O NAS

Jacek Trybała

Nasza historia

Biuro, które powstało z pasji

Podróże, turystyka, zwiedzanie – to wszystko od zawsze było obecne w życiu założyciela biura. Jacek Trybała (na zdjęciu), związany od dzieciństwa z beskidzką Zawoją, stworzył biuro turystyczne z myślą o nowej jakości wycieczek w góry. – Beskidy, ale i inne pasma, to prawdziwa skarbnica wrażeń, interesujących miejsc, widoków niekoniecznie ograniczających się wyłącznie do najwyższych szczytów – mówi. Stąd pomysł na kompleksowe wycieczki w góry. Później oferta rozszerzyła się o kolejne koncepcje wyjazdów dla dzieci. Zwiedzanie Krakowa i okolic, poznawanie zaułków Warszawy, wycieczki do Wrocławia i w malownicze tereny całego Dolnego Śląska – wszystko to spowodowało, że Biuro Turystyczno-Konferencyjne Trybała to dziś wyjątkowo szeroka oferta wiedzy i doświadczenia.

Nasze założenia
Podróż musi intrygować

Z perspektywy kilkunastoletniej tradycycji Biura Turystyczno-Konferencyjnego Trybała wiemy, że kluczowe dla wycieczek dla grup są dwie sfery – komfort i pomysł. Pierwszy zapewniamy dzięki naszej bazie i kontaktom. Różne warianty zakwaterowania dostosowane do możliwości budżetowych, współpraca z najlepszymi przewodnikami, dopracowana logistyka transportowa, rozbudowywana oferta wycieczek – wszystko to sprawia, że nasi Klienci regularnie wracają do nas. Doceniają naszą kreatywność – poszukujemy nowych form wyjazdów tak, by zawsze były one ciekawe, niebanalne, pełne emocji.
Kraków i okolice, Warszawa, Dolny Śląsk, pasma górskie, Toruń i Trójmiasto czy rozmaite wycieczki zagraniczne – rozbudowana oferta wyjazdów dla szkół i innych grup zorganizowanych to dziś nasz priorytet. Wiemy, jak cenicie sobie wybór – my zapewniamy Wam naprawdę rozległe możliwości.

Poznajmy się bliżej

Nasz zespół to nie tylko grono pracowników, dla których turystyka, rekreacja i różnorodne formy wypoczynku są profesją. Tworzymy grupę, która lubi to co robi – a dzięki temu nasi Goście mogą liczyć zawsze na naszą energię! Poznajmy się bliżej.

asdadasd
JACEK
właściciel i szef Biura

Podróże i turystyka towarzyszą mi przez całe życie, wychowałem się na turystyce. Pomysł na założenie Trybała Team powstał z pasji do podróżowania, chciałem organizować wycieczki wyjątkowe, i tak się stało!

asdadasd
NATALIA
biuro obsługi Klienta, pilot

Turystyka to dla mnie nie tylko praca ale również pasja. Pracuję w tej branży od ponad 10 lat i wciąż nie brakuje mi zapału i zaangażowania, aby organizować dla Was niezapomniane wycieczki!

Pochodzę z Krakowa i właśnie tutaj pracuję – w krakowskim oddziale Trybała Team. Od wielu lat pomagam Wam w organizacji noclegów na wycieczki szkolne oraz firmowe.

Witojcie siarcyście ze hej! Góry to mój dom, wychowałem się u stóp Babiej Góry – Królowej Beskidów, a z Trybała Team jest związany od wielu lat. Widzimy się w Zawoi, hej!

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.