WYCIECZKI SZKOLNE DO ZAWOI

Zawoja to malownicza, pełna zieleni, beskidzka miejscowość w pobliżu Babiej Góry. Zachwyca pięknymi widokami, świeżym górskim powietrzem i góralskimi atrakcjami. Jest doskonałym miejscem na niedrogi, a skuteczny wypoczynek.

Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego „Zawojka”, w którym organizujemy wypełnione zabawą pobyty dla dzieci i młodzieży. Stawiamy na aktywną edukację, zapewniając każdego dnia moc wrażeń podczas wędrówek, zwiedzania, gier i warsztatów. Uczniowie najlepiej przyswajają wiedzę, gdy łączy się ona z własnym doświadczeniem. Takie właśnie lekcje w terenie proponujemy w Zawoi.

Oferta wycieczek szkolnych do Zawoi na 1 dzień

Oferta wycieczek szkolnych do Zawoi na 2 dni

Oferta wycieczek szkolnych do Zawoi na 3 dni

Wycieczki szkolne do Zawoi, czyli aktywna edukacja

Zawoja jest wymarzonym miejscem na wycieczki szkolne. Ośrodek Wypoczynkowy „Zawojka” przygotowuje emocjonującą, całodzienną zabawę. Dzieci biorą tu udział w wesołej olimpiadzie, rywalizując drużynowo w wymyślnych zawodach. Posiłek, przerwę i odpoczynek zapewnia góralskie ognisko oraz pyszne, domowe wyżywienie. Po nim grupa zabiera się za prace manualne, uczestnicząc w ciekawych warsztatach. Na młodzież czeka zabawa w postaci gry terenowej. Tu potrzeba sprytu, wyczucia i współpracy, a takie wspólne działanie najlepiej integruje młodych. Po posiłku czas na zawody i dużo śmiechu. Wszyscy uczniowie wyjeżdżają z Zawoi z medalami, zapewne nieco zmęczeni ale jacy szczęśliwi!

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Zawoi!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.