ZIELONE SZKOŁY 2021

Kilkudniowa wycieczka dla dzieci i młodzieży łącząca naukę i zabawę na świeżym powietrzu to tzw. zielona szkoła. Jest to chętnie wybierana forma wycieczki klasowej. Jednak zapewnienie uczniom ciekawych zajęć i odpowiedniej opieki od rana do wieczora przez kilka dni to nie lada wyzwanie. Potrzebna jest sprawdzona baza noclegowa, atrakcyjne otoczenie przyrodnicze, pomysły na spędzanie wolnego czasu i bezpieczny transport. Nasze biuro od lat organizuje zielone szkoły. Prowadząc niezliczone wycieczki szkolne, nie tylko dbamy o wszystkie szczegóły, ale też zbieramy cenne doświadczenie. Mamy mnóstwo sprawdzonych pomysłów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZIELONE SZKOŁY – NASZE OFERTY SPECJALNE TOP 4!

Pozostał oferty zielonych szkół

zielone szkoły

Zielone szkoły – oferty na rok 2020!

Park krajobrazowy, wybrzeże morskie lub teren górski to miejsce, w którym powinna odbywać się zielona szkoła. Oferty warte uwagi proponują miejsca atrakcyjne pod względem przyrodniczym. Jednak nie każde biuro podróży ma własne ośrodki w górach. Tymczasem Babiogórski Park Narodowy to nasze strony i tu jesteśmy gospodarzami. Zapraszamy zatem przede wszystkim na zielone szkoły w górach. W dobrej cenie z powodzeniem realizujemy bogate programy dla dzieci w każdym wieku. Wśród propozycji jest np. bardziej stacjonarna zielona szkoła w Małopolsce, w Zawoi lub w Pieninach. Możliwe są jednak również opcje w całości objazdowe, np. poruszające się wzdłuż Pętli Beskidzkiej lub zwiedzające odległe Trójmiasto i inne ciekawe miejsca na północy kraju.

Program zielonych szkół

Program zielonej szkoły obejmuje zarówno aktywność na świeżym powietrzu, jak i zajęcia w ośrodku. Gry terenowe pozwalają połączyć zabawę i sport. Zajęcia manualne, muzyczne i taneczne rozwijają zainteresowania artystyczne dzieci i młodzieży. Wyprawy turystyczne umożliwiają poznawanie walorów przyrody różnych regionów Polski. Dodatkowe wycieczki dają okazję do zwiedzania okolicznych zabytków. A spotkania z mieszkańcami to lekcja lokalnej kultury i tradycji.

Atrakcje podczas zielonej szkoły

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić dzieciom wspaniałe wrażenia z wycieczki. Program dostosowujemy do wieku uczestników. Zielona szkoła to kilka dni aktywnego wypoczynku. Dlatego pełna jest atrakcji takich jak odwiedzanie zwierząt w zagrodach, samodzielne wykonywanie pamiątki z wycieczki, góralskie ognisko, szkoła survivalu. Ponadto gry w terenie, marsz na orientację, rejs statkiem, zwiedzanie zamku i zdobywanie szczytów górskich to tylko niektóre propozycje przygotowane przez nasze biuro. Warto wspomnieć, że dbamy o to, by wyprawy i zajęcia dla młodzieży prowadzili doświadczeni przewodnicy i instruktorzy z pasją.

Udogodnienia na zielonych szkołach

Organizując zieloną szkołę, nie zapominamy o podstawowych potrzebach każdej grupy. Proponowane przez nas ośrodki zapewniają wszelkie udogodnienia podczas pobytu. Ładnie urządzone pokoje z łazienkami, wygodne łóżka, sala multimedialna i boisko sportowe to stałe wyposażenie obiektu przyjmującego grupy szkolne. Dla dzieci i młodzieży przygotowujemy bezpieczną przestrzeń oraz teren do nieskrępowanej aktywności. Zapewniamy smaczne posiłki serwowane na miejscu. Słowem, zielone szkoły z każdej strony dopinamy na ostatni guzik.

Mamy własne ośrodki w górach!

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka jest położony w malowniczej miejscowości tuż u stóp Babiej Góry – w Zawoi. Dysponuje ponad dwudziestoma przytulnymi i komfortowymi pokojami, w pełni dostosowanymi do potrzeb dzieci i młodzieży. Każdy z nich jest wyposażony w prywatną łazienkę, telewizory LED oraz wygodne łóżka, szafki nocne i wiele innych. Dla pełnego komfortu uczestników zielonej szkoły udostępniamy boisko do piłki nożnej, oraz salę multimedialną z telewizorem, nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym oraz stołem do ping ponga.

Ponadto obiekt posiada własne zaplecze gastronomiczne i serwuje dostosowane do potrzeb dzieci, smaczne i zróżnicowane posiłki w przestronnej sali restauracyjnej. Jest również możliwość przygotowania posiłków wegańskich, wegetariańskich i bezglutenowych w przypadku uczestnika, który przestrzega określonej diety.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na zieloną szkołę!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.