ZIELONE SZKOŁY JESIEŃ 2020!

Dar Pomorza - Gdynia
Gdynia: co warto zobaczyć w tym mieście?
2 kwietnia 2020
Wycieczka szkolna za 30% ceny. Projekt „Odkrywam Małopolskę”
20 lipca 2020

ZIELONE SZKOŁY JESIEŃ 2020!

marcówka

odwiedźcie Zawoję i poznajcie piękne Beskidy!

ZIELONE SZKOŁY JESIEŃ 2020!

Zielona szkoła jesienią? Oczywiście, że tak! To idealna pora, aby podziwiać złote zbocza Beskidów. Ale nie tylko widoki was urzekną, zaskoczy Was też forma w jakiej organizujemy nasze zielone szkoły. Elementy szkolnego programu nauczania realizowane są w terenie poprzez urozmaicone zajęcia, warsztaty i lekcje w terenie. Nasza oferta zielonych szkół na jesień 2020 to wart uwagi zestaw nieszablonowych pomysłów na wycieczki dla dzieci i młodzieży

ZIELONE SZKOŁY W GÓRACH – AKTYWNIE W BESKIDACH!

Beskidy to malownicze pasmo górskie położone na południu Polski. Jest urokliwe zwłaszcza wtedy, gry liście drzew zaczynają nabierać rumieńców. Beskidzkie podejścia są łagodne, dlatego nawet najmłodsi turyści mogą nimi wędrować. Bogactwo przyrodnicze i różnorodność flory i fauny to świetna okazja do prowadzenia lekcji biologii czy geografii w terenie. Ścieżki spacerowe wzdłuż górskich potoków i piękne polany z widokiem na Babią Górę pozwalają na prowadzenie ciekawych plenerowych zajęć dla dzieci i młodzieży.

ZIELONE SZKOŁY Z PEŁNYM PROGRAMEM POBYTU

Nasze zielone szkoły to starannie dobrana kompozycja pomysłów na ciekawe spędzanie czasu na łonie natury. Każdy dzień wypełniony po brzegi. Animatorem jest osoba doświadczona z pasją i niezbędną wiedzą, przygotowana do pracy z dziećmi. Prowadzący organizują dla uczestników zajęcia, gry i zabawy, aby umilić im czas. Od zawodów na polanie, przez rozgrywki na boisku aż po warsztaty twórcze i zajęcia taneczne - dla każdego coś się znajdzie. Nie brakuje też spotkań z kulturą lokalną i poznawania walorów przyrodniczych regionu.

IDEALNE OŚRODKI WYPOCZYNKOWE NA ZIELONE SZKOŁY

Lokalizacja ośrodka jest jednym z priorytetów. Dla dzieci i młodzieży istotnym elementem jest boisko i plac zabawy na świeżym powietrzu. Przydadzą się w pobliżu trasy rowerowe czy szlaki piesze, aby w trakcie pobytu łatwo było zorganizować krótkie wycieczki. Noclegi na zielone szkoły powinny być również przystępne cenowo i jednocześnie bezpieczne. Takimi właśnie obiektami dysponujemy. Są to Ośrodki Wypoczynkowe Zawojka i Jodła. To obiekty w pełni przystosowane do przyjmowania dużych grup dzieci i młodzieży. Przez cały okres pobytu uczestnicy maja dostęp do boiska, polany, miejsca na ognisko i sali multimedialnej. Domowa kuchnia serwuje smaczne, domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety, key wystąpi taka potrzeba.

Zobacz ofertę Zielonych Szkół

Zobacz zdjęcia z Zielonych Szkół

Zobacz film o naszych Zielonych Szkołach!

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.