WYCIECZKI SZKOLNE DO ENERGYLANDII

Ulokowany pomiędzy Krakowem a Oświęcimiem Zator zaczyna słynąć z największego w Polsce parku rozrywki. Niesamowita ilość atrakcji rozmieszczona została na aż 26 hektarach powierzchni!

Kraina zabawy dzieli się na kilka obszarów. Mali wielbiciele bajek zaproszeni są do Bajkolandii, gdzie zostaną przeniesieni w świat dziecięcych marzeń i spotkają swoich ulubionych bohaterów. Całą rodziną można udać się do strefy familijnej. Spragnieni mocnych wrażeń mogą spróbować swoich sił w strefie ekstremalnej. Natomiast wszyscy szukający ochłody w gorące dni wybiorą pełną wodnych atrakcji tropikalną wyspę o nazwie WaterPark.

Oferta wycieczek szkolnych do Energylandii

Wycieczki szkolne do Energylandii

W poszukiwaniu celu wycieczki szkolnej nauczyciele i rodzice zwykle naturalnie decydują się na miejsca o wysokiej wartości edukacyjnej. I słusznie, chociaż dzieciom i młodzieży przydaje się czasem odskocznia od nauki. Do najlepszych i najzdrowszych sposobów odpoczywania należy aktywność fizyczna i zabawa na świeżym powietrzu. W Biurze Podróży Trybała projektujemy wycieczki łączące edukację, ruch i zabawę. Tak bogata wyprawa zapewnia konkretną dawkę wiedzy i wrażeń. Owocuje integracją grupy i jest doskonałą odskocznią od zwykłej, szkolnej pracy.

Z uwagi na lokalizację parku rozrywki proponujemy organizację wycieczki łączącej różnego typu ciekawostki w Małopolsce. Odległości do przejazdów są niewielkie, dlatego czas można hojnie wypełnić atrakcjami. Dwudniowa wyprawa klasowa pozwala na rozdzielenie tematów i nastrojów na dwa osobne dni. Pierwszy można w całości poświęcić na poważne zagadnienia edukacyjne. Kraków oferuje przyjemny spacer Drogą Królewską, połączony ze zwiedzaniem najważniejszych zabytków. Rozpoczynając od Wisły i Wawelu przejść można przez Rynek z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami aż do Bramy Floriańskiej i Barbakanu. Po nocy natomiast czeka na dzieci całodzienna zabawa w Energylandii. To miejsce pełne atrakcji pozwoli się wyszaleć, odreagować szkolny stres i wrócić do nauki z nowym zapałem.

Tę niezwykle ciekawą wycieczkę można jeszcze rozszerzyć. Pomiędzy dzień edukacyjny w Krakowie a dzień zabawowy w Energylandii proponujemy dodać dzień w górach. To pomysł na odrobinę aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Nasz Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka umożliwia organizację wspaniałej pieszej wyprawy na Mosorny Groń dla młodszych uczniów. Starsi natomiast osiągają najwyższy szczyt Beskidów, wspaniałą Babią Górę. Wieczorne ognisko lub dyskoteka dają świetną okazję do integracji.

Ile kosztuje wycieczka do Energylandii?

Nasze wycieczki to mnóstwo dobrej zabawy w niskiej cenie. Wyjazd szkolny do Energylandii połączony z dodatkowymi atrakcjami w okolicy kosztuje od 200 do 260zł/os. W cenie tej mieści się zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, pełne wyżywienie, a także opieka pilota / przewodnika i opłata za bilety wstępu. Skąd nasza niska cena? Mamy ośrodek „Zawojka” w Zawoi i obiekty w Krakowie, do których zapraszamy grupy na tani nocleg. Wiemy, gdzie dobrze zjeść za niewielkie pieniądze. Od lat organizujemy szkolne wycieczki i korzystamy z doświadczenia, by stale doskonalić naszą ofertę.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

Wiktoria Wojdyła

tel. 576 444 213

biuro@trybala.com.pl

Tak możecie bawić się na naszych wycieczkach do Energylandii!

Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
    Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
    Beata Mizera
    Szkoła Podstawowa w Łętowni

POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.