WYCIECZKI SZKOLNE DO KRAKOWA I MAŁOPOLSKI

Nasze Biuro Podróży Trybała mieści się w Małopolsce. Mamy tu swoje obiekty noclegowe oraz sprawdzone lokale restauracyjne. Od lat kompleksowo obsługujemy grupy szkolne, organizując wycieczki. Szczególnie Kraków jest celem wielu z nich.

Plan wycieczki szkolnej do królewskiego miasta może zostać przygotowany tradycyjnie, tematycznie lub zupełnie nowatorsko. Konkretne grupy mogą też liczyć na indywidualnie przygotowany program odpowiadający ich potrzebom. Nasze wyjazdy to wygodny transport, opieka pilota, przewodnik na miejscu i wciąż niska cena. Zapraszamy na wycieczki jednodniowe, dwudniowe i trzydniowe do Krakowa.

Oferta wycieczek szkolnych do Krakowa

Oferta wycieczek szkolnych do Krakowa i okolic

Wycieczki szkolne do Krakowa

W planie podstawowym wyprawy klasowej do Krakowa jest spacer Drogą Królewską. Podczas przechadzki ulicami Kanoniczą, Grodzką i Floriańską zwiedzamy najważniejsze zabytki Starego Miasta. Są wśród nich: Wawel z Katedrą, Rynek, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Brama Floriańska, Barbakan i Plac Matejki z Pomnikiem Grunwaldzkim. Na młodych turystów czekają komnaty królewskie, dzwon Zygmunta, Okno Papieskie, ołtarz Wita Stwosza i nowoczesne Muzeum Podziemia Rynku. Nieco dalej od centrum odwiedzamy żydowską dzielnicę Kazimierz, a także Fabrykę Emalii Oskara Schindlera.

Dzieciom i młodzieży warto również zapewnić nieco nowoczesnej edukacji. Dlatego zapraszamy najmłodszych na wycieczki przygotowane specjalnie dla nich. Będą mieli okazję bawić się w KlockoLandzie i eksperymentować w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema. Świetną przygodą dla starszych jest też Muzeum Lotnictwa Polskiego. Atrakcyjną ofertę dla szkół mają także Muzeum Archeologiczne i Muzeum Przyrodnicze.

Wycieczki szkolne do Krakowa i okolic

Małopolska to niezwykle ciekawy region. Wycieczkom szkolnym proponujemy zatem wzbogacenie programu kilkudniowego wyjazdu o elementy spoza królewskiego miasta. W niedalekiej odległości od Krakowa są Wieliczka, Bochnia, Ojców, Zakopane i Oświęcim. Wiele z tych miejsc to obiekty wpisane na listę UNESCO. Prawdziwą lekcją w terenie są wizyty w obu kopalniach i w Ojcowskim Parku Narodowym. Zakopane daje możliwość zetknięcia z góralską kulturą i pięknem przyrody. Muzeum w Oświęcimiu jest miejscem powagi i pamięci o historii. Grupom spragnionym rekreacji proponujemy natomiast Energylandię w Zatorze. Tu młodzież w każdym wieku spędzi sporo czasu na niezapomnianej zabawie.

Warto podkreślić, że w ramach uzupełnienia wycieczki zapraszamy grupy również w Beskidy. W Zawoi czeka nasz Ośrodek Wypoczynkowy „Zawojka”. Tu organizujemy piesze wycieczki, ogniska integracyjne, warsztaty, a nawet Zielone Szkoły. Do Zawoi można przyjechać również na jeden dzień w połączeniu z wycieczką do Krakowa.

W zależności od tego, czy wycieczka trwa dwa czy trzy dni, komponujemy program tak, aby sensownie wypełnić czas i sprawnie się przemieszczać. Wybór dłuższej wyprawy pozwala na połączenie atrakcji z różnych dziedzin nauki i kultury. Taka wycieczka to przygoda pełna różnorodnych

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

Jacek Trybała

tel. (33) 307 04 46

biuro@trybala.com.pl

Tak możecie bawić się na naszych wycieczkach szkolnych do Krakowa!

Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
    Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
    Beata Mizera
    Szkoła Podstawowa w Łętowni

POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.