Aktywne wycieczki szkolne i zielone szkoły – co czeka Was w 2020 roku?

zawoja wycieczka szkolna jednodniowa
Zielone szkoły w górach – aktualne oferty 2020
13 lutego 2020
wycieczka firmowa pieniny 2 dni
TOP 10: najpiękniejsze zamki Małopolski
20 lutego 2020

Aktywne wycieczki szkolne i zielone szkoły – co czeka Was w 2020 roku?

AKTYWNE WYCIECZKI SZKOLNE

CO CZEKA WAS W 2020 ROKU?

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ, CZYLI AKTYWNA EDUKACJA

Nasze Biuro wśród priorytetów stawia aktywne wycieczki szkolne. Wiemy, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. W programach wycieczek szkolnych staramy się zawsze zaplanować dużo czasu na zawody sportowe, gry terenowe, zajęcia ruchowe i manualne. Dysponując własnymi ośrodkami w Beskidach, organizujemy na miejscu zielone szkoły, wycieczki szkolne i wyjazdy integracyjne dla dzieci w każdym wieku. Nasze biuro ma w ofercie liczne programy wycieczek szkolnych. Od jednego po pięć dni spędzonych w górach - każda wersja to czas nauki i zabawy. Dzień wypełniamy aktywnością i atrakcjami. Warsztaty, spotkania z lokalną kulturą, wyprawy do okolicznych ciekawych miejsc - to stałe punkty pobytu. Kontakt z pracownikami biura pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb każdej grupy. Noclegi zapewniamy w naszych Ośrodkach Wypoczynkowych Zawojka i Jodła, które są przystosowane do przyjmowania młodzieży.

LEKCJA HISTORII W TERENIE, CZYLI AKTYWNE ZWIEDZANIE

Wycieczki szkolne często mają na celu zapoznawanie uczestników wyjazdu z dziedzictwem kulturowym polskich miast. Jednym z najciekawszych z nich jest Kraków. Miasto królów kryje w sobie niejedną lekcję historii. Takie lekcje jednak nie muszą wcale być nudne. Wśród naszych propozycji jest wycieczka Szlakiem Średniowiecznego Krakowa połączona z przebieraniem dzieci w dawne stroje dworskie. Oprócz zwiedzania najważniejszych zabytków Krakowa - takich jak Wawel, Sukiennice i Bazylika Mariacka - odwiedzamy niejedno nowoczesne muzeum. Ich gospodarze prowadzą dla młodzieży warsztaty, lekcje muzealne i teatralne. Zabieramy też uczestników do fabryki cukierków i świata klocków, do ogrodu doświadczeń i parku edukacji. Wycieczki szkolne wypełniamy po brzegi wartościowymi treściami, wiedzą i rozrywką. Nasze biuro organizuje również transport i noclegi. W Krakowie naszą bazą jest Go Resort, gdzie zapewniamy grupom komfortowy wypoczynek i smaczne wyżywienie.

AKTYWNA STOLICA - POZNAJEMY TAJEMNICE WARSZAWY

Wiele szkół planuje wycieczki szkolne do stolicy. Warszawa to miasto wielu twarzy. Grupy szkolne zazwyczaj interesują trzy z nich: królewska, wojenna i współczesna. W każdy z dni można poznawać stolicę z innej strony. Program wycieczki jest więc bardzo urozmaicony. Młodzież odwiedza zamki i pałace, muzea i teatry, obiekty sportowe i rozrywkowe oraz centra edukacyjne. Dzień pełen wrażeń dobrze jest kończyć w przyjemnym miejscu noclegowym. Nasza baza w Warszawie to ośrodek otoczony lasem. Na jego terenie znajdują się boiska sportowe, wiata z miejscem na ognisko, plac zabaw i siłownia zewnętrzna. To warunki do swobodnej zabawy i odpoczynku po całym dniu zwiedzania. Urozmaiceniem podróży natomiast są opowieści przewodnika lub wyświetlony film. Oprócz realizacji programu i propozycji noclegu biuro w ramach oferty zapewnia również transport i wyżywienie oraz opiekę pilota.

OBCOWANIE Z NATURĄ, CZYLI AKTYWNE ZIELONE SZKOŁY

Odbywające się zazwyczaj pod koniec roku szkolnego tzw. zielone szkoły to wycieczki wymagające szczególnie pobytu na łonie przyrody. Miejsce zakwaterowania powinno być zlokalizowane w pobliżu lasu, gór, polany, jeziora lub morza. Program zakłada mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu połączonej ze zdobywaniem praktycznej wiedzy w terenie. Takie zielone szkoły nasze biuro organizuje w Beskidach. Położona u stóp Babiej Góry Zawoja zaprasza o każdej porze roku. Tu dzieci mają zorganizowane zajęcia na boisku, zawody na polanie, warsztaty twórcze, spotkania z góralami i odwiedziny w zagrodzie zwierząt. Młodzież zapraszamy na wycieczki górskim szlakiem, gry terenowe, marsz na orientację, zabawę taneczną i ognisko. Atrakcji nie brakuje i każdy z dni przynosi nowe wrażenia. Piękno otaczającej górskiej przyrody to doskonałe warunki dla każdej wycieczki szkolnej. Nasze oferty przygotowane są kompleksowo - obejmują realizację programu, transport, nocleg i wyżywienie. Kontakt z pracownikami pozwala omówić szczegóły i dopasować ofertę do rodzaju i potrzeb grupy. Biuro służy poradą codziennie pod numerem tel: (33) 307 04 46
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.