Zielone Szkoły 2020

praga wycieczka szkolna
Wycieczka szkolna do Pragi – top 5 miejsc, które warto zobaczyć
29 lipca 2019

Zielone Szkoły 2020

Piknik edukacyjny marcówka

Wycieczka szkolna do Zawoi to świetny pomysł na kreatywne zajęcia edukacyjne.

Dzieci dużo czasu spędzają w szkolnej ławce, a w wolnych chwilach najchętniej zasiadają przed komputerem, a przecież do prawidłowego rozwoju potrzebny jest aktywność fizyczna. Pięć dni na łonie natury w towarzystwie rówieśników to idealna okazja do wszelakich form aktywności nie tylko fizycznej. To również czas na ciekawe lekcje w terenie. Idealnym miejscem na zielone szkoły jest Małopolska. Skupia na niewielkim obszarze mnóstwo atrakcji idealnych dla dzieci i młodzieży.  Zobacz, co oferują zielone szkoły 2020!

Biuro Turystyczne Trybała od wielu lat specjalizuje się w organizacji kolonii, obozów i zielonych szkół w Małopolsce. Nasze wycieczki docierają do najciekawszych miejsc w kraju i za granicą. Dysponujemy obiektami noclegowymi, w których na gości czekają komfortowe pokoje i smaczne, domowe wyżywienie. Nasi przewodnicy, piloci i koordynatorzy to wykwalifikowany zespół współpracowników – będą do waszej dyspozycji przez cały pobyt.

Wycieczki na zielonej szkole – co zaskoczy w 2020 roku?

Podczas zielonych szkół zapraszamy dzieci i młodzież na wycieczki piesze dostosowane do wieku uczestników, aby podziwiać piękno górskiego krajobrazu. Przykładowo pobyt na zielnej szkole w Zawoi to idealna okazja, aby zdobyć najwyższy szczyt Beskidów – Babią Górę. Dla tych nieco młodszych polecamy łatwiejszy szlak, który również oferuje wiele atrakcji, np. największy w Beskidach wodospad. Podczas zielonej szkoły w Pieninach grupa ma szansę wejść na osławione Trzy Korony, skąd roztacza się piękna panorama na wijący się w dolinie Dunajec. Program jest ułożony tak, aby nie zabrakło czasu ani na aktywność fizyczną, ani na zasłużony wypoczynek.

zawoja wycieczka szkolna jednodniowa

Piesza wycieczka w Zawoi

Co warto zwiedzać w 2020 roku podczas zielonej szkoły?

Pięciodniowa zielona szkoła to dużo czasu spędzonego w szkolnym gronie, aż się prosi, żeby znalazły się w programie walory edukacyjne. Małopolska oferuje bogata gamę miejsc, które warto zwiedzić. Wśród nich jest np. królewski Kraków, Zakopane – stolica oscypka, wypoczynkowa Szczawnica i Oświęcim – miejsce pamięci. Podczas organizowanej przez nas zielonej szkoły młodzież zwiedza często Wawel i Rynek Główny w Krakowie wraz z Kościołem Mariackim, Gubałówkę i słynną Wielką Krokiew, Wąwóz Homole i znany wszystkim Zamek Dunajec, a także Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Zapraszamy na wycieczkę jednodniową do Krakowa z Biurem Trybała!

Warsztaty na zielonej szkole – oferta na 2020 rok

Oprócz aktywności fizycznej podczas pieszych wycieczek i pogłębianiu wiedzy o najciekawszych zabytkach w Polsce trzeba również zadbać o sprawność manualną. Zapraszamy na zajęcia manualne prowadzone przez doświadczonych instruktorów i twórców ludowych. Malowanie na szkle, patchworki lub tworzenie figurek z prawdziwego siana to chwila odprężenia i okazja do pobudzenia swojej kreatywności. Dzieła, które powstają podczas warsztatów stają się oryginalna pamiątką z pobytu na zielonej szkole. Proponujemy również spotkania z ratownikami GOPR, którzy poprowadzą prelekcję na temat bezpieczeństwa w górach lub wizytę w Chlebowej Chacie połączoną z nauką wypieku podpłomyków – to obowiązkowy element wyprawy Pętlą Beskidzką.

zajęcia manualne na wycieczce jednodniowej do Zawoi

Zajęcia manualne Eko Sianko

Atrakcje na zieloną szkołę – co na topie w 2020 roku?

Nie zabraknie też innych atrakcji, takich jak wizyta w parku rozrywki, takim jak Energylandia lub parku linowym – dzieci to kochają! Na zajęcia z instruktorem tańca lub zumby też znajdzie się czas. W Pieninach i Zawoi zawsze jest chwila na zabawę na świeżym powietrzu podczas gry terenowej lub olimpiady na wesoło. Oczywiście zielona szkoła w górach oznacza obowiązkowe spotkanie z najprawdziwszymi góralami. W Bielsku-Białej polecamy wizytę w Studiu Filmów Rysunkowych, a w Żywcu Mini-ZOO.

Energylandia zabawa

Wycieczka szkolna do Energylandii to niesamowita atrakcja do dzieci i młodzieży!

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.