Wycieczki szkolne jednodniowe

Wycieczki szkolne do Krakowa 2020 – co nowego w ofercie?
8 października 2019
Zielone szkoły w górach – aktualna oferta!
28 października 2019

Wycieczki szkolne jednodniowe

Gdzie na wycieczki szkolne jednodniowe?

Jesień to dobra pora na jednodniowe wycieczki. Wielu ludzi właśnie tę porę wybiera na wyjazd i wie o tym każde biuro podróży. Wycieczki szkolne szczególnie chętnie wyjeżdżają na jeden dzień. Takie wyjazdy łatwo zorganizować, a cena jest niska. Wielu uczniów zaczyna właśnie pracę w nowych szkołach i klasach. Dlatego w tym czasie integracja to najlepszy pomysł na wycieczkę szkolną.

Najprościej zabrać uczniów gdzieś blisko na wycieczki szkolne jednodniowe. Przejazd nie zabierze zbyt wiele czasu, a nocleg nie będzie potrzebny. W jeden dzień zmieści się odrobina zwiedzania i zabawy. Takiej szkolnej wyprawy nie trzeba długo przygotowywać. Na południu kraju najpiękniejsze miejsca jesienią to góry i Kraków. A wycieczka jednodniowa w te tereny może mieć bardzo ciekawy program.

Wycieczki szkolne do Krakowa

Powszechnie wiadomo, że Kraków w słońcu oferuje między innymi piękne Stare Miasto, spacer Plantami i wejście na Wawel. Są atrakcje także na gorszą pogodę. Świetną propozycją dla dzieci i młodzieży jest Go Jump - największy park trampolin w Polsce. Tu zabawa nigdy się nie kończy. Jednak Go Jump to coś więcej - aktywne zajęcia zastępujące chłodną porą ruch na świeżym powietrzu.

Nie jest powiedziane, że wycieczki jednodniowe muszą być tylko edukacyjne. Można z grupą szkolną zajrzeć do kina. Propozycji na jesień 2019 jest wiele. Dzieci i młodzież szczególnie zainteresuje "Czarownica 2" - ciąg dalszy barwnej opowieści o nie tyle złej, co nieszczęśliwej Diabolinie. Wśród premier znajduje się również "Rodzina Adamsów" - kolejna ekranizacja jednego z najbardziej popularnych komiksów amerykańskich.

Mało tego, na wycieczki jednodniowe Kraków ma także w ofercie liczne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Wystarczy odwiedzić muzea i ośrodki kultury, aby zorganizować grupom ciekawe zajęcia. To świetna lekcja i aktywne utrwalenie zdobytej wiedzy. Ze względu na nadchodzące Święta warto oczywiście wybrać pieczenie pierniczków lub zdobienie bombek. Dzieci mogą również przyjrzeć się z bliska, jak powstają piękne krakowskie bombki.

Wycieczki szkolne do Zawoi

Szkoły często starają się wykorzystać ostatnie ciepłe tygodnie, by zabrać uczniów w teren. Jesienne wycieczki górskie nie mają sobie równych. W góry pokryte kolorowymi lasami warto wziąć zwłaszcza wycieczki integracyjne dla liceum. Młodzież na pewno zdoła wejść na Babią Górę, a po drodze będzie wiele okazji do poznawania się i ciekawych rozmów.

Położona pod Babią Górą Zawoja to znakomita baza do zabaw na świeżym powietrzu. W okolicy można zorganizować marsz na orientację lub survival camp - słowem, przygoda czeka na wszystkie dzieci! Gdy pogoda płata figle, nie brak w Zawoi zajęć manualnych i spotkań z ciekawymi ludźmi. Chłodne wieczory ogrzeje góralska watra - integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbaskami.

Oczywiście największymi szczęściarzami są szkoły położone niedaleko gór. Mogą one w każdej chwili wyjechać na jednodniowe wycieczki w góry. Ale nie ma powodu, by nie zorganizować podróży w góry np. z Warszawy lub jakiegokolwiek innego miasta. Zawoja zaprasza wszystkich o każdej porze roku. Chociaż, rzecz jasna, z dalsza lepsze będzie zaplanowanie wycieczek dłuższych.

Wycieczki szkolne w Pieniny

Aktywne wycieczki szkolne to czysty zysk. Młodzież ma zapewnioną integrację, przerwę w nauce i ruch na świeżym powietrzu. Jesienią szczególnie malownicze są Pieniny. Młodsze grupy można wziąć na zaporę Zalewu Czorsztyńskiego lub zwiedzanie zamku w Niedzicy. Wycieczki szkolne dla licealistów warto zaprosić na Trzy Korony lub spływ Dunajcem. Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe to takie, które wykorzystują czas do maksimum przy poniesieniu minimalnych kosztów.

