ZIELONE SZKOŁY 2020

Co cechuje nasze zielone szkoły? Bezpieczeństwo — obiekty noclegowe przystosowane do przyjmowania dzieci, które spełniają wszystkie niezbędne wymogi. Sprawdzony transport — najlepsze autokary, które prowadzone są przez kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Ciekawy program — w pełni dostosowany do potrzeb i wieku uczestników, który nie pozwala się nudzić. Doświadczeni przewodnicy — zaangażują każdego w zwiedzanie poprzez ciekawy sposób przekazywania wiedzy. Takie właśnie są nasze zielone szkoły bezpieczne i niesamowicie ciekawe. Oto oferta zielonych szkół na rok 2019 i 2020.

Oferta zielonych szkół

Mamy własne ośrodki w górach!

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka jest położony w malowniczej miejscowości tuż u stóp Babiej Góry – Zawoi. Dysponuje ponad dwudziestoma przytulnymi i komfortowymi pokojami, w pełni dostosowanymi do potrzeb dzieci i młodzieży. Każdy z nich jest wyposażony w prywatną łazienkę, telewizory LED oraz wygodne łóżka, szafki nocne i wiele innych. Dla pełnego komfortu uczestników zielonej szkoły udostępniamy boisko do piłki nożnej, oraz salę multimedialną z telewizorem, nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym oraz stołem do ping ponga.

Ponadto obiekt posiada własne zaplecze gastronomiczne i serwuje dostosowane do potrzeb dzieci, smaczne i zróżnicowane posiłki w przestronnej sali restauracyjnej. Jest również możliwość przygotowania posiłków wegańskich, wegetariańskich i bezglutenowych w przypadku uczestnika, który przestrzega określonej diety.

zielone szkoły

Zielone szkoły

Zielona szkoła to czas pełen zabawy i radości, która towarzyszy dzieciom przez cały czas. Trzeba jednak pamiętać, że taki wyjazd powinien mieć także walory edukacyjne. Zielona szkoła powinna uczyć przez zabawę i zachęcać dzieci do poznawania świata. Takie właśnie są nasze zielone szkoły — pełne atrakcji i wiedzy przekazywanej w ciekawy sposób przez doświadczonych przewodników. Na klasowym wypadzie nie może wiać nudą, dlatego nasz program jest bogaty i dostosowany do wieku dzieci.

Bezpieczeństwo na zielonej szkole

Jest jednak coś ważniejszego do ciekawego programu i atrakcji — bezpieczeństwo. Nasze zielone szkoły są bezpieczne pod każdym względem. Obiekty, w których kwaterujemy naszych podopiecznych, spełniają wszystkie potrzebne wymogi i specjalizują się w przyjmowaniu dzieci i młodzieży. Mają całe potrzebne wyposażenie, dużo terenów zielonych i przestrzeni do bezpiecznej zabawy. Autokary na wycieczki to nowe samochody z całym pakietem ubezpieczeń i przeglądów, a kierowcy mają wieloletnie doświadczenie na w prowadzeniu wielkogabarytowych pojazdów.

Atrakcje na zielonej szkole

To, co wyróżnia nasze zielone szkoły to ciekawe i dostosowane do wieku uczestników atrakcje, które wzbudzają zainteresowanie młodych ludzi. Angażują ich w aktywne zwiedzanie, co sprawia, że zdobywają nową, przydatną wiedzę w przyjemny sposób. Ponadto nasi przewodnicy mają doskonałe podejście do dzieci, dzięki temu przyswajanie nowych informacji jest jeszcze bardziej owocne. Zielona szkoła to odskocznia od rutyny szkolnej ławy. To odskocznia, której czasem każdy potrzebuje, aby wrócić do codziennych obowiązków z naładowanymi bateriami.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

Jacek Trybała

tel. (33) 307 04 46

biuro@trybala.com.pl

To wszytko zobaczycie jadąc z nami na zieloną szkołę!

Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
    Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
    Beata Stach
    Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.