WYCIECZKI SZKOLNE DO TRÓJMIASTA

Wyjazd nad polskie morze to zawsze atrakcja. Dzieci i młodzież cieszy już sama myśl o plaży. Wszak Bałtyk kojarzy się z wakacjami, nie ze szkołą. Przeniesienie tej energii na zwiedzanie może przynieść świetne efekty edukacyjne. Wycieczka do Trójmiasta to wyprawa łącząca naukę z zabawą.

Zatoka Gdańska to z turystycznego punktu widzenia niezwykle interesujące miejsce. Na stosunkowo niewielkim terenie znajduje się mnóstwo różnorodnych ciekawostek. Począwszy od śladów historii dawnej i najnowszej, poprzez osiągnięcia przemysłu aż po uroki przyrody nadmorskiej.

Oferta  wycieczek szkolnych do Gdańska, Sopotu i Gdyni

Wycieczki szkolne do Gdańska, Sopotu i Gdyni

Aby zaczerpnąć jak najwięcej z wizyty w Trójmieście, należy wybrać się tam na kilka dni. W Biurze Podróży Trybała mamy w ofercie różne warianty pobytu w regionie Zatoki Gdańskiej. Wycieczki dwudniowe lub trzydniowe zdążą zrealizować program podstawowego zwiedzania Gdańska, Gdyni i Sopotu. Wycieczki czterodniowe lub pięciodniowe zajrzą jeszcze do Krynicy Morskiej i Fromborka. Mogą również po drodze odwiedzić Toruń i Malbork.

Jeden lub nawet dwa dni należy poświęcić w całości na zwiedzanie centrum Gdańska. Swobodna przechadzka pozwoli zobaczyć Bramę Zieloną, Ratusz Staromiejski, Bramę Złotą, Wielki Młyn oraz Kościół św. Katarzyny z Muzeum Zegarów Wieżowych. Pełne kolorowych kamienic Stare Miasto zachwyca oryginalnością. Przecięte jest szeroką ulicą Długi Targ, pełniącą funkcję głównego placu gdańskiej starówki. Na trasie spaceru znajdzie się też nieodległa Bazylika Mariacka – największa w Europie gotycka świątynia z cegły. Stąd malowniczymi uliczkami można dojść do sławnego Żurawia. To najstarszy z zachowanych w Europie portowy dźwig.

Tu już pachnie morzem, a statki turystyczne przewożą tędy chętnych do odwiedzenia Westerplatte. Jest to miejsce na zawsze związane z początkiem II wojny światowej. Oprócz Wartowni znajduje się tam Pomnik i Cmentarz Obrońców Westerplatte. O jeszcze nowszej historii przypomina natomiast Pomnik Stoczniowców na Placu Solidarności.

Gdynia wprowadza w krajobraz przemysłowy. Portowe wybrzeże pozwala podziwiać różnego rodzaju jednostki pływające. Wśród nich najchętniej odwiedzane przez turystów: żaglowiec Dar Pomorza i ORP Błyskawica. Na lekcję przyrody warto również wejść do Muzeum Oceanograficznego. Czas spędzony w Sopocie natomiast to przede wszystkim spacer deptakiem, plaża i sławne Molo.

Frombork zaprasza na lekcję geografii do Muzeum Mikołaja Kopernika i Planetarium Astronomicznego. Wyprawę można połączyć ze spacerem na Wielbłądzi Garb w Krynicy Morskiej. Podróż do Trójmiasta natomiast można urozmaicić wizytą w Toruniu, gdzie czeka na uczniów piękna Starówka, Żywe Muzeum Piernika i rejs po Wiśle. Równie interesującą propozycją jest zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku lub związanego ze sławną bitwą Grunwaldu.

Mamy doświadczenie w kompleksowej organizacji niedrogich wyjazdów szkolnych. Nasze wycieczki charakteryzują się bogatym programem i starannością przygotowania. Uczniowie pod opieką pilota, przewodnika i nauczycieli poznają najpiękniejsze zakątki Polski.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
   Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
   Beata Mizera
   Szkoła Podstawowa w Łętowni
  • Agata Damian
   Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie 🙂 Gorąco polecam!
   Agata Damian
   Szkoła Podstawowa w Tarnowie
  • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
  • Okiem Wychowawcy
   Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca 🙂
   Okiem Wychowawcy
  • Barbara Brzegowa
   W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
   Barbara Brzegowa
   Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
  • Monika Sroczyńska
   W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
   Monika Sroczyńska
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
   Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Anna Tworuszka

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.