WYCIECZKI SZKOLNE DO SANDOMIERZA, KAZIMIERZA DOLNEGO I GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH

Okolice Sandomierza są jednym z ciekawszych regionów Polski. Podróżując Szlakiem Renesansu, odkryć można ślady Jana Kochanowskiego i podziwiać urokliwą architekturę Złotego Wieku. To wspaniała lekcja kultury i literatury, a także historii i przyrody.

W Biurze Podróży Trybała proponujemy kilka wariantów szkolnej wyprawy w okolice Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Oferta obejmuje programy dwudniowe i trzydniowe w niskiej cenie. Wycieczkę można urozmaicić na różne sposoby oraz przedłużyć o atrakcyjny pobyt w Górach Świętokrzyskich. Szkolne wyprawy organizujemy kompleksowo, dbając o bogaty program, komfortowy transport, wygodny nocleg oraz opiekę pilota i przewodnika.

Oferta wycieczek szkolnych do Sandomierza, Kazimierza Dolnego i okolic

Oferta wycieczek szkolnych w Góry Świętokrzyskie

Wycieczki szkolne do Sandomierza, Kazimierza Dolnego i okolic

Podstawą planu wycieczki jest zwiedzanie Sandomierza. Tu grupa odwiedza Bramę Opatowską, Ucho Igielne, Synagogę, Rynek i Ratusz. Uczniowie przechodzą podziemną trasą turystyczną i oglądają prawdziwą Zbrojownię. W niedalekiej okolicy zobaczyć można również fortyfikacje bastionowe Zamku Krzyżtopór w Ujeździe.

Warto zajrzeć do Kazimierza Dolnego. Spacer urokliwymi uliczkami pozwoli zobaczyć zabytkowy Rynek, Kościół Farny, Górę Trzech Krzyży i ruiny Zamku z basztą. Stąd już niedaleko do znanego uczniom Czarnolasu, związanego z postacią renesansowego autora fraszek i trenów. Oczywiście trzeba tu zwiedzić Muzeum Jana Kochanowskiego.

Jeśli grupa ma do dyspozycji trzeci dzień wycieczki, to może wybrać się do Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie. Na zwiedzanie czekają również Pałac w Kozłówce i Pałac Czartoryskich w Puławach. Wycieczkę trzydniową można również wzbogacić wizytą w Lublinie. Przechadzka po pięknej starówce pozwoli poznać Zamek, malowniczy Trakt Królewski i Archikatedrę. Do ciekawostek należy punkt widokowy Wieża Trynitarska oraz Muzeum Multimedialne Piwnica pod Fortuną.

Wycieczki szkolne w Góry Świętokrzyskie

Wyprawę do Sandomierza dobrze jest połączyć z pobytem w Górach Świętokrzyskich. To kraina starych zamków, tajemniczych ruin i ciekawych jaskiń. W programie wycieczki są zagadnienia z wielu przedmiotów szkolnych. Warto pokazać uczniom trzynastowieczny zamek w Chęcinach i Święty Krzyż z klasztorem na Łysej Górze. Do ciekawostek przyrodniczych zaliczyć można krasową Jaskinię Raj i gołoborza. W planie wycieczki są również warsztaty w Osadzie Średniowiecznej, wizyta w Hucie Szklanej oraz zwiedzanie rezerwatu przyrody nieożywionej. W Kielcach natomiast grupy szkolne zaprasza Muzeum Myśli Patriotycznej. Bogaty program wycieczki jest zachętą dla nauczycieli do odbycia z uczniami wielu lekcji w terenie. Wspólne podróżowanie zaprocentuje później w codziennej szkolnej pracy.

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

  Natalia Lorek

  tel. 784 394 585

  biuro@trybala.com.pl

  Natalia Lorek

  To wszytko zobaczycie jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Sandomierz lub Gór Świętokrzyskich!

  Opinie naszych klientów

  • Beata Mizera
   Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
   Beata Mizera
   Szkoła Podstawowa w Łętowni
  • Agata Damian
   Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie 🙂 Gorąco polecam!
   Agata Damian
   Szkoła Podstawowa w Tarnowie
  • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
  • Okiem Wychowawcy
   Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca 🙂
   Okiem Wychowawcy
  • Barbara Brzegowa
   W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
   Barbara Brzegowa
   Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
  • Monika Sroczyńska
   W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
   Monika Sroczyńska
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
   Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
   Anna Tworuszka

  POLECAMY INNE WYCIECZKI Z NASZEJ OFERTY:

  × Ze względu na znaczny wzrost cen paliwa i pozostałych usług wycieczki kalkulujemy na bieżąco. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
  organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
  mamy własną bazę noclegową w małopolsce
  dopełniamy wszelkich formalności
  trybała team zespół kompetentych ludzi
  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.