Tanie wycieczki szkolne

logo_trybała copy  O nas logo tryba  a copy 300x61

 

 

 

TRYBAŁA – Organizator wycieczek

Jako TRYBAŁA TEAM jesteśmy bezpośrednim wykonawcą i organizatorem wycieczek szkolnych, zielonych szkół, obozów oraz wyjazdów dla firm i instytucji. Nie sprzedajemy oferty innych biur – wczasów i innych wyjazdów. W większości nasze imprezy organizujemy na terenie naszego kraju przez co Państwa ewentualne ryzyko niwelujemy do zera.

Jako firma rodzinna  działamy  w turystyce od kilkudziesięciu lat. Kontynuujemy tradycje rodzinne cały czas się doskonaląc.

Jak organizujemy dla Państwa wycieczki

TRANSPORT – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Mają Państwo możliwość każdorazowo zlecić sprawdzienie autokaru przez Policję.

ZAKWATEROWANIE – sami prowadzimy własne Ośrodki Wypoczynkowe, więc wiemy jak powinien wyglądać idealny obiekt na wycieczkę szkolną.

UBEZPIECZENIE – przy wycieczkach zagranicznych wykupujemy dla Państwa ubezpieczenie od kosztów leczenie (KL).

PILOCI I PRZEWODNICY – tylko najlepsi! Osoby prowadzące dobieramy tak, aby wycieczka była przyjemnością. Nasza praca to pasja, więc i takich polecamy współpracowników.

CENY – nie są najniższe bo dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas wyjazdów.

 

NASZ ZESPÓŁ

O nas poziome jacek 400x380
Jacek
Właściciel
Wycieczki do Małopolski, wycieczki zagraniczne, imprezy firmowe                   tel. 606 444 213                     e-mail: biuro@trybala.com.pl  
O nas Natalia Lorek 400x380
Natalia
Biuro Obsługi Klienta
Wycieczki w kraju i zagranicą
tel.784 394 585
e-mail: biuro@trybala.com.pl  
O nas Wiktoria Wojdy  a 400x380
Wiktoria
Biuro Obsługi Klienta
Wycieczki do Małopolski, wycieczki do Krakowa, imprezy firmowe
tel. 576 444 213 
e-mail: bok@trybala.com.pl
O nas sabina trybala team 300x300 400x380
Sabina
Biuro Obsługi Klienta
Zielone szkoły w górach, wycieczki integracyjna do Zawoi, ośrodek wypoczynkowy "Zawojka"
tel. 730 244 213
e-mail: biuro@zawojka.com.pl
O nas IMG 0235 e1498651141328 400x380
Piotr
Pilot, Przewodnik
Pilot, przewodnik górski, który z pasją wykonuje swoją prace. Z pewnością zainteresuje ciekawymi opowieściami i wprowadzi w górską przygodę.
O nas Marcin Kud  acik 400x380
Marcin
Przewodnik
Przewodnik miejski po Warszawie. Radość z odkrywania wspólnie z turystami sekretów tego fascynującego miasta towarzyszy mu od wielu lat. Gdy oprowadza, ulice i place stolicy zamieniają się w scenę wielkiego teatru.
O nas Marcin Modrys 400x380
Marcin
Pilot wycieczek, przewodnik
Pilot, przewodnik górski z uprawnieniami na Babiogórki PN, Bieszczadzki PN, Gorczański PN, Pieniński PN. Jego pasją są górskie wędrówki
O nas Tomasz Lewik pilot 400x380
Tomek
Pilot wycieczek, przewodnik
Absolwent geografii ze specjalnością turystyka, pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Od lat zakochany w polskich górach, uwielbia aktywnie spędzać czas. Profesjonalnie zaopiekuje się Pastwa grupą podczas wycieczki.
O nas Robert S  onka 400x380
Robert
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik Beskidzki, Pilot Turystyczny, posiada licencję na Babiogórski Park Narodowy. Miłośnik górskich wędrówek.
O nas Mateusz Bury pilot 400x380
Mateusz
Pilot wycieczek, przewodnik

Pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Uwielbia podróże, sport oraz historię. Każdą wolną chwile spędza na górskich wędrówkach. Swoją wiedzę stara się przekazać z prawdziwa pasją, co zapewnia pozytywne opinie naszych Klientów.

 
O nas Zdj  cie Zawoja 400x380
Olena
Pilot, przewodnik
Przodownik Turystyki Jeździeckiej PTTK. Jej największą pasją są góry, w szczególności Beskidy i Bieszczady. Każdą wolną chwilę spędza w górach pieszo lub na rowerze.
O nas Iwona Kowalczyk 400x380
Iwona
Pilot wycieczek
Pilotuje grupy niemieckie ale nie tylko..Praca jest jej pasją, w której się całkowicie odnajduje.
O nas Ewelina Laprus 400x380
Ewelina
Pilot, przewodnik
Pilot wycieczek i przewodnik po Krakowie. Pasjonatka dobrej książki, nowych smaków i dalekich podróży z plecakiem. Przez kilka lat mieszkała w Izraelu, gdzie miała okazję poznać historię i kulturę tego kraju. Teraz chętnie dzieli się tą wiedzą, oprowadzając turystów śladami żydowskiego Krakowa i okolic.
O nas Jagoda Popio  ek 400x380
Jagoda
Pilot, przewodnik
Pilot, przewodnik. Fanka gór, fotografii i podróży. Absolwentka geoturystyki oraz doświadczony przewodnik z aparatem zawsze pod ręką. Niejednym Cię zaskoczy!
O nas   ukasz   abaj 400x380
Łukasz
Pilot wycieczek, przewodnik
Pilot wycieczek, przewodnik po Budapeszcie i Węgrzech.Jest wesołym człowiekiem pełnym pasji i zaangażowania. Wiedza historyczna i doświadczenie to jego plusy. Historia to jego pasja, którą stara się przekazać turystom ciekawie i na wesoło w czasie wspólnych wycieczek w kraju i zagranicą.

Dokumenty

 

O nas certyfikat gwarancji turystycznej 722x1024