Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Zielone Szkoły

Zielone szkoły dla dzieci i młodzieży – wycieczki z ciekawym programem zajęć. Jako organizator wypoczynku dla szkół zapraszamy na zielone szkoły już od ponad dekady. W tym czasie z uroków gór – tam organizujemy wszystkie imprezy – skorzystały już dziesiątki szkół z Małopolski oraz województw dolnośląskiego, śląskiego oraz ościennych. Oferta zielonych szkół w Beskidach skierowana jest jednak również do wszystkich placówek. Dotyczy to również tych z innych regionów. Zapewniamy kompleksową obsługę wycieczki. To wyjazd począwszy od transportu przez zakwaterowanie po ciekawy, niebanalny program pobytu. Kładziemy szczególną uwagę na program wycieczki.

Wyjazdy z nami to m.in. intensywny program ekologiczny. Jest także oraz oparty na lokalnym folklorze. Gry terenowe, zwiedzanie okolic, aktywność od rana po wieczór – wszystko to sprawia, że dzieci i młodzież doceniają nasze zielone szkoły w górach. Lubią je m.in. za wyjątkowo ciekawe połączenie rekreacji i wypoczynku, nauki oraz zabawy. W przypadku pobytu w Zawoi dodatkowego uroku dodaje m.in. sąsiedztwo Babiogórskiego Parku Narodowego, który urzeka naturalnym klimatem.

Nasze inne zalety to m.in.: • umiejętność inspiracji dzieci • wykwalifikowani animatorzy • realizacja ciekawych programów dydaktycznych. One sprawiają, że zielone szkoły nie ograniczają się wyłącznie do spacerów.

Cechuje nas elastyczność. Zielone szkoły organizowane w górach są w pełni dostosowane do potrzeb naszych Gości. Zapewniamy wysokiej jakości ośrodki . W pełni spełniają oczekiwania szkół – istnieje możliwość przyjęcia zarówno dużych jak i mniejszych grup w różnym wieku.

Zielone szkoły – propozycje

Oferta na zielone szkoły skierowana jest do wszystkich szkół. Program pobytu dostosowany jest zarówno do najmłodszych klas jak i grup starszych. To m.in.: • zielone szkoły w górach dla najmłodszych • wycieczki opracowane dla klas 4-6 oraz 7-8, a także • pięciodniowe wyjazdy organizowane w Zawoi, Pieninach czy na Pętli Beskidzkiej.