WYCIECZKI SZKOLNE DO ZAKOPANEGO

Najwyżej położone miasto w Polsce kojarzy się z Tatrami, ale chyba jeszcze bardziej z oscypkiem i skokami narciarskimi. Tłumy turystów przetaczają się popularnym deptakiem Krupówki, a dzieci kupują związane z regionem pamiątki. Zakopane można poznawać na wiele sposobów i do tego właśnie zachęcamy.

Proponujemy kilka wersji wycieczki szkolnej do Zakopanego. Zależą one od pory roku i ilości przeznaczonych na wyjazd dni. Układamy program tak, aby odpowiedzieć na potrzeby konkretnej grupy. Nasze pomysły oparte są na doświadczeniu wielu lat w branży. Organizujemy wycieczki klasowe kompleksowo, zapewniamy transport, noclegi, wyżywienie, opiekę pilota i przewodnika.

Oferta jednodniowych i dwudniowych wycieczek szkolnych do Zakopanego

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych do Zakopanego

Jednodniowa i dwudniowa wycieczka szkolna do Zakopanego

Jeśli grupa ma do Zakopanego niedaleko, warto pojechać tam nawet na jeden dzień. Wypełniamy go wtedy od rana do wieczora. Dzieci wjeżdżają kolejką krzesełkową na Polanę Szymoszkową, by stamtąd przejść na Gubałówkę. Po zjeździe kolejką do centrum grupa uczniów przechodzi osławionymi Krupówkami, gdzie można kupić pamiątki. Zwiedza również Wielką Krokiew, tak bardzo kojarzącą się z sukcesami Adama Małysza i Kamila Stocha. Wycieczka zagląda również do zabytkowego kościoła i na cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Jedzie do zbudowanej w zakopiańskim stylu kaplicy na Jaszczurówce. Wstępuje także do związanego z Janem Pawłem II Sanktuarium na Krzeptówkach. To program wycieczki wszechstronnej, łączącej wątki przyrodnicze, sportowe, kulturowe i religijne.

Drugi dzień w Zakopanem pozwoli na pieszą wycieczkę wybraną doliną. Dopiero wtedy można posmakować górskiego klimatu i z przyjemnością wdychać świeże, rześkie powietrze. Piękno przyrody i malownicze widoki budzą zachwyt i pozwalają odpocząć. Proponujemy wyprawę Doliną Strążyską, gdyż po drodze można oglądać widowiskowy wodospad Siklawica. Wędrówki dolinami tatrzańskimi to oferta dla wszystkich. Nie wymagają one ponadprzeciętnej kondycji, a dają chociaż odrobinę poczucia, co to znaczy być w Tatrach. Oczywiście najlepiej byłoby kiedyś zdobyć jakiś szczyt. Jednak grupom szkolnym proponujemy rozwiązanie umiarkowane i bezpieczne, a zarazem atrakcyjne.

Trzydniowa wycieczka szkolna do Zakopanego

Gdy grupa ma do dyspozycji trzeci dzień, zapraszamy do szczególnie pięknej Doliny Kościeliskiej. Spacer wzdłuż górskiego strumienia wśród coraz to nowych krajobrazów to niezapomniana przygoda. Dolina jest tym ciekawsza, że obfituje w jaskinie i groty. Szkolne grupy zabieramy do Jaskini Mroźnej.

Trzydniowy wyjazd może też być wycieczką łączoną. Organizujemy wycieczki Kraków-Wieliczka-Zakopane oraz Kraków-Zakopane-Oświęcim. Taki program daje możliwość poznania wielu ciekawych miejsc w krótkim czasie oraz zapewnia różnorodność. Pierwsza wersja jest bardziej odpowiednia dla młodszych dzieci, a druga dla młodzieży. Wycieczki łączone pozwolą na zestawienie niezaprzeczalnych walorów Małopolski jako regionu.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Zakopanego!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.