Zielone Szkoły 2020

praga wycieczka szkolna
Wycieczka szkolna do Pragi – top 5 miejsc, które warto zobaczyć
29 lipca 2019
Tanie wycieczki szkolne
20 września 2019

Zielone Szkoły 2020

Piknik edukacyjny marcówka

Wycieczka szkolna do Zawoi to świetny pomysł na kreatywne zajęcia edukacyjne.

Zielone Szkoły 2020

Dzieci dużo czasu spędzają w szkolnej ławce, a w wolnych chwilach najchętniej zasiadają przed komputerem, a przecież do prawidłowego rozwoju potrzebny jest aktywność fizyczna. Pięć dni na łonie natury w towarzystwie rówieśników to idealna okazja do wszelakich form aktywności nie tylko fizycznej. To również czas na ciekawe lekcje w terenie. Idealnym miejscem na zielone szkoły jest Małopolska. Skupia na niewielkim obszarze mnóstwo atrakcji idealnych dla dzieci i młodzieży. Zobacz, co oferują Zielone Szkoły 2020!

Biuro Turystyczne Trybała od wielu lat specjalizuje się w organizacji kolonii, obozów i zielonych szkół w Małopolsce. Nasze wycieczki docierają do najciekawszych miejsc w kraju i za granicą. Dysponujemy obiektami noclegowymi, w których na gości czekają komfortowe pokoje i smaczne, domowe wyżywienie. Nasi przewodnicy, piloci i koordynatorzy to wykwalifikowany zespół współpracowników – będą do waszej dyspozycji przez cały pobyt.

Wycieczki na zielonej szkole – co zaskoczy w 2020 roku?

Podczas zielonych szkół zapraszamy dzieci i młodzież na wycieczki piesze dostosowane do wieku uczestników, aby podziwiać piękno górskiego krajobrazu. Przykładowo pobyt na zielnej szkole w Zawoi to idealna okazja, aby zdobyć najwyższy szczyt Beskidów – Babią Górę. Dla tych nieco młodszych polecamy łatwiejszy szlak, który również oferuje wiele atrakcji, np. największy w Beskidach wodospad. Podczas zielonej szkoły w Pieninach grupa ma szansę wejść na osławione Trzy Korony, skąd roztacza się piękna panorama na wijący się w dolinie Dunajec. Program jest ułożony tak, aby nie zabrakło czasu ani na aktywność fizyczną, ani na zasłużony wypoczynek.

Co warto zwiedzać w 2020 roku podczas zielonej szkoły?

Pięciodniowa zielona szkoła to dużo czasu spędzonego w szkolnym gronie, aż się prosi, żeby znalazły się w programie walory edukacyjne. Małopolska oferuje bogata gamę miejsc, które warto zwiedzić. Wśród nich jest np. królewski Kraków, Zakopane – stolica oscypka, wypoczynkowa Szczawnica i Oświęcim – miejsce pamięci. Podczas organizowanej przez nas zielonej szkoły młodzież zwiedza często Wawel i Rynek Główny w Krakowie wraz z Kościołem Mariackim, Gubałówkę i słynną Wielką Krokiew, Wąwóz Homole i znany wszystkim Zamek Dunajec, a także Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Warsztaty na zielonej szkole – oferta na 2020 rok

Oprócz aktywności fizycznej podczas pieszych wycieczek i pogłębianiu wiedzy o najciekawszych zabytkach w Polsce trzeba również zadbać o sprawność manualną. Zapraszamy na zajęcia manualne prowadzone przez doświadczonych instruktorów i twórców ludowych. Malowanie na szkle, patchworki lub tworzenie figurek z prawdziwego siana to chwila odprężenia i okazja do pobudzenia swojej kreatywności. Dzieła, które powstają podczas warsztatów stają się oryginalna pamiątką z pobytu na zielonej szkole. Proponujemy również spotkania z ratownikami GOPR, którzy poprowadzą prelekcję na temat bezpieczeństwa w górach lub wizytę w Chlebowej Chacie połączoną z nauką wypieku podpłomyków – to obowiązkowy element wyprawy Pętlą Beskidzką.

Atrakcje na zieloną szkołę – co na topie w 2020 roku?

Nie zabraknie też innych atrakcji, takich jak wizyta w parku rozrywki, takim jak Energylandia lub parku linowym – dzieci to kochają! Na zajęcia z instruktorem tańca lub zumby też znajdzie się czas. W Pieninach i Zawoi zawsze jest chwila na zabawę na świeżym powietrzu podczas gry terenowej lub olimpiady na wesoło. Oczywiście zielona szkoła w górach oznacza obowiązkowe spotkanie z najprawdziwszymi góralami. W Bielsku-Białej polecamy wizytę w Studiu Filmów Rysunkowych, a w Żywcu Mini-ZOO.
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.