego wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, gdzie mieszkają tysiące zwierząt. Od niedawna ZOO umożliwia wstęp do wspaniałego Afrykarium, czyli ogromnego akwarium, które ogląda się schodząc poniżej poziomu wody.

Mocnym głosem przeszłości pozostaje Panorama Racławicka. To ogromny obraz batalistyczny umieszczony we wnętrzu rotundy. Jest dziełem sztuki i ważną lekcją historii. Dla odmiany jednak w planie jest też nieco rozrywki. Zatrzymanie się we Wrocławiu na noc umożliwia obejrzenie wieczornego pokazu największej w Polsce fontanny.

Trzydniowe wycieczki do Wrocławia

Z uwagi na dużą ilość wrocławskich atrakcji trzydniowa wersja wycieczki oznacza nieco mniej intensywne, spokojniejsze zwiedzanie. Do punktów obowiązkowych można śmiało dodać wpisaną na listę UNESCO Halę Ludową. Również nieodległy Ogród Japoński to niezwykle ciekawy przykład kultury azjatyckiej. Urocze zakątki tego szczególnego parku pokrywają się kwiatami. Młodzież zapewne ucieszy zwiedzanie Stadionu Wrocław, a także Ogrodu Doświadczeń Humanitarium. Dzieci natomiast zechcą dotrzeć do Kolejkowa, czyli miniaturowego świata pociągów. Wszyscy zachwyceni będą wjazdem na 49 piętro Sky Tower, skąd oglądać można panoramę miasta.

Warto również wiedzieć, że nasze Biuro Podróży zaprojektowało kilka programów wycieczek łączących Wrocław z okolicznymi atrakcjami. Wśród nich godne polecenia są dwu i trzydniowe wyjazdy do Wrocławia i Gór Stołowych. Takie zestawienie pozwoli na podwójne wrażenia: kontakt z dużym miastem i z wspaniałą przyrodą. Poznawanie Wrocławia można też połączyć z wyprawą poza granice Polski. Niedalekie Czechy oferują wspaniałe Skalne Miasto Adrspach oraz pełną atrakcji stolicę. Praga zasługuje na przynajmniej jeden pełny dzień zwiedzania. Inną jeszcze propozycją jest wyprawa na Dolny Śląsk.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Wrocławia!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.