Wycieczki szkolne jednodniowe – oferta 2020

Praga: co warto zobaczyć w tym mieście?
28 lutego 2020
Lwów, Ukraina
Atrakcje we Lwowie podczas wycieczki szkolnej na Ukrainę
3 marca 2020

Wycieczki szkolne jednodniowe – oferta 2020

wycieczka do Krakowa

Kraków to magiczne miejsce i na każdym kroku oferuje wiele atrakcji!

Wycieczki szkolne jednodniowe - oferta na rok 2020

Wycieczki klasowe to przede wszystkim atrakcyjna lekcja w terenie. Zwłaszcza te jednodniowe są świetną odmianą w szkolnej rutynie. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia i o wiele łatwiej przyswajają kolejne informacje. Zresztą zmiana miejsca i kontakt z żywymi przykładami to zawsze dobry pomysł na wycieczkę szkolną. Aktywne podejście do edukacji w terenie proponują liczne programy wycieczek biura Trybała. Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą na rok 2020.

Wycieczki szkolne jednodniowe na rok 2020

Wycieczki szkolne na 1 dzień z Biurem Trybała jeżdżą prawie wszędzie. Oferta na rok 2020 to lawina propozycji. Celem szkolnych wycieczek może być Kraków, Sandomierz, Warszawa, Wrocław, Oświęcim, Pszczyna, Tarnowskie Góry, Wieliczka, Zawoja i Zakopane.

Uczniom można pokazać również regiony atrakcyjne przyrodniczo, takie jak Ojców, Jura Krakowsko - Częstochowska, Pieniny, Beskidy i Tatry, a nawet Słowacja. Urozmaiceniem mogą być wycieczki objazdowe Pętlą Beskidzką lub Sądecką.

Także połączone z warsztatami i zabawą wyjazdy integracyjne realizowane w Zawoi są pomysłem godnym uwagi.

I warto wspomnieć, że takie wyjazdy są tanie. Wycieczki szkolne na 1 dzień nie generują dużych kosztów głównie z powodu braku noclegów. Transport, zajęcia i bilety wstępu to niewielka cena za ciekawie spędzony dzień i porcję świeżej wiedzy.

Wycieczki jednodniowe w góry - Beskidy, Pieniny, a może Zakopane?

Wycieczka jednodniowa ma do dyspozycji mocno ograniczony czas, dlatego warto jak najmniej z niego poświęcać podróży.

Okolica przecież bywa bardzo atrakcyjna. Niedaleko położone miejsca o dużej wartości przyrodniczej to szczególnie warte uwagi cele, które powinny obierać szkoły.

Zajęcia na łonie przyrody są potrzebne dzieciom i młodzieży. Biuro Trybała zaprasza zwłaszcza w góry. Wyprawa pod Babią Górę - Królową Beskidów - to okazja do zabaw na świeżym powietrzu.

Szkolna wycieczka w Pieniny to wizyta w starym zamku położonym malowniczo nad wodą. Jest też miejsce, którego nie musi reklamować żadne biuro. Zakopane to cel podróży tłumów turystów. Tu czeka na młodzież atmosfera zmagań sportowych i kontakt z żywą kulturą góralską.

Wycieczki jednodniowe do Krakowa i okolic

Dla szkoły w Małopolsce lub okolicy jedną z obowiązkowych wycieczek na 1 dzień jest wyjazd do Krakowa. Miasto królów niezmiennie pozostaje celem podróży licznych gości z kraju i z zagranicy.

Wycieczki Biura Trybała dostosowane są do wieku ich uczestników. Najmłodsi poznają Kraków przez zabawę. Zanurzają się w realia średniowiecza, toczą bitwy, składają hołd królowi, a wszystko to w przebraniach z epoki.

Starsi uczniowie zobaczą wszystkie wizytówki Krakowa, jak Wawel z Dzwonem Zygmunta, Bazylika Mariacka, Sukiennice, Barbakan. W planie jest także wizyta u Smoka Wawelskiego i w Muzeum Archeologicznym.