Zobacz naszą ofertę wycieczek


Zobacz opinie o naszych wycieczkach

 • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
  Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Anna Tworuszka
 • Monika Sroczyńska
  W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
  Monika Sroczyńska
 • Barbara Brzegowa
  W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
  Barbara Brzegowa
  Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
 • Okiem Wychowawcy
  Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca :)
  Okiem Wychowawcy
 • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Katarzyna Przepiórka
  Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieci zachwycone!  Ośrodek Zawojka ma bardzo dobry standard, organizacja wszystkich atrakcji była naprawdę świetna, a jedzenie przepyszne. Bardzo dobry i miły kontakt z koordynatorem pobytu - Panią Sabiną 
  Katarzyna Przepiórka
  Stowarzyszenie Edukacyjne w Krakowie
 • Agata Damian
  Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie :) Gorąco polecam!
  Agata Damian
  Szkoła Podstawowa w Tarnowie
 • Agnieszka Podkowska
  Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowaną wycieczkę KRAKÓW - ZAKOPANE - INWAŁD maj 2017  Wszystko dopięte na ostatni guzik, wspaniały kontakt z Panią Natalią - super , Bardzo profesjonalna Pani przewodnik Ania  Wszystko ok. Dzieci, nauczyciele i opiekunowie zachwyceni  POLECAM!!!
  Agnieszka Podkowska
  Szkoła Podstawowa w Głuchołazach
 • Katarzyna Tomczuk
  Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki Zawoja - Kraków w terminie 12-14.06.17. Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania kadry, dopiętego na ostatni guzik programu, pysznego jedzenia w Pensjonacie "Halny" oraz Państwa bezinteresownej pomocy w sytuacjach kryzysowych :) Serdecznie dziękujemy raz jeszcze!
  Katarzyna Tomczuk
  Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie
 • Lilianna Kuncewicz
  Dziękujemy za wspaniały pobyt na Zielonej Szkole w Zawoi w dniach 18.05.-22.05.2015. Państwa profesjonalizm oraz perfekcyjne przygotowanie, sprawiło, że odkrywanie tajemnic Babiej Góry było bardzo owocne.  Szczególne podziękowania kierujemy do naszego przewodnika - Pani Irminy, która swoim ciepłem, uśmiechem i znakomitym podejściem do dzieci, a także doskonałą wiedzą, zdobyła sympatię podopiecznych i przyczyniła się tym samym do spędzenia przez nich miło czasu. Rzetelnie i fachowo dobrany program Zielonej Szkoły - zajęcia warsztatowe, terenowe, liczne atrakcje oraz wycieczki krajoznawcze sprawiły, że dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone z pobytu w górach. Polecamy zatem Państwa usługi wszystkim tym, którzy oczekują doskonałej organizacji, profesjonalizmu, miłej atmosfery oraz życzliwości ze strony organizatora wycieczki. Pozdrawiamy gorąco i serdecznie dziękujemy!
  Lilianna Kuncewicz
  Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach
 • Anna Muszyńska
  Dziękujemy za fantastyczną Zieloną Szkołę w Zawoi w dniach 24-28.04 2017 r. Program był bardzo bogaty i nie pozwolił nawet na chwilę nudy. Przewodnicy byli rewelacyjni - potrafili zainteresować każdego  Zajęcia artystyczne - szycie, malowanie na szkle, robienie zwierzątek z sianka i malowanie ptaszków były nader atrakcyjne i pozwoliły odkryć głęboko ukryte talenty. Bawiliśmy się świetnie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
  Anna Muszyńska
  Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie
 • Magdalena Szyniec
  Dziękujemy za wspaniałą i perfekcyjną organizację wycieczki 3-dniowej do Warszawy w maju 2015 r. Szczególne słowa uznania należą się Pani Gabrysi, którą wszyscy bardzo miło wspominamy po dziś dzień. Na pewno w przyszłości skorzystamy w usług Waszego biura. Klasy 4-6 z Książa Wielkiego z nauczycielkami pozdrawiają serdecznie!!!
  Magdalena Szyniec
  Szkoła Podstawowa w Książu
 • Aleksandra Radwańska
  Wycieczka do Warszawy zorganizowana w sposób bardzo profesjonalny. Wspaniali przewodnicy, piloci oraz miejsce noclegowe. Bogaty program wycieczki, dopięty na ostatni guzik. Kontakt z biurem na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecamy!
  Aleksandra Radwańska
  Szkoła Podstawowa w Stadnikach
 • Anna Kowalska
  Dziękujemy bardzo za profesjonalną opiekę podczas Zielonego Przedszkola w Zawoi. Harmonogram został dostosowany do wieku i potrzeb dzieci, które na długo zapamiętają cudowne chwile spędzone w ośrodku wczasowym „Halny”. Z czystym sumieniem polecimy to biuro innym placówkom i nie możemy się już doczekać kolejnych wyjazdów spędzonych pod Waszymi skrzydłami.
  Anna Kowalska
  Samorządowe Przedszkola nr 105 i 142 w Krakowie
 • Katarzyna Węglińska
  Byłam z biurem Trybała na wycieczce z klasą w Warszawie w maju. Wszystko świetnie przygotowane, program dobrany pod zainteresowania uczniów, doskonały przewodnik-Pan Marcin. Wycieczka z takim biurem to przyjemność!
  Katarzyna Węglińska
  Szkoła Podstawowa w Wilkowie
 • Piotr Kołodziejczyk
  Biuro profesja. Wycieczka w Pieniny rewelacja, wszystko dograne. Biuro godne polecenia. Pzdr!
  Piotr Kołodziejczyk
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Beata Mizera
  Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
  Beata Mizera
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Beata Stach
  Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
  Beata Stach
  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

Chcesz zarezerwować swoją wycieczkę? Skontaktuj się z nami!

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.