WYCIECZKI SZKOLNE DO LWOWA

Wśród propozycji szkolnych wycieczek zagranicznych są liczne oferty wyjazdu na zachód i południe od naszego kraju. Pośród nich nietypowym pomysłem wydaje się wyjazd do Lwowa. Tymczasem jest to miasto mocno związane z historią Polski, bogate w kulturę i tradycję, pełne wartych zobaczenia zabytków. To ważny ośrodek naukowy z istniejącymi od wieków cenionymi uczelniami wyższymi. Współistnieją tu obok siebie różne religie. Urokliwe uliczki lwowskiej starówki uhonorowanej przez UNESCO i melodie wygrywane na harmonii to klimat niezapomniany. Nasza oferta to wycieczka szkolna do tego pięknego miasta.

Oferta wyjazdów do Lwowa przygotowana jest w wersji dwudniowej i trzydniowej. Nasze grupy wyruszają we wczesnych godzinach porannych, aby jak najwięcej zobaczyć już pierwszego z dni. Cena zawiera transport, nocleg z wyżywieniem, oprowadzanie przez miejscowego przewodnika, opiekę pilota i ubezpieczenie NNW. Cena nie obejmuje biletów wstępu do wnętrz zwiedzanych obiektów. Nasze biuro podróży na życzenie w miarę możliwości dostosowuje program wycieczek do konkretnych potrzeb grupy. Warto też wspomnieć, że cena wyjazdu obejmuje również koszty pobytu opiekunów młodzieży.

Oferta dwudniowych i trzydniowych wycieczek szkolnych do Lwowa

Wycieczki do Lwowa na 2 dni

Wyjazd rano umożliwia dotarcie do Lwowa na tyle wcześnie, by każdy z dwóch dni wypełnić zwiedzaniem. Wycieczka rozpoczyna przygodę przy gmachu Opery Lwowskiej. Kolejne punkty programu to Rynek z Ratuszem i pięknymi kamienicami, Katedra Łacińska, pomnik Adama Mickiewicza, Katedra Ormiańska i Cerkiew Uspieńska. Już z tych kilku miejsc łatwo wywnioskować, że Lwów jest miastem łączącym różne kultury, narodowości i religie. Pierwszy z dni kończy się dotarciem do sławnego Uniwersytetu Lwowskiego i Pałacu Potockich.

Drugi dzień wycieczki rozpoczyna się od wyprawy na nastrojowy Cmentarz Łyczakowski oraz związany z Polską Cmentarz Orląt Lwowskich. Następnie na uczestników czeka atrakcja, jaką jest panorama miasta podziwiana ze wzgórza Wysoki Zamek. Politechnikę Lwowską, dawne Ossolineum, budynek Dworca Głównego i Katedrę św.Jura grupy odwiedzają dzięki przejażdżce po mieście. Po niej ruszają w drogę powrotną do Polski.

Wycieczki do Lwowa na 3 dni

W zależności od godziny wyjazdu i czasu na granicy grupa dociera do Lwowa. Trzydniową wycieczkę rozpoczyna przejazd po mieście, podczas którego można zobaczyć ważniejsze obiekty, m.in. Politechnikę, Dworzec i Katedrę. Popołudnie wypełnia spacer na Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Punktem programu na zakończenie dnia jest panorama miasta z Wysokiego Zamku – wspaniałe tło do pamiątkowych zdjęć.
Dzień drugi to wyjazd, którego celem jest zwiedzanie zamku Olesko, zamków w Podhorcach i w Złoczowie. To przygoda na cały dzień. Po zasłużonym odpoczynku dzień trzeci to wreszcie przechadzka po centrum miasta. Czas na wejście w klimat lwowskiej starówki. Rynek, Opera, Cerkiew i Katedry Łacińska i Ormiańska. Miejsca związane z Adamem Mickiewiczem, rodziną Potockich i wieloma innymi Polakami uświadamiają, jak bliskie jest nam to urokliwe miasto.

Szukasz innej wycieczki szkolnej za granicę?

Kliknij w baner i sprawdź!

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Lwowa!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.