Wycieczka szkolna Zawoja 1 dzień dla klas 0-4

Wycieczka szkolna Zawoja 1 dzień dla klas 0-4

Dawno dawno temu, na zielonej polanie u podnóża Babiej Góry, królowej Beskidów, otulone świeżym powietrzem wesoło bawiły się dzieci. Rozwijały sprawności, budowały przyjaźnie, odreagowywały szkolne napięcia. A dzięki temu żyły zdrowo i radośnie. Na szczęście to nie bajka, to możliwość w zasięgu ręki. Zawoja zaprasza!

Dzień 1:

  • Przyjazd do Zawoi,
  • RUSZAMY NA WYPRAWĘ – łatwa wycieczka piesza do Ośrodka Edukacyjnego Babiogórskiego Parku Narodowego. Zobaczycie interaktywną wystawę pt. „Fauna i flora babiogórska”. Usłyszycie odgłosy lasu: m. in. śpiew ptaków i porykiwanie niedźwiedzia oraz poznacie zagadnienia związane z ochroną przyrody babiogórskiej,
  • Spacer z edukatorem z Babiogórskiego Parku Narodowego na Mokry Kozub ścieżką edukacyjną, na której znajduje się 11 przystanków. Mokry Kozub to miejsce, z którego roztacza się przepiękny widok na Babią Górę i Zawoję,
  • Opcjonalnie – obiad z deserem,
  • FOLK DESIGN – EkoSianko – zabawa ekologiczno-przyrodnicza. Podczas warsztatów przygotujecie figurki z siana,
  • CZAS NA ZABAWĘ! Zajęcia taneczne z instruktorem,

CENA WYCIECZKI 2021 ROK

liczba osób

cena

45-49 os.

45 zł/os.

38-44 os.

50 zł/os.

30-37 os.

60 zł/os.

25-29 os.

70 zł/os.

20-24 os.

85 zł/os.

15-19 os.

115 zł/os.

  • Opiekę koordynatora pobytu,
  • Organizację zajęć wymienionych w programie,
  • Pobyt kadry pedagogicznej (1/10 os.) – GRATIS!
Cena nie obejmuje:
  • Transportu (na życzenie klienta możemy zorganizować transport),
  • Kolejność zajęć może ulec zmianie,
  • Na życzenie Klienta program może być zmodyfikowany,
  • Cena wycieczki skalkulowana dla dzieci i młodzieży,
  • Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego,
  • Na życzenie Klienta możemy zorganizować transport,

Natalia Lorek

tel. 784 394 585

biuro@trybala.com.pl

Natalia Lorek
  • Aleksandra Pałka
    Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
    Aleksandra Pałka
    Szkoła Podstawowa z Filipowic
  • Katarzyna Tomczuk
    Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki Zawoja - Kraków w terminie 12-14.06.17. Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania kadry, dopiętego na ostatni guzik programu, pysznego jedzenia w Pensjonacie "Halny" oraz Państwa bezinteresownej pomocy w sytuacjach kryzysowych 🙂 Serdecznie dziękujemy raz jeszcze!
    Katarzyna Tomczuk
    Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie
  • Katarzyna Przepiórka
    Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieci zachwycone!  Ośrodek Zawojka ma bardzo dobry standard, organizacja wszystkich atrakcji była naprawdę świetna, a jedzenie przepyszne. Bardzo dobry i miły kontakt z koordynatorem pobytu - Panią Sabiną 
    Katarzyna Przepiórka
    Stowarzyszenie Edukacyjne w Krakowie
  • Aleksandra Pałka
    Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
    Aleksandra Pałka
    Szkoła Podstawowa z Filipowic
  • Barbara Brzegowa
    W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
    Barbara Brzegowa
    Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
    Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
    Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
    Anna Tworuszka
× Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.