Imprezy integracyjne w górach

Zielone szkoły w górach – aktualna oferta!
28 października 2019
Wycieczki do Budapesztu na 3 dni
Wycieczki do Budapesztu
16 grudnia 2019

Imprezy integracyjne w górach

Imprezy integracyjne w górach

Organizując wyjazd firmowy warto rozważyć integracyjne imprezy w górach. Wycieczki pracowników z jednej firmy są odskocznią od codziennej presji i rutyny. To znakomita okazja do odpoczynku i zabawy. Podczas imprezy integracyjnej jest czas na poznawanie się, ale również na przeprowadzenie potrzebnego szkolenia. Natomiast góry dają okazję do aktywności fizycznej i przygody na łonie natury. Każdej firmie zależy na tym, by wyjazdowa impreza była udana i zaowocowała lepszym zgraniem współpracowników. Prezentujemy nasze propozycje wyjazdów dla firm i najważniejsze informacje o ich programie.

Idealne miejsce na wyjazdy integracyjne

Nasze imprezy integracyjne to pełen atrakcji pobyt w górach. Grupy firmowe zabieramy do wygodnego i malowniczo położonego Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka w Beskidach ze smacznym wyżywieniem.

W górach czeka na pracowników piękny widok i świeże powietrze. Wyjazd może służyć budowaniu relacji między współpracownikami. Można go wykorzystać na przeprowadzenie niezbędnego szkolenia. To także dobry czas na odpoczynek i świętowanie wspólnych osiągnięć. Program dostosowujemy do potrzeb grupy.

Zdjęcia Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka

Program imprez integracyjnych w górach

Czas, który można przeznaczyć na wyjazd, to weekend. Dlatego zazwyczaj nasze wyjazdy integracyjne w góry trwają do trzech dni. Pierwszy dzień to aklimatyzacja, chwile odpoczynku, góralski wieczór i integracyjne ognisko. Pełen aktywności drugi dzień zakończony jest urozmaiconą kolacją i zabawą taneczną. To świetna impreza integracyjna animowana przez zawodowego DJ-a. Trzeci dzień rozpoczyna się spokojnie od smacznego śniadania i jest czasem powrotu do domu.

Imprezy firmowe - oferta pakietowa

Wyjazd integracyjny w górach może być skrojony na miarę potrzeb danej grupy firmowej. Dlatego nasza oferta obejmuje wiele propozycji, które można łączyć w niemalże dowolny sposób. Do wyboru są różne rodzaje menu, a także atrakcje na każdą kieszeń, które zadowolą każde gusta. W ofercie są propozycje dla spragnionych spokoju i tych wyczekujących wrażeń. Imprezy integracyjne w górach to szczególnie dużo czasu na świeżym powietrzu. Dlatego zadowoleni będą zwłaszcza ci, którzy lubią aktywność i zabawę. Informacje szczegółowe znajdują się na naszej stronie internetowej.

Atrakcje podczas wyjazdów firmowych

Imprezy integracyjne dla firm to pomysł na relaksujący pobyt w gronie pracowników. Odreagowanie zapewniają beztroskie zabawy, aktywność fizyczna, smaczne jedzenie i piękne widoki. Wśród atrakcji przygotowanych na imprezy firmowe są między innymi gry terenowe, góralskie imprezy, przejażdżki terenowe, wyjścia na górskie szlaki, zwiedzanie okolicy. Zimą natomiast organizujemy kulig, psie zaprzęgi, zawody w terenie, wyjścia na lodowisko i narty. Impreza połączona z aktywnością fizyczną to rozładowanie stresu i zastrzyk energii na kolejne tygodnie w pracy.

Zobacz naszą ofertę imprez firmowych!

 

Zainteresowany? Zarezerwuj swoją imprezę integracyjną!

Jacek Trybała

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.