Zawoja apartamenty do wynajęcia

Inwałd Zawoja Zagroda Edukacyjna
Pomysł na jednodniową wycieczkę szkolną – Inwałd, Zawoja, Zagroda Edukacyjna
23 września 2020

Zawoja apartamenty do wynajęcia

Zawoja apartamenty do wynajęcia

Za górą, za rzeką... a raczej pod górą i nad rzeką jest Zawoja, a w niej dom, w którym można odpocząć. Rodzinna atmosfera, piękno przyrody, spokój i świeże powietrze - oto marzenie wielu zmęczonych umysłów. Apartamenty Jodła w Zawoi to propozycja dla rodzin i małych grup przyjaciół i znajomych. Do dyspozycji gości są noclegi z wyżywieniem, malownicze szlaki turystyczne i spotkania z kulturą góralską. A nade wszystko Zawoja to bezpieczne miejsce i spokojny wypoczynek.

GDZIE LEŻY ZAWOJA?

Zawoja to miejsce na południu Polski, w Beskidach, gdzie zielone wzgórza to stały krajobraz. Znana ze swojej rekordowej długości miejscowość Zawoja położona jest u stóp Babiej Góry - najwyższego beskidzkiego szczytu. Goście zamieszkujący ośrodek wypoczynkowy i apartamenty Jodła chętnie wybierają szlak na jej wierzchołek, Diablak. Jest to wyzwanie turystyczne z nagrodą w postaci wspaniałych widoków, ale też doskonała lekcja przyrody. Babia Góra prezentuje wyraźne piętra roślinności oraz rzadkie okazy flory i fauny.

CO ZAPEWNIAJĄ APARTAMENTY JODŁA?

Apartamenty wychodzą naprzeciw zmęczeniu turystów wracających do Zawoi z górskiej wędrówki. To przestronne, jasne pokoje z ładnymi łazienkami. Noclegi tutaj to czysta regeneracja. Wygodne łóżka i świeża pościel pozwalają dobrze się wyspać. Pokoje wyposażone zostały w proste, drewniane meble. Apartamenty zawierają wszystko, co potrzebne: stoliki z krzesłami, szafy, mniejsze i większe pokoje dla różnej wielkości grup, a także aneks kuchenny. Do dyspozycji gości są też części otwarte obiektu: jadalnia, sala kominkowa, salon telewizyjny, stół do ping ponga i do bilarda.

Dom Jodła stoi blisko lasu, stwarzając okazję do częstych spacerów. Z Zawoi można wybrać się na ciekawe szlaki turystyczne, w tym na Babią Górę i Mosorny Groń. Szczególne wrażenie robi piękny Wodospad na Mosornym Potoku. Apartamenty do wynajęcia w takim miejscu to wachlarz możliwości wycieczkowych. Blisko obiektu dostępny jest ogród z miejscem na ognisko oraz parking. Samochodem można zrealizować wiele dodatkowych wypadów w pięknej okolicy Zawoi.

Zdjęcia Ośrodka Wypoczynkowego Jodła

ZAWOJA APARTAMENTY - UDOGODNIENIA

Zazwyczaj apartamenty do wynajęcia udostępniają gościom podstawowy aneks kuchenny, a posiłki trzeba sobie zapewnić we własnym zakresie. W Jodle natomiast wyżywienie może obejmować cena noclegu. Zawoja to smaczna kuchnia domowa, która zadowala przeróżne gusta. Ta w Jodle realizuje nawet indywidualne wytyczne dietetyczne. Obiekt dysponuje przestronną jadalnią, w której wygodnie zmieści się każda, mała i duża grupa. Jednym z posiłków może być też ognisko przygotowane na terenie obiektu.

Zawoja jest ciekawa przez cały rok. O każdej porze można tu znaleźć urok świeżej przyrody niezadeptanej przez tłumy. Ośrodek Wypoczynkowy Jodła obejmuje część dla większych grup oraz apartamenty dla gości indywidualnych. Pobyt w Jodle to nie tylko noclegi - to przede wszystkim rekreacja na łonie przyrody, a także czas na spotkania i rozmowy. Służą im różne pokoje, sale i inne miejsca, które tworzą ten dom. Przydają się one zwłaszcza w czas niepogody, która - jak to w górach - również w Zawoi bywa zmienna. Otwarci i pomocni gospodarze Jodły doradzają przy planowaniu atrakcji, a dobra cena pobytu to dodatkowy atut.

Zawoja apartamenty do wynajęcia - galeria

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.