Zielone szkoły w górach – aktualna oferta!

Wycieczki szkolne jednodniowe
23 października 2019
Imprezy integracyjne w górach
4 listopada 2019

Zielone szkoły w górach – aktualna oferta!

Zielone szkoły w górach - aktualna oferta na 2020!

Zielone szkoły najlepiej sprawdzają się w pobliżu natury. To dni odpoczynku od szkolnej pracy. Warto wybrać miejsce w górach, blisko Parku Krajobrazowego i wyjścia na szlak turystyczny. Przyda się też polana do gier terenowych, ścieżka na spacer i przejażdżkę. Dla grup z południa kraju góry to cel w zasięgu ręki, a do tego wycieczka w niskiej cenie. Oferujemy zielone szkoły w Małopolsce, w Beskidach, w Pieninach i w Zawoi pod Babią Górą. Sprawdź nasza aktualną ofertę na rok 2020!

Jak powinien wyglądać program pobytu?

Program zielonej szkoły powinien zawierać propozycję aktywnego wypoczynku. Dzieci i młodzież trzeba zabierać na świeże powietrze. Rezerwaty przyrody, malowniczy widok i kontakt z naturą to warunki do wypoczynku. Warto zadbać o boisko lub plac zabaw dla dzieci niedaleko miejsca pobytu. Ruch oznacza zdrowie, a zielona szkoła w górach to świetny czas na zapewnienie go dzieciom.

Zielona szkoła to zarazem nauka. Najlepiej postawić na lekcje przyrody, geografii i biologii. Góry to świetne miejsca na naukę i zabawę. A ponieważ wycieczki szkolne to połączenie edukacji i rekreacji, nasze zielone szkoły obejmują również zajęcia dla dzieci. W programie także spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty tematyczne i gry terenowe. Warte uwagi są szczególnie zajęcia dla dzieci i młodzieży z własnoręcznym wykonaniem pamiątek.

Jakie atrakcje czekają na zielonej szkole?

Zielona szkoła w górach musi mieć dobrze usytuowany ośrodek. Może na przykład zamieszkać pod Babią Górą. Noclegi w takim miejscu to przygoda i dobre wspomnienia. Zawoja to spotkania z góralami beskidzkimi i malownicze szlaki górskie. Atrakcją dla uczestników wycieczki jest wizyta w bacówce i smakowanie tradycyjnego oscypka. Wieczorne ognisko z kiełbaskami i góralską muzyką świetnie integruje grupę. Zielona szkoła w Zawoi to atrakcyjny i niedrogi wyjazd dla każdej klasy.

Zawoja to nie tylko noclegi. Ma dobrą lokalizację - blisko stąd do różnych pasm górskich. Dlatego to dobra baza wypadowa dla zielonej szkoły. Przykładowo zieloną szkołę można zabrać do Zakopanego. Tu czekają na młodzież atrakcje przyrodnicze, sportowe i kulturowe. Panorama z Gubałówki, zwiedzanie miasta i spacer pod Wielką Krokiew. Grupa może przejść się malowniczymi dolinami Kościeliską i Strążyską.

Z Zawoi blisko jest też w Pieniny. Te piękne, zielone góry zachwycają wiele osób. Wizyta w zamku Dunajec w Niedzicy to nauka historii w terenie. Wspaniałe widoki jeziora położonego w górach zapewnią doskonałe zdjęcia z wycieczki. Atrakcji takiego programu nie sposób wyliczyć. To zresztą tylko przykłady z oferty. Zielone szkoły w górach są po prostu dobrym i niedrogim rozwiązaniem dla każdej szkoły.

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.