WYCIECZKI SZKOLNE DO ENERGYLANDII

Ulokowany pomiędzy Krakowem a Oświęcimiem Zator zaczyna słynąć z największego w Polsce parku rozrywki. Niesamowita ilość atrakcji rozmieszczona została na aż 26 hektarach powierzchni!

Kraina zabawy dzieli się na kilka obszarów. Mali wielbiciele bajek zaproszeni są do Bajkolandii, gdzie zostaną przeniesieni w świat dziecięcych marzeń i spotkają swoich ulubionych bohaterów. Całą rodziną można udać się do strefy familijnej. Spragnieni mocnych wrażeń mogą spróbować swoich sił w strefie ekstremalnej. Natomiast wszyscy szukający ochłody w gorące dni wybiorą pełną wodnych atrakcji tropikalną wyspę o nazwie WaterPark.

Oferta wycieczek szkolnych do Energylandii

Wycieczki szkolne do Energylandii

W poszukiwaniu celu wycieczki szkolnej nauczyciele i rodzice zwykle naturalnie decydują się na miejsca o wysokiej wartości edukacyjnej. I słusznie, chociaż dzieciom i młodzieży przydaje się czasem odskocznia od nauki. Do najlepszych i najzdrowszych sposobów odpoczywania należy aktywność fizyczna i zabawa na świeżym powietrzu. W Biurze Podróży Trybała projektujemy wycieczki łączące edukację, ruch i zabawę. Tak bogata wyprawa zapewnia konkretną dawkę wiedzy i wrażeń. Owocuje integracją grupy i jest doskonałą odskocznią od zwykłej, szkolnej pracy.

Z uwagi na lokalizację parku rozrywki proponujemy organizację wycieczki łączącej różnego typu ciekawostki w Małopolsce. Odległości do przejazdów są niewielkie, dlatego czas można hojnie wypełnić atrakcjami. Dwudniowa wyprawa klasowa pozwala na rozdzielenie tematów i nastrojów na dwa osobne dni. Pierwszy można w całości poświęcić na poważne zagadnienia edukacyjne. Kraków oferuje przyjemny spacer Drogą Królewską, połączony ze zwiedzaniem najważniejszych zabytków. Rozpoczynając od Wisły i Wawelu przejść można przez Rynek z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami aż do Bramy Floriańskiej i Barbakanu. Po nocy natomiast czeka na dzieci całodzienna zabawa w Energylandii. To miejsce pełne atrakcji pozwoli się wyszaleć, odreagować szkolny stres i wrócić do nauki z nowym zapałem.

Tę niezwykle ciekawą wycieczkę można jeszcze rozszerzyć. Pomiędzy dzień edukacyjny w Krakowie a dzień zabawowy w Energylandii proponujemy dodać dzień w górach. To pomysł na odrobinę aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Nasz Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka umożliwia organizację wspaniałej pieszej wyprawy na Mosorny Groń dla młodszych uczniów. Starsi natomiast osiągają najwyższy szczyt Beskidów, wspaniałą Babią Górę. Wieczorne ognisko lub dyskoteka dają świetną okazję do integracji.

Ile kosztuje wycieczka do Energylandii?

Nasze wycieczki to mnóstwo dobrej zabawy w niskiej cenie. Wyjazd szkolny do Energylandii połączony z dodatkowymi atrakcjami w okolicy kosztuje od 200 do 260zł/os. W cenie tej mieści się zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, pełne wyżywienie, a także opieka pilota / przewodnika i opłata za bilety wstępu. Skąd nasza niska cena? Mamy ośrodek „Zawojka” w Zawoi i obiekty w Krakowie, do których zapraszamy grupy na tani nocleg. Wiemy, gdzie dobrze zjeść za niewielkie pieniądze. Od lat organizujemy szkolne wycieczki i korzystamy z doświadczenia, by stale doskonalić naszą ofertę.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  Tak możecie bawić się na naszych wycieczkach do Energylandii!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
   Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
   Beata Mizera
   Szkoła Podstawowa w Łętowni
  • Agata Damian
   Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie 🙂 Gorąco polecam!
   Agata Damian
   Szkoła Podstawowa w Tarnowie
  • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
  • Okiem Wychowawcy
   Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca 🙂
   Okiem Wychowawcy
  • Barbara Brzegowa
   W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
   Barbara Brzegowa
   Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
  • Monika Sroczyńska
   W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
   Monika Sroczyńska
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
   Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Anna Tworuszka

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.