Tanie wycieczki szkolne

logo_trybała copy  O nas logo tryba  a copy 300x61

 

 

 

TRYBAŁA – Organizator wycieczek

Jako TRYBAŁA TEAM jesteśmy bezpośrednim wykonawcą i organizatorem wycieczek szkolnych, zielonych szkół, obozów oraz wyjazdów dla firm i instytucji. Nie sprzedajemy oferty innych biur – wczasów i innych wyjazdów. W większości nasze imprezy organizujemy na terenie naszego kraju przez co Państwa ewentualne ryzyko niwelujemy do zera.

Jako firma rodzinna  działamy  w turystyce od kilkudziesięciu lat. Kontynuujemy tradycje rodzinne cały czas się doskonaląc.

Jak organizujemy dla Państwa wycieczki

TRANSPORT – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Mają Państwo możliwość każdorazowo zlecić sprawdzienie autokaru przez Policję.

ZAKWATEROWANIE – sami prowadzimy własne Ośrodki Wypoczynkowe, więc wiemy jak powinien wyglądać idealny obiekt na wycieczkę szkolną.

UBEZPIECZENIE – przy wycieczkach zagranicznych wykupujemy dla Państwa ubezpieczenie od kosztów leczenie (KL).

PILOCI I PRZEWODNICY – tylko najlepsi! Osoby prowadzące dobieramy tak, aby wycieczka była przyjemnością. Nasza praca to pasja, więc i takich polecamy współpracowników.

CENY – nie są najniższe bo dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas wyjazdów.

 

NASZ ZESPÓŁ

O nas poziome jacek 400x380
Jacek
Właściciel
Założyciel TRYBAŁA TEAM.Pomysłodawca niejednej wycieczki. Pilot, przewodnik, animator! Uwielbia historię, podróże i fotografię.
O nas Natalia Lorek 400x380
Natalia
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta, Pilot, animator - zajmuje się kompleksowo naszymi Klientami. Od zapytania aż po realizację, czuwa nad ich zadowoleniem. 
O nas Wiktoria Wojdy  a 400x380
Wiktoria
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta. Dokłada wszelkich starań by zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu Naszym Klientom.
O nas sabina trybala team 300x300 400x380
Sabina
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta, koordynator pobytu, animator, pilot. Kompleksowo zadba o komfort i zadowolenie Klienta.
O nas IMG 0235 e1498651141328 400x380
Piotr
Pilot, Przewodnik
Pilot, przewodnik górski, który z pasją wykonuje swoją prace. Z pewnością zainteresuje ciekawymi opowieściami i wprowadzi w górską przygodę.
O nas Marcin Kud  acik 400x380
Marcin
Przewodnik
Przewodnik miejski po Warszawie. Radość z odkrywania wspólnie z turystami sekretów tego fascynującego miasta towarzyszy mu od wielu lat. Gdy oprowadza, ulice i place stolicy zamieniają się w scenę wielkiego teatru.
O nas Marcin Modrys 400x380
Marcin
Pilot wycieczek, przewodnik
Pilot, przewodnik górski z uprawnieniami na Babiogórki PN, Bieszczadzki PN, Gorczański PN, Pieniński PN. Jego pasją są górskie wędrówki
O nas Tomasz Lewik pilot 400x380
Tomek
Pilot wycieczek, przewodnik
Absolwent geografii ze specjalnością turystyka, pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Od lat zakochany w polskich górach, uwielbia aktywnie spędzać czas. Profesjonalnie zaopiekuje się Pastwa grupą podczas wycieczki.
O nas Robert S  onka 400x380
Robert
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik Beskidzki, Pilot Turystyczny, posiada licencję na Babiogórski Park Narodowy. Miłośnik górskich wędrówek.
O nas Mateusz Bury pilot 400x380
Mateusz
Pilot wycieczek, przewodnik

Pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Uwielbia podróże, sport oraz historię. Każdą wolną chwile spędza na górskich wędrówkach. Swoją wiedzę stara się przekazać z prawdziwa pasją, co zapewnia pozytywne opinie naszych Klientów.

 
O nas Anna Kryszczak 400x380
Anna
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik miejski krakowski, przewodnik górski beskidzki, pilot wycieczek, licencja OPN, PPN, GPN, uprawnienia na Muzeum Podziemia Rynku w Krakowie