O NAS

Jacek Trybała

Nasza historia

Biuro, które powstało z pasji

Podróże, turystyka, zwiedzanie – to wszystko od zawsze było obecne w życiu założyciela biura. Jacek Trybała (na zdjęciu), związany od dzieciństwa z beskidzką Zawoją, stworzył biuro turystyczne z myślą o nowej jakości wycieczek w góry. – Beskidy, ale i inne pasma, to prawdziwa skarbnica wrażeń, interesujących miejsc, widoków niekoniecznie ograniczających się wyłącznie do najwyższych szczytów – mówi. Stąd pomysł na kompleksowe wycieczki w góry. Później oferta rozszerzyła się o kolejne koncepcje wyjazdów dla dzieci. Zwiedzanie Krakowa i okolic, poznawanie zaułków Warszawy, wycieczki do Wrocławia i w malownicze tereny całego Dolnego Śląska – wszystko to spowodowało, że Biuro Turystyczno-Konferencyjne Trybała to dziś wyjątkowo szeroka oferta wiedzy i doświadczenia.

Nasze założenia
Podróż musi intrygować

Z perspektywy kilkunastoletniej tradycycji Biura Turystyczno-Konferencyjnego Trybała wiemy, że kluczowe dla wycieczek dla grup są dwie sfery – komfort i pomysł. Pierwszy zapewniamy dzięki naszej bazie i kontaktom. Różne warianty zakwaterowania dostosowane do możliwości budżetowych, współpraca z najlepszymi przewodnikami, dopracowana logistyka transportowa, rozbudowywana oferta wycieczek – wszystko to sprawia, że nasi Klienci regularnie wracają do nas. Doceniają naszą kreatywność – poszukujemy nowych form wyjazdów tak, by zawsze były one ciekawe, niebanalne, pełne emocji.
Kraków i okolice, Warszawa, Dolny Śląsk, pasma górskie, Toruń i Trójmiasto czy rozmaite wycieczki zagraniczne – rozbudowana oferta wyjazdów dla szkół i innych grup zorganizowanych to dziś nasz priorytet. Wiemy, jak cenicie sobie wybór – my zapewniamy Wam naprawdę rozległe możliwości.

× Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.