WYCIECZKI SZKOLNE NA ŚLĄSK I GÓRY STOŁOWE

Dolny Śląsk to rejon Polski szczególnie bogaty w ślady Piastów. Dziedzictwo minionych pokoleń można podziwiać w miejscach takich jak Książ, Brzeg i Świdnica. Szkolna wycieczka objazdowa jest doskonałym pomysłem na pełną turystycznych wrażeń lekcję w terenie.

Biuro Podróży Trybała na bazie wieloletniego doświadczenia przygotowuje atrakcyjne i niedrogie wycieczki szkolne. Nasz program jest nasycony i różnorodny, a także elastyczny, ponieważ można go modyfikować w zależności od waszych potrzeb. Zapraszamy do podróży komfortowym autokarem z opieką pilota, zwiedzania z przewodnikiem i odpoczynku w sprawdzonych obiektach. Rejon Dolnego Śląska opracowaliśmy na kilka sposobów.

Oferta dwudniowych wycieczek szkolnych na Dolny Śląsk

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych w Góry Stołowe

Wycieczki szkolne na Dolny Śląsk

Szkolna wycieczka objazdowa po Dolnym Śląsku pozwala zobaczyć sporo zabytków, a także przyjrzeć się współczesności. W Opolu dzieci zobaczą Wieżę Piastowską i Mauzoleum Piastów Śląskich oraz Rynek Starego Miasta. Przejdą się także Aleją Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki. Odwiedzenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego umożliwi wyjście na „Świętą Górę Śląska” i poznanie zabytków po Słowianach. W Świdnicy do zobaczenia jest wpisany na listę UNESCO Kościół Pokoju, a także Rynek Starego Miasta i Katedra Świdnicka.

Nie do pominięcia jest oczywiście wspaniały Zamek Książ. Odpoczynkiem natomiast służyć może spacer po uzdrowisku Szczawno Zdrój. Na zakończenie wycieczki proponujemy Zamek Piastów Śląskich w Brzegu wraz z muzeum i unikatowym portalem z rzeźbami władców Polski.

Wycieczki szkolne w Góry Stołowe

Góry Stołowe są bardzo ciekawym zjawiskiem przyrodniczym. Ich wygląd jest jedyny w swoim rodzaju. Bloki piaskowca przyjęły przedziwne kształty ze względu na proces nierównomiernego wietrzenia. To po prostu trzeba zobaczyć. Nasza wędrówka rozpoczyna się w Kopalni Złota w Złotym Stoku. Następnie podziwiamy Adrspach, czyli Skalne Miasto w Czechach. Ostatnią ciekawostką naturalną jest Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie.

Pomiędzy pobytami na łonie natury proponujemy zajrzeć do Kłodzka, gdzie można podziwiać dobrze zachowaną Twierdzę. Po drodze są też Wambierzyce z Bazyliką i ruchomą szopką oraz znana Kaplica Czaszek. Na zakończenie wyprawy w planie jest atrakcja związana z przemysłem. To Huta Szkła Kryształowego. Tu młodzież będzie mogła obserwować kompletny proces produkcji od przygotowania surowców przez wytop i dmuchanie, aż po formowanie i zdobienie naczyń.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
   Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
   Beata Mizera
   Szkoła Podstawowa w Łętowni
  • Agata Damian
   Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie 🙂 Gorąco polecam!
   Agata Damian
   Szkoła Podstawowa w Tarnowie
  • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
  • Okiem Wychowawcy
   Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca 🙂
   Okiem Wychowawcy
  • Barbara Brzegowa
   W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
   Barbara Brzegowa
   Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
  • Monika Sroczyńska
   W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
   Monika Sroczyńska
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
   Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Anna Tworuszka

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.