DWUDNIOWE WYCIECZKI SZKOLNE

Wycieczka dwudniowa to udany kompromis między kosztami i zyskami. Taki wyjazd należy jeszcze do ekonomicznych, a już dostarcza mnóstwa wrażeń. Nie zabiera też zbyt wiele czasu z tygodnia szkolnej pracy. Zręcznie przygotowany program wyjazdu obejmie zagadnienia edukacyjne i okazje do rekreacji. Dwa dni można wypełnić licznymi atrakcjami, a wspólnie spędzony wieczór daje wiele możliwości do poznawania się i integracji grupy.

W Biurze Podróży Trybała do wyboru są różnorodne programy wycieczek. Jedne są skoncentrowane na nieco intensywniejszym zwiedzaniu danego miejsca lub kilku okolicznych miejsc. Mamy również w ofercie wyjazdy z poznawaniem miejsca i rekreacją lub nastawione głównie na rekreację i integrację. Dopasowanie idealnej wycieczki zależy od wieku i możliwości grupy, od przeznaczanego na wyjazd czasu i od pory roku.

Oferta dwudniowych wycieczek szkolnych

Tanie wycieczki szkolne dwudniowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawych wycieczek w teren górski połączonych z noclegiem w ośrodku wypoczynkowym „Zawojka”. Wyjazd został tak skalkulowany, aby w niewielkiej cenie zmieścił się niezwykle atrakcyjny program dla dzieci i młodzieży. Obejmuje on piesze wyjście w góry, podczas którego grupa zdobędzie pobliski beskidzki szczyt i zobaczy wspaniały wodospad. W planie są także popołudniowe warsztaty manualne, wieczorne ognisko oraz gra terenowa i wizyta w gospodarstwie z hodowlą ciekawych zwierząt. Wycena zawiera również pełne wyżywienie dla grupy. Wyjazdy połączone z aktywnością w plenerze to nie tylko przygoda dla uczniów, ale również sensowna inwestycja rodziców i nauczycieli.

Wycieczki szkolne dwudniowe do Krakowa, do Warszawy, do Wrocławia

Wycieczka dwudniowa umożliwia wyjazd w nieco dalsze regiony kraju. Jest wiele niezwykle ciekawych, polskich miast, które warto zobaczyć, tymczasem rodziny z dziećmi częściej wybierają na swoje wakacje tereny typowo wypoczynkowe. Zwiedzanie miejsc takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław jest dla szkoły okazją, by połączyć zajęcia edukacyjne i rekreacyjne w jedną, na przykład dwudniową wycieczkę. Tu należy również wspomnieć że w Biurze Podróży Trybała organizujemy wyjazdy w najróżniejszych kierunkach: z gór do Krakowa, z Krakowa w góry, z gór do Wrocławia, z Krakowa do Wrocławia, z Wrocławia w góry i w każdej innej kombinacji. Kierunek i plan wycieczki dostosowujemy do potrzeb konkretnej grupy. Zapraszamy do kontaktu.

Wycieczki szkolne zagraniczne

Biuro Podróży Trybała mieści się w terenie przygranicznym, stąd też naturalnym jest dla nas przygotowanie wyjazdów przykładowo w piękne regiony Słowacji. Kraj ten oferuje wspaniałe krajobrazy, góry i jeziora, a także pełne atrakcji parki rozrywki. W dwudniowej wersji wyjazd poza polskie granice może być ciekawym elementem składowym wycieczki, ponieważ łączymy go z pobytem w Beskidach lub Tatrach.

Ciekawe wycieczki szkolne dwudniowe

Łączenie zwiedzanych miejsc jest sposobem na to, by wycieczka była ciekawa na każdym etapie. Dlatego proponujemy urozmaicenie programu dwudniowej wycieczki poprzez zestawienie dwóch ważnych lub interesujących kierunków, na przykład Krakowa i Oświęcimia, Krakowa i Bochni, Krakowa i Wieliczki lub Krakowa i Energylandii. To istotne również z punktu widzenia wydolności młodego człowieka, jego otwartości na nowe wrażenia, a także skłonności do popadania w znużenie, gdy danych jest zbyt wiele lub zbyt mało. Warto zbilansować program tak, aby dostarczyć dziecku zarówno konkretnej dawki wiedzy, jak i okazji do rekreacji.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. (33) 307 04 46

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na dwudniową wycieczkę szkolną!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.