Wycieczki szkolne do Energylandii

Wycieczki do Budapesztu na 2 dni
Budapeszt – turystyczny ulubieniec Polaków
21 lutego 2020
Praga: co warto zobaczyć w tym mieście?
28 lutego 2020

Wycieczki szkolne do Energylandii

A może całodzienna zabawa w Energylandi?

Wycieczki szkolne do Energylandii

Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce. To marzenie wszystkich szkolnych wycieczek. Powierzchnia 35 hektarów obejmuje blisko 80 niesamowitych atrakcji dla gości w każdym wieku. Pięć różnych stref tematycznych odpowiada na zainteresowania dzieci, młodzieży, rodzin, osób spragnionych relaksu oraz poszukiwaczy doznań ekstremalnych. Dostępne są również gry interaktywne, kino 7D, sceny widowiskowe, sklepy z pamiątkami i punkty gastronomiczne. Energylandia jest celem podróży gości z kraju i zagranicy, wycieczek szkolnych i wypraw rodzinnych. To centrum rozrywki i rekreacji. Dlaczego warto jechać na wycieczki szkolne do Energylandii?

Energylandia w sezonie 2020

Z uwagi na liczne atrakcje plenerowe Energylandia otwarta jest sezonowo. W roku 2020 wielkie otwarcie zaplanowane jest na sobotę 4 kwietnia. Wszystkie standardowe strefy parku rozrywki będą dostępne prawie do końca października. Dobrą wiadomością dla wielu wycieczek będzie nowość: Winter Kingdom. Zimowe królestwo stanie się zapewne celem podróży wszystkich poszukujących rozrywki zimą 2020/21.

Nadchodzące wydarzenia w Energylandii w 2020

Jest kilka dni w roku, kiedy szczególnie warto zorganizować wycieczkę do Zatora. Na przykład Dzień Dziecka w Energylandii trwa aż 3 dni! Kinder Party zaplanowano od 30 maja do 1 czerwca 2020. Na dzieci czekać będzie "mini-disco" i "piana-party" oraz masa niespodzianek i prezentów. To raj dla każdej wycieczki. Natomiast 14 lipca Energylandia zaprasza na swoje 6 urodziny. Warto zatem zatrzymać się w Zatorze podczas wakacyjnych podróży. Również w czasie wakacji 6 razy odbędzie się Magic Night. Park otwarty do 23:00 zaprosi wszystkie wycieczki do podziwiania nocnej iluminacji. Nie jest to co prawda pora wycieczki szkolnej, ale wycieczki kolonijne, turystyczne i rodzinne mogą skorzystać z tych szczególnych atrakcji.

Ceny biletów w sezonie 2020

W Energylandii obowiązują bilety: normalny 129 zł i ulgowy 79 zł. Warto zaznaczyć, że ulga przyznawana jest dzieciom według wzrostu, a nie wieku. Mniej płacą dzieci o wysokości do 140cm. Wyjątek stanowią maluchy do lat 3, które na teren parku rozrywki Energylandia wchodzą za 1 zł. Są też pewne okazje, które warto wykorzystać. Należy do nich dzień urodzin (bilet 1zł do 18 roku życia). Energylandia zachęca również do pozostania w parku na dwa dni - bilety dwudniowe zawierają zniżkę. Jednak najlepsze oferty przygotowano dla wycieczek szkolnych. Grupa przedszkolaków zapłaci 39 zł za osobę. Klasy 1 - 6 kupują bilety za 59 zł. Młodzież z klasy 7 i 8 płaci 69 zł/os., a grupy licealistów i studentów 99 zł/os. (zamiast 129zł). Grupom w cenie biletu oferowana jest też przekąska i napój. Wstęp do parku rozrywki oznacza dostęp do wszystkich jego atrakcji bez limitu i ograniczeń czasowych. W cenie jest wejście do wszystkich stref, dlatego można urządzić sobie wycieczkę po całym parku. W zasięgu ręki są roller-coastery, karuzele, pokazy, kina, widowiska, strefa familijna, strefa dziecięca, strefa ekstremalna i Water Park.

