WYCIECZKI SZKOLNE NA SŁOWACJĘ

Słowacja to nieduży, ale bardzo malowniczy kraj, którego 61% powierzchni zajmują pasma Karpat Zachodnich. To tu stoi dumny Gerlach – najwyższy szczyt pasma Tatry. Górski krajobraz był tłem historii sławnego Janosika, którego śladami podążają nasze wycieczki szkolne. Słowacja to bliska sąsiadka Polski, dlatego wycieczki w tym kierunku charakteryzuje niska cena i szybki transport. Nasze biuro podróży proponuje rozmaite oferty szkolnego wyjazdu na Słowację.

Wycieczka szkolna to czas poznawania ciekawych miejsc, odwiedzania skarbów natury i kultury. Nasze biuro komponuje programy wycieczek tak, aby zręcznie łączyć edukację z rekreacją. Piękna przyroda, do tego odrobina historii doprawiona ciekawymi wątkami legend, na koniec smaczki kulturowe – i mamy przepis na udaną wycieczkę. Doskonałym celem takiej wyprawy jest Słowacja. To łatwy do zrealizowania wyjazd, dobra cena i wspaniałe wrażenia.

Oferta jednodniowych wycieczek szkolnych na Słowację

Oferta dwudniowych wycieczek szkolnych na Słowację

Oferta trzydniowych wycieczek szkolnych na Słowację

Odkryj Słowację podczas wycieczki szkolnej na 1 dzień!

Nasze biuro podróży dostosowuje oferty do potrzeb konkretnych grup. Od lat organizujemy wycieczki szkolne, zabierając je w najróżniejsze ciekawe miejsca i dbając, by cena była atrakcyjna. Zagraniczna wycieczka szkolna nie musi być ani długa, ani droga. Słowacja jest na wyciągnięcie ręki. To piękny kraj, który warto bliżej poznać. Naszą wycieczkę zaczynamy wcześnie rano, aby w ciągu jednego dnia zdążyć zobaczyć jak najwięcej. Program obejmuje zwiedzanie Zamku Orawskiego, Liptowskiego Mikulasza oraz Demianowskiej Jaskini Wolności. Cena obejmuje transport, opiekę pilota, ubezpieczenie i pobyt wychowawców.

Dwudniowa wycieczka szkolna na Słowację, czyli poznajemy sąsiadów!

Dwa dni na Słowacji można spędzić, poznając trzy znane regiony: Spisz, Orawa i Liptów. Wyjazd we wczesnych godzinach porannych pozwala zobaczyć Liptowski Mikulasz, Jaskinię Wolności i Zamek Orawski. Uczestników wciągnie zapewne snuta tu na każdym kroku opowieść o Janosiku, którego znamy w polskiej wersji. Po noclegu ze śniadaniem drugi z dni spędzamy, odwiedzając Spiski Hrad – skarb średniowiecznej architektury. Spacer wokół jeziora Strbskie Pleso daje okazję podziwiania Tatrzańskiego Parku Narodowego TANAP. Na zakończenie wycieczki zapraszamy uczestników do Lewoczy, której centrum uhonorowano wpisem na listę UNESCO.

Wycieczka na Słowację na 3 z Janosikiem w tle!

Nasze biuro proponuje urozmaicony program śladami Janosika. Wycieczkę rozpoczynamy od wyjazdu w stronę Orawy. W Skansenie Wsi Orawskiej uczestnicy wycieczki poznają dawne życie mieszkańców tego regionu. Następnie zwiedzają Zamek Orawski, który był tłem kręconej tu polskiej wersji filmu o Janosiku. Drugi z dni przybliża tę legendarną postać. Wycieczka dociera do Terchovej, gdzie stoi pomnik i Muzeum Janosika. Valaska Dubowa i Liptowski Mikulasz to kolejne miejsca związane z tym bohaterem. Tego dnia wystarczy jeszcze czasu na podziwianie Małej Fatry i Jaskini Wolności. Pełen wrażeń dzień kończymy zasłużonym odpoczynkiem. Po śniadaniu trzeci z dni warto poświęcić na Tatrzański Park Narodowy TANAP i Zamek w Starej Lubowli wraz ze Skansenem. Stąd już rozpoczynamy wyjazd w stronę domu.

Szukasz innej wycieczki szkolnej za granicę?

Kliknij w baner i sprawdź!

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną na Słowację!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Stach
   Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
   Beata Stach
   Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.