Młodzież zwiedzi dzielnicę żydowską Kazimierz, wysłucha opowieści z czasów II wojny światowej i wejdzie do Synagogi. Spacer Drogą Królewską pozwoli odwiedzić wszystkie ważne krakowskie zabytki oraz poznać związki tego miasta z Papieżem.

Nasze oferty specjalne na jednodniowe wycieczki szkolne

Biuro Trybała przygotowało wiele pomysłów na ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe. Urozmaicony program zainteresuje uczniów w każdym wieku. W ofercie dostępne są wycieczki szkolne dla licealistów, uczniów klas 7-8 oraz 4-6 i 1-3.

Jura Krakowsko - Częstochowska zaprasza na zwiedzanie interaktywnego muzeum Stary Młyn i warsztaty produkcji słodyczy. Taki plan ucieszy zwłaszcza dzieci. W Beskidach czeka Centrum Pasterskie w Istebnej i skocznia Adama Małysza w Wiśle. To propozycja dla uczniów w każdym wieku. W Oświęcimiu trzeba odwiedzić Muzeum Auschwitz - Birkenau, a w Pszczynie Muzeum Zamkowe. To zadanie głównie dla młodzieży.

Zawoja zaprasza na warsztaty wyrabiania oscypków i zabawek drewnianych, spotkania ze zbójnikami, karmienie zwierząt w zagrodach i góralskie ognisko. Uczniowie szkoły podstawowej przeżyją tu klasową przygodę.

Po Krakowie można przechadzać się w dawnych strojach dworskich, słuchając opowieści jak z baśni. Maluchy będą uczyć się przez zabawę. W Warszawie natomiast czekają na odwiedziny miejsca związane z bohaterami lektury szkolnej "Kamienie na szaniec", którzy żyli naprawdę. Chodzenie ich śladami nada temu miastu szczególnego znaczenia.


