TRZYDNIOWE WYCIECZKI SZKOLNE

Szkolny wyjazd na trzy dni nie zmusza do kompromisów. Wystarczy czasu na zwiedzanie i zabawę. Dla nauczyciela jednak taki wyjazd to duży wysiłek. Warto pomyśleć o zbilansowanym programie dnia, który bardziej ucieszy niż zmęczy, a także o bezpiecznym ośrodku, w którym łatwiej będzie sprawować opiekę.

Trzy dni spędzone wspólnie podczas wycieczki szkolnej to konkretny czas, który można wykorzystać na wiele sposobów. W Biurze Podróży Trybała do wyboru są programy skoncentrowane na intensywnym zwiedzaniu danego miejsca lub kilku okolicznych miejsc. Mamy również w ofercie wyjazdy z poznawaniem miejsca i rekreacją lub nastawione głównie na rekreację i integrację. Dopasowanie idealnej wycieczki zależy od wieku i możliwości grupy, od przeznaczanego na wyjazd czasu i od pory roku.

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych

Tanie i ciekawe wycieczki trzydniowe

Aby wycieczka szkolna mimo trzech dni pozostała ekonomiczna, trzeba zazwyczaj wybrać nocleg poza ścisłym centrum zwiedzanego miasta. To niesie za sobą skutki w postaci dłuższego dojazdu do największych atrakcji i zabytków. Jednakże podczas wycieczki trzydniowej nie trzeba aż tak bardzo liczyć minut, a zwiedzanie można skumulować w kilkugodzinnych blokach. W pozostałym czasie warto natomiast zorganizować grupie rekreację – nasze ośrodki stwarzają wiele okazji do aktywnego wypoczynku i integracji.

Wycieczki szkolne trzydniowe do Warszawy, Krakowa, Wrocławia i innych miast

Wyjazdy do najciekawszych miast Polski można zaplanować na kilka sposobów. Jeśli grupa jest dobrze przygotowana do zwiedzania i zaciekawiona tematem, można cały czas spędzić na poznawaniu zabytków i zakamarków miasta. Trzy dni wystarczą, by zobaczyć najcenniejsze dzieła sztuki i architektury, przejść się uliczkami, zajrzeć do muzeum, odpocząć w parku, zrobić zakupy pamiątkowe, a także wziąć udział w ciekawych warsztatach. Warto rozważyć również opcje łączące edukację z rekreacją i pomyśleć o ognisku, grach zespołowych, czy wypadzie do pobliskiego parku rozrywki. Gdyby jednak zależało grupie przede wszystkim na poznawaniu nowych miejsc, proponujemy urozmaicenia w postaci przejazdu przez pełną atrakcji okolicę zwiedzanego miasta. I tak, przykładowo, wycieczkę na 3 dni do Krakowa z uwagi na czas jej trwania można połączyć z przystankiem w Wieliczce, Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej, w Ojcowie lub Zakopanem. Możliwy jest także pobyt w Pieninach lub Beskidach. Podobnie projektowane są wycieczki do Wrocławia lub wycieczki Warszawy.

Wycieczki szkolne trzydniowe integracyjne

Bardzo istotne przy wyborze programu wycieczki jest to, kogo na nią zabieramy. Klasę, która dopiero rozpoczyna wspólną przygodę, warto zabrać na wyjazd integracyjny. Jeśli są to małe dzieci, dla których zapewne jest to pierwszy lub jeden z pierwszych dłuższych wyjazdów poza dom, to trzeba szczególnie troskliwie zaplanować czas na regenerację i zabawę. Również młodzież zmęczona rokiem szkolnym i egzaminami chętnie wybierze wycieczkę rekreacyjną. Polecamy wyjazd do położonej wśród gór Zawoi, gdzie uczniowie podczas pieszej wyprawy poznawać będą przyrodę od jej najpiękniejszej strony, spotkają oryginalne zwierzęta, rywalizować będą w grach plenerowych, upieką kiełbaski na ognisku i wezmą udział w warsztatach artystycznych.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. (33) 307 04 46

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na trzydniową wycieczkę szkolną!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.