Park of Poland – otwarcie luty 2020! ZOBACZ CENY!

Gdzie jechać na wycieczkę szkolną zimą?
3 lutego 2020
zawoja wycieczka szkolna jednodniowa
Zielone szkoły w górach – aktualne oferty 2020
13 lutego 2020

Park of Poland – otwarcie luty 2020! ZOBACZ CENY!

Suntago Wodny Świat - moc wodnych atrakcji!

Piaszczyste plaże, błękitna woda i wypoczynek w cieniu palm to wręcz idealny scenariusz wypoczynku, prawda? A czy wiecie, że wcale nie musicie jechać w odległe zakątki świata? Taką możliwość daje Park of Poland zlokalizowany w samym sercu Polski w miejscowości Wręcza! Jest to nowe miejsce na mapie atrakcji w Polsce! Jedyny taki zadaszony Aquapark w Europie! Suntago Wodny Świat oddaje swoim Gościom do dyspozycji niezliczoną ilość atrakcji, m.in. rzekę przygód, zewnętrzny basen termalny, ponad 300 prawdziwych palm i to co najbardziej przyciąga wycieczki szkolne – aż 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3km!

Park of Poland - atrakcje dla dzieci

Wszystkie grupy szkolne, które szukają idealnego miejsca na integrację i dobrą zabawę zapraszamy na wycieczkę szkolną do Park of Poland! Na najbardziej odważnych uczestników czekać będzie Surf-Air, czyli symulator surfingu oraz liczne zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności w strefie Jamango! W Suntago znajduje się również strefa Relax. Tam będzie okazja, aby skorzystać z basenów termalnych oraz odpocząć w cieniu palm, które zostały specjalnie sprowadzone m.in. z Malezji, Kostaryki i Florydy! Dla nieco starszych została stworzona strefa Saunaria, gdzie funkcjonuje 8 różnych saun i łaźni. Każdy wie, że po tak intensywnej zabawie trzeba uzupełnić energię. W Park of Poland nie brak punktów gastronomicznych, gdzie będziecie mogli spróbować potraw z równych zakątków świata.

Suntago Wodny Świat to atrakcja sama w sobie, idealna na jednodniową wycieczkę szkolną. Dla tych, którzy podczas wyjazdu szkolnego chcą połączyć rozrywkę z edukacją proponujemy całodniową zabawę w Santago i zwiedzanie stolicy polski – Warszawy, która jest oddalona zaledwie 60 km od Aquaparku! Podczas takiej wycieczki poczujecie się jak na tropikalnej wyspie, bez konieczności jechania na drugi koniec świata. To sprawia, że koszt takiej wycieczki nie jest wysoki, a intensywność atrakcji jest naprawdę duża! Wycieczka szkolna do Wodnego Świata Suntago to nie tylko okazja do świetnej zabawy ale również możliwość naładowania baterii na dalszą część roku szkolnego.

Wycieczki do Park of Poland już niebawem pojawią się w ofercie naszego Biura. Jeśli chcesz tera zarezerwować swoją wycieczkę napisz do nas, a my stworzymy dla ciebie program!

Ceny biletów w Suntago Wodny Świat

Ceny biletów zamieszczone w cenniku to ceny dla Gości indywidualnych. W przypadku wykupienia biletów grupowych, np. dla wycieczki szkolnej koszt jest niższy. Jeśli chcesz poznać ostateczną cenę wycieczki szkolnej do Park of Poland napisz do nas, a przygotujemy kalkulację dla twoich podopiecznych!

Dowiedz się więcej o Park of Poland!

Jak dojechać do Suntago?

Park of Poland położony jest w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów, 60 km od Warszawy między autorstradą A2 a drogą ekspresową S8.


Adres
ul. Żukowska
96-320 Wręcza, Polska
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.