Pomysł na jednodniową wycieczkę szkolną – Inwałd, Zawoja, Zagroda Edukacyjna

Zapłać za wycieczkę szkolną BONem TURYSTYCZNYm!
17 sierpnia 2020
Zawoja apartamenty do wynajęcia
10 października 2020

Pomysł na jednodniową wycieczkę szkolną – Inwałd, Zawoja, Zagroda Edukacyjna

Inwałd Zawoja Zagroda Edukacyjna

Zajęcia gospodarskie w Zagrodzie Edukacyjnej

Pomysł na jednodniową wycieczkę szkolną – Inwałd, Zawoja, Zagroda Edukacyjna

Jednodniowe wycieczki szkolne to zawsze dobry pomysł. Są krótkie, bezpieczne, a na dodatek ekonomiczne. Nie wymagają wielkich przygotowań, a są inspirującym przerywnikiem w codziennej nauce. Wycieczki jednodniowe docierają w ciekawe miejsca w okolicy, tak aby nie trzeba było podejmować dalekiej podróży. Dzięki temu dzieci poznają walory regionu, w którym żyją na co dzień.

JEDNODNIOWA WYCIECZKA DOOKOŁA ŚWIATA W INWAŁDZIE

Szczęściarzem jest ten, dla kogo małą ojczyzną jest Małopolska. To region niezwykle bogaty w atrakcje wszelkiego rodzaju. Walory przyrody, bogactwo historii oraz rozwijające się nowoczesne centra rozrywki to tylko niektóre atrakcje południa Polski. Wycieczki szkolne mogą śmiało przebierać wśród propozycji, które wspomagają programy nauczania z różnych przedmiotów.

Jednym z godnych polecenia pomysłów na wycieczki szkolne jednodniowe jest wyjazd do Parku Miniatur w Inwałdzie. Jest to niezwykłe miejsce, w którym można zobaczyć z bliska sławne budowle z całego świata. Są wśród nich na przykład: Wieża Eiffla, Brama Brandenburska, Mur Chiński, Plac św. Marka i gondole w Wenecji. Budynki odtworzone zostały z wielką dokładnością, a skala 1:25 pozwala na przyglądanie się im bez lupy. Na Plac św. Piotra skopiowany z państwa watykańskiego można nawet wejść (skala 1:15).

Podróż dookoła świata warto zakończyć pośród znanych budowli polskich. Wśród nich Wawel, Sukiennice, krzyż na Giewoncie oraz Stadion Narodowy, który możecie podziwiać w rzeczywistych rozmiarach jadąc z nami na wycieczkę szkolną do Warszawy. Rozmiar rzeczywisty natomiast prezentują nasze liczne wycieczki szkolne. Warszawa, Kraków, Zakopane to stałe kierunki wypraw organizowanych przez nasze biuro. Wycieczki szkolne jednodniowe, kilkudniowe, zielone szkoły, a także wycieczki zagraniczne to nasza stała oferta.

Zdjęcia z 1-dniowej wycieczki szkolnej do Inwałdu

WYCIECZKI JEDNODNIOWE W ZAWOI - CO NAS ZASKOCZY?

Jednodniowe wycieczki warto urozmaicić wizytą w drugim ciekawym miejscu, aby zapewnić dzieciom pełnię wrażeń. Szkoły zapraszamy do Zagrody Edukacyjnej w Zawoi. Tu uczestnicy wycieczek mogą poczuć się jak w prawdziwej wsi góralskiej i zasmakować oscypka wyrabianego razem z bacą. Warsztaty obejmują spotkanie ze zbójnikami oraz poznawanie starych zawodów, takich jak młynarz i kowal. Atrakcją dla dzieci jest również karmienie zwierząt dużych i małych oraz sporo aktywności na świeżym powietrzu.

Wycieczki szkolne 1-dniowe warto wypełnić przygodami. Na zakończenie wycieczki do Inwałdu i Zawoi proponujemy wizytę w Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego, gdzie można podziwiać skansen i ogród roślin babiogórskich. Szkoły realizują tu ciekawe lekcje przyrody i historii. Aby lepiej poznać walory edukacyjne Beskidów zapraszamy również na zielone szkoły w górach. W celu przygotowania programu wycieczki zapraszamy do kontaktu (tel., e-mail), nasze biuro stara się odpowiadać na wszelkie indywidualne potrzeby zgłaszających się grup.

Zdjęcia z 1-dniowej wycieczki szkolnej do Małopolski

Jednodniowa wycieczka szkolna do Zagrody Edukacyjnej

Jednodniowa wycieczka szkolna do Zawoi - zobaczcie atrakcje!

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.