WYCIECZKI SZKOLNE NA ŚLĄSK I GÓRY STOŁOWE

Dolny Śląsk to rejon Polski szczególnie bogaty w ślady Piastów. Dziedzictwo minionych pokoleń można podziwiać w miejscach takich jak Książ, Brzeg i Świdnica. Szkolna wycieczka objazdowa jest doskonałym pomysłem na pełną turystycznych wrażeń lekcję w terenie.

Biuro Podróży Trybała na bazie wieloletniego doświadczenia przygotowuje atrakcyjne i niedrogie wycieczki szkolne. Nasz program jest nasycony i różnorodny, a także elastyczny, ponieważ można go modyfikować w zależności od waszych potrzeb. Zapraszamy do podróży komfortowym autokarem z opieką pilota, zwiedzania z przewodnikiem i odpoczynku w sprawdzonych obiektach. Rejon Dolnego Śląska opracowaliśmy na kilka sposobów.

Oferta dwudniowych wycieczek szkolnych na Dolny Śląsk

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych w Góry Stołowe

Wycieczki szkolne na Dolny Śląsk

Szkolna wycieczka objazdowa po Dolnym Śląsku pozwala zobaczyć sporo zabytków, a także przyjrzeć się współczesności. W Opolu dzieci zobaczą Wieżę Piastowską i Mauzoleum Piastów Śląskich oraz Rynek Starego Miasta. Przejdą się także Aleją Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki. Odwiedzenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego umożliwi wyjście na „Świętą Górę Śląska” i poznanie zabytków po Słowianach. W Świdnicy do zobaczenia jest wpisany na listę UNESCO Kościół Pokoju, a także Rynek Starego Miasta i Katedra Świdnicka.

Nie do pominięcia jest oczywiście wspaniały Zamek Książ. Odpoczynkiem natomiast służyć może spacer po uzdrowisku Szczawno Zdrój. Na zakończenie wycieczki proponujemy Zamek Piastów Śląskich w Brzegu wraz z muzeum i unikatowym portalem z rzeźbami władców Polski.

Wycieczki szkolne w Góry Stołowe

Góry Stołowe są bardzo ciekawym zjawiskiem przyrodniczym. Ich wygląd jest jedyny w swoim rodzaju. Bloki piaskowca przyjęły przedziwne kształty ze względu na proces nierównomiernego wietrzenia. To po prostu trzeba zobaczyć. Nasza wędrówka rozpoczyna się w Kopalni Złota w Złotym Stoku. Następnie podziwiamy Adrspach, czyli Skalne Miasto w Czechach. Ostatnią ciekawostką naturalną jest Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie.

Pomiędzy pobytami na łonie natury proponujemy zajrzeć do Kłodzka, gdzie można podziwiać dobrze zachowaną Twierdzę. Po drodze są też Wambierzyce z Bazyliką i ruchomą szopką oraz znana Kaplica Czaszek. Na zakończenie wyprawy w planie jest atrakcja związana z przemysłem. To Huta Szkła Kryształowego. Tu młodzież będzie mogła obserwować kompletny proces produkcji od przygotowania surowców przez wytop i dmuchanie, aż po formowanie i zdobienie naczyń.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

Natalia Lorek

tel. 784 394 585

biuro@trybala.com.pl

To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę!

Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
    Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
    Beata Mizera
    Szkoła Podstawowa w Łętowni

POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.