Wycieczki szkolne do Energylandii

Energylandia to miejsce, w którym dzieci mogą spędzić nawet cały dzień. Ilość atrakcji przyprawia o zawrót głowy. Jednak aż szkoda, organizując wycieczki szkolne w te strony, nie skorzystać z niezwykłego bogactwa okolicznych miast. Wycieczka szkolna powinna obejmować elementy rozrywki, ale też treści edukacyjne. Proponujemy program łączący pobyt w Energylandii z wizytą w Krakowie, Oświęcimiu, Wieliczce lub Bochni. Taka wycieczka szkolna na dwa dni to wciąż przystępna cena, a równocześnie o wiele więcej zdobytej wiedzy. Mało tego, dwa dni dają szansę na integrację, czemu służy spędzanie czasu z rówieśnikami. Wspólny posiłek, wieczorne spotkanie, zabawy, rozmowy lub film - wszystko to jest możliwe w naszych obiektach noclegowych nastawionych na goszczenie grup szkolnych.

Noclegi podczas wycieczek do Energylandii

Energylandia stale się rozwija. Jedną z dodatkowych atrakcji jest możliwość zarezerwowania noclegu podczas wycieczki w którymś z obiektów prezentowanych na stronie parku. To niewątpliwie wygodna opcja, ale niestety nie należy do ekonomicznych. Biorąc pod uwagę koszty samego wstępu do Energylandii, warto pomyśleć o tańszym rozwiązaniu. Proponujemy nasze obiekty w Krakowie i Zawoi. Go Resort i Zawojka to miejsca przyjazne grupom i przystosowane do przyjmowania dzieci i młodzieży. Szkolnych grup zmieści się tu więcej niż jedna. Przestronne pokoje z łazienkami, smaczne posiłki, parking dla autokaru i kompleksowa obsługa pobytu - to nasza oferta.


