WYCIECZKI SZKOLNE DO BUDAPESZTU

Wycieczka szkolna za granicę i do tego przystępna cena? To się da zrobić. Jednym z niezwykle ciekawych krajów europejskich są Węgry. Budapeszt to malowniczo nad brzegiem Dunaju położona stolica i zarazem największe miasto. Co ciekawe, każdy Polak i każdy Węgier zna przysłowie „Polak, Węgier – dwa bratanki (…)”. Widocznie Budapeszt i Warszawa mają wiele wspólnego. Dlatego wycieczki do Budapesztu to dobry pomysł.

Węgrzy to niemalże nasi sąsiedzi. Transport nie zabiera zbyt wiele czasu, a cena pozostaje atrakcyjna. Z Polski wystarczy tylko przejechać przez Słowację, by odwiedzić Węgry. Budapeszt pełen jest godnej podziwu architektury. Najbardziej typowe pocztówki przedstawiają zachwycający gmach Parlamentu. Ale perełek jest więcej. Budapeszt to także ważny ośrodek kulturalny i naukowy. Oferta miasta obejmuje galerie sztuki, teatry, operę i niejedno muzeum. Wycieczka szkolna pozwala poznać najpiękniejsze zabytki miasta. Program skonstruowany jest tak, aby zobaczyć Budapeszt z różnych stron i poczuć atmosferę stolicy.

Oferta dwudniowych wycieczek szkolnych do Budapesztu

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych do Budapesztu

Wycieczki szkolne do Budapesztu

Nasza oferta obejmuje kilka pomysłów na wycieczki szkolne do Budapesztu. Krótkie, intensywne zwiedzanie można zrealizować w dwa dni. Taki wariant gwarantuje, że cena będzie przystępna, a wycieczka wypełniona konkretami. Trzy dni pozwalają na zwolnienie tempa oraz dodanie atrakcji takich jak przejażdżka ciuchcią na Wyspie Świętej Małgorzaty i zwiedzanie Zakola Dunaju. Program zwiedzania Budapesztu wybieramy w zależności od możliwości i potrzeb grupy. Warto też wspomnieć, że nasze wycieczki szkolne otrzymują opiekę doświadczonego pilota. Cena zawiera noclegi, śniadania i obiadokolacje oraz transport wygodnym autokarem turystycznym.

Wycieczki do Budapesztu na 2 dni

Wycieczki szkolne rozpoczynają się przyjazdem na Plac Bohaterów. Stąd grupy przechodzą do najstarszej części miasta, na Wzgórze Zamkowe. Zamek Królewski i Kościół Macieja to kolejne punkty programu. Nie może też braknąć miejsc takich jak charakterystyczna Baszta Rybacka i Wzgórze Gellerta wraz z Cytadelą zbudowaną przez Habsburgów. To pierwszy dzień, który kończy się przejazdem na posiłek i noclegi. Drugi z dni to równie bogaty program. Na początek zwiedzanie zabytków na Wyspie Świętej Małgorzaty. Potem wizytówka Budapesztu – Parlament oraz Bazylika Świętego Stefana. Ostatni przystanek to neorenesansowy budynek Węgierskiej Akademii Nauk. I tak kończy się dzień drugi. Żegnamy Budapeszt. Wyjazd w stronę domu rozpoczyna ostatni etap wycieczki.

Wycieczki do Budapesztu na 3 dni

Wycieczki rozpoczynają się od wyjazdu w godzinach porannych. Po przyjeździe do Budapesztu wycieczka szkolna zwiedza zamek Vajdahunyad. I tyle wystarczy – do centrum miasta grupa wróci w kolejny dzień. Wyjazd na Wyspę Świętej Małgorzaty to atrakcja, która zmienia zwiedzanie w przejażdżkę ciuchcią. Drugi z dni to ponownie Budapeszt z jego wspaniałym Parlamentem, a także Plac Wolności i Bazylika Świętego Stefana. Oferta obejmuje również takie atrakcje jak przejazd metrem i wizyta w ogrodzie zoologicznym. Trzeci z dni można przeznaczyć na poznawanie pałaców, przejście sławnym mostem łańcuchowym, zobaczenie Baszty Rybackiej i Wzgórza Gellerta. Trzeci dzień to też czas wyjazdu w drogę powrotną. W wypadku wyboru oferty łączącej Budapeszt z Zakolem Dunaju dzień ten wypełni przejazd do Esztergom i Wyszehradu oraz zwiedzanie Muzeum Marcepana.

Szukasz innej wycieczki szkolnej za granicę?

Kliknij w baner i sprawdź!

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Budapesztu!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.