Zobacz naszą ofertę wycieczek jednodniowych


Zobacz opinie o naszych wycieczkach

 • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
  Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Anna Tworuszka
 • Monika Sroczyńska
  W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
  Monika Sroczyńska
 • Barbara Brzegowa
  W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
  Barbara Brzegowa
  Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
 • Okiem Wychowawcy
  Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca :)
  Okiem Wychowawcy
 • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Katarzyna Przepiórka
  Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieci zachwycone!  Ośrodek Zawojka ma bardzo dobry standard, organizacja wszystkich atrakcji była naprawdę świetna, a jedzenie przepyszne. Bardzo dobry i miły kontakt z koordynatorem pobytu - Panią Sabiną 
  Katarzyna Przepiórka
  Stowarzyszenie Edukacyjne w Krakowie
 • Agata Damian
  Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie :) Gorąco polecam!
  Agata Damian
  Szkoła Podstawowa w Tarnowie
 • Agnieszka Podkowska
  Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowaną wycieczkę KRAKÓW - ZAKOPANE - INWAŁD maj 2017  Wszystko dopięte na ostatni guzik, wspaniały kontakt z Panią Natalią - super , Bardzo profesjonalna Pani przewodnik Ania  Wszystko ok. Dzieci, nauczyciele i opiekunowie zachwyceni  POLECAM!!!
  Agnieszka Podkowska
  Szkoła Podstawowa w Głuchołazach
 • Katarzyna Tomczuk
  Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki Zawoja - Kraków w terminie 12-14.06.17. Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania kadry, dopiętego na ostatni guzik programu, pysznego jedzenia w Pensjonacie "Halny" oraz Państwa bezinteresownej pomocy w sytuacjach kryzysowych :) Serdecznie dziękujemy raz jeszcze!
  Katarzyna Tomczuk
  Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie
 • Lilianna Kuncewicz
  Dziękujemy za wspaniały pobyt na Zielonej Szkole w Zawoi w dniach 18.05.-22.05.2015. Państwa profesjonalizm oraz perfekcyjne przygotowanie, sprawiło, że odkrywanie tajemnic Babiej Góry było bardzo owocne.  Szczególne podziękowania kierujemy do naszego przewodnika - Pani Irminy, która swoim ciepłem, uśmiechem i znakomitym podejściem do dzieci, a także doskonałą wiedzą, zdobyła sympatię podopiecznych i przyczyniła się tym samym do spędzenia przez nich miło czasu. Rzetelnie i fachowo dobrany program Zielonej Szkoły - zajęcia warsztatowe, terenowe, liczne atrakcje oraz wycieczki krajoznawcze sprawiły, że dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone z pobytu w górach. Polecamy zatem Państwa usługi wszystkim tym, którzy oczekują doskonałej organizacji, profesjonalizmu, miłej atmosfery oraz życzliwości ze strony organizatora wycieczki. Pozdrawiamy gorąco i serdecznie dziękujemy!
  Lilianna Kuncewicz
  Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach
 • Anna Muszyńska
  Dziękujemy za fantastyczną Zieloną Szkołę w Zawoi w dniach 24-28.04 2017 r. Program był bardzo bogaty i nie pozwolił nawet na chwilę nudy. Przewodnicy byli rewelacyjni - potrafili zainteresować każdego  Zajęcia artystyczne - szycie, malowanie na szkle, robienie zwierzątek z sianka i malowanie ptaszków były nader atrakcyjne i pozwoliły odkryć głęboko ukryte talenty. Bawiliśmy się świetnie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
  Anna Muszyńska
  Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie
 • Magdalena Szyniec
  Dziękujemy za wspaniałą i perfekcyjną organizację wycieczki 3-dniowej do Warszawy w maju 2015 r. Szczególne słowa uznania należą się Pani Gabrysi, którą wszyscy bardzo miło wspominamy po dziś dzień. Na pewno w przyszłości skorzystamy w usług Waszego biura. Klasy 4-6 z Książa Wielkiego z nauczycielkami pozdrawiają serdecznie!!!
  Magdalena Szyniec
  Szkoła Podstawowa w Książu
 • Aleksandra Radwańska
  Wycieczka do Warszawy zorganizowana w sposób bardzo profesjonalny. Wspaniali przewodnicy, piloci oraz miejsce noclegowe. Bogaty program wycieczki, dopięty na ostatni guzik. Kontakt z biurem na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecamy!
  Aleksandra Radwańska
  Szkoła Podstawowa w Stadnikach
 • Anna Kowalska
  Dziękujemy bardzo za profesjonalną opiekę podczas Zielonego Przedszkola w Zawoi. Harmonogram został dostosowany do wieku i potrzeb dzieci, które na długo zapamiętają cudowne chwile spędzone w ośrodku wczasowym „Halny”. Z czystym sumieniem polecimy to biuro innym placówkom i nie możemy się już doczekać kolejnych wyjazdów spędzonych pod Waszymi skrzydłami.
  Anna Kowalska
  Samorządowe Przedszkola nr 105 i 142 w Krakowie
 • Katarzyna Węglińska
  Byłam z biurem Trybała na wycieczce z klasą w Warszawie w maju. Wszystko świetnie przygotowane, program dobrany pod zainteresowania uczniów, doskonały przewodnik-Pan Marcin. Wycieczka z takim biurem to przyjemność!
  Katarzyna Węglińska
  Szkoła Podstawowa w Wilkowie
 • Piotr Kołodziejczyk
  Biuro profesja. Wycieczka w Pieniny rewelacja, wszystko dograne. Biuro godne polecenia. Pzdr!
  Piotr Kołodziejczyk
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Beata Mizera
  Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
  Beata Mizera
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Beata Stach
  Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
  Beata Stach
  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

Chcesz zarezerwować swoją wycieczkę? Skontaktuj się z nami!


Zobacz film o naszej wycieczce do Zawoi

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.