Zobacz naszą ofertę wycieczek do Energylandii


Zobacz opinie o naszych wycieczkach

 • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
  Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Anna Tworuszka
 • Monika Sroczyńska
  W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
  Monika Sroczyńska
 • Barbara Brzegowa
  W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
  Barbara Brzegowa
  Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
 • Okiem Wychowawcy
  Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca :)
  Okiem Wychowawcy
 • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Katarzyna Przepiórka
  Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieci zachwycone!  Ośrodek Zawojka ma bardzo dobry standard, organizacja wszystkich atrakcji była naprawdę świetna, a jedzenie przepyszne. Bardzo dobry i miły kontakt z koordynatorem pobytu - Panią Sabiną 
  Katarzyna Przepiórka
  Stowarzyszenie Edukacyjne w Krakowie
 • Agata Damian
  Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie :) Gorąco polecam!
  Agata Damian
  Szkoła Podstawowa w Tarnowie
 • Agnieszka Podkowska
  Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowaną wycieczkę KRAKÓW - ZAKOPANE - INWAŁD maj 2017  Wszystko dopięte na ostatni guzik, wspaniały kontakt z Panią Natalią - super , Bardzo profesjonalna Pani przewodnik Ania  Wszystko ok. Dzieci, nauczyciele i opiekunowie zachwyceni  POLECAM!!!
  Agnieszka Podkowska
  Szkoła Podstawowa w Głuchołazach
 • Katarzyna Tomczuk
  Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki Zawoja - Kraków w terminie 12-14.06.17. Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania kadry, dopiętego na ostatni guzik programu, pysznego jedzenia w Pensjonacie "Halny" oraz Państwa bezinteresownej pomocy w sytuacjach kryzysowych :) Serdecznie dziękujemy raz jeszcze!
  Katarzyna Tomczuk
  Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie
 • Lilianna Kuncewicz
  Dziękujemy za wspaniały pobyt na Zielonej Szkole w Zawoi w dniach 18.05.-22.05.2015. Państwa profesjonalizm oraz perfekcyjne przygotowanie, sprawiło, że odkrywanie tajemnic Babiej Góry było bardzo owocne.  Szczególne podziękowania kierujemy do naszego przewodnika - Pani Irminy, która swoim ciepłem, uśmiechem i znakomitym podejściem do dzieci, a także doskonałą wiedzą, zdobyła sympatię podopiecznych i przyczyniła się tym samym do spędzenia przez nich miło czasu. Rzetelnie i fachowo dobrany program Zielonej Szkoły - zajęcia warsztatowe, terenowe, liczne atrakcje oraz wycieczki krajoznawcze sprawiły, że dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone z pobytu w górach. Polecamy zatem Państwa usługi wszystkim tym, którzy oczekują doskonałej organizacji, profesjonalizmu, miłej atmosfery oraz życzliwości ze strony organizatora wycieczki. Pozdrawiamy gorąco i serdecznie dziękujemy!
  Lilianna Kuncewicz
  Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach
 • Anna Muszyńska
  Dziękujemy za fantastyczną Zieloną Szkołę w Zawoi w dniach 24-28.04 2017 r. Program był bardzo bogaty i nie pozwolił nawet na chwilę nudy. Przewodnicy byli rewelacyjni - potrafili zainteresować każdego  Zajęcia artystyczne - szycie, malowanie na szkle, robienie zwierzątek z sianka i malowanie ptaszków były nader atrakcyjne i pozwoliły odkryć głęboko ukryte talenty. Bawiliśmy się świetnie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
  Anna Muszyńska
  Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie
 • Magdalena Szyniec
  Dziękujemy za wspaniałą i perfekcyjną organizację wycieczki 3-dniowej do Warszawy w maju 2015 r. Szczególne słowa uznania należą się Pani Gabrysi, którą wszyscy bardzo miło wspominamy po dziś dzień. Na pewno w przyszłości skorzystamy w usług Waszego biura. Klasy 4-6 z Książa Wielkiego z nauczycielkami pozdrawiają serdecznie!!!
  Magdalena Szyniec
  Szkoła Podstawowa w Książu
 • Aleksandra Radwańska
  Wycieczka do Warszawy zorganizowana w sposób bardzo profesjonalny. Wspaniali przewodnicy, piloci oraz miejsce noclegowe. Bogaty program wycieczki, dopięty na ostatni guzik. Kontakt z biurem na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecamy!
  Aleksandra Radwańska
  Szkoła Podstawowa w Stadnikach
 • Anna Kowalska
  Dziękujemy bardzo za profesjonalną opiekę podczas Zielonego Przedszkola w Zawoi. Harmonogram został dostosowany do wieku i potrzeb dzieci, które na długo zapamiętają cudowne chwile spędzone w ośrodku wczasowym „Halny”. Z czystym sumieniem polecimy to biuro innym placówkom i nie możemy się już doczekać kolejnych wyjazdów spędzonych pod Waszymi skrzydłami.
  Anna Kowalska
  Samorządowe Przedszkola nr 105 i 142 w Krakowie
 • Katarzyna Węglińska
  Byłam z biurem Trybała na wycieczce z klasą w Warszawie w maju. Wszystko świetnie przygotowane, program dobrany pod zainteresowania uczniów, doskonały przewodnik-Pan Marcin. Wycieczka z takim biurem to przyjemność!
  Katarzyna Węglińska
  Szkoła Podstawowa w Wilkowie
 • Piotr Kołodziejczyk
  Biuro profesja. Wycieczka w Pieniny rewelacja, wszystko dograne. Biuro godne polecenia. Pzdr!
  Piotr Kołodziejczyk
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Beata Mizera
  Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
  Beata Mizera
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Beata Stach
  Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
  Beata Stach
  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

Chcesz zarezerwować swoją wycieczkę? Skontaktuj się z nami!


Zobacz film o Energylandii

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.