Tanie wycieczki szkolne

Piknik edukacyjny marcówka
Zielone Szkoły 2020
7 sierpnia 2019
Wycieczki szkolne z Krakowa
7 października 2019

Tanie wycieczki szkolne

oraz syrenkę -niekwestionowany symbol Warszawy!

Tanie wycieczki szkolne

Szkolne wycieczki powinny mieć wartość edukacyjną i być przystępne cenowo. Szkoły poszukują programu, który będzie do przyjęcia dla możliwie wszystkich uczniów. Prezentujemy zatem ofertę wycieczek na każdą kieszeń. Okazuje się, że można wyjechać z klasą nawet na kilka dni, a koszty nie stają się astronomiczne. Naszą ofertę stanowią liczne propozycje niedrogich wyjazdów krajowych i zagranicznych. Okresowe promocje pozwalają jeszcze dodatkowo obniżyć ich koszty.

Tanie wycieczki szkolne jednodniowe – Ojców, Pieniny, Zakopane, Pętla Beskidzka i Sądecka

Wycieczki szkolne na jeden dzień to pomysł łatwy w organizacji i do tego niedrogi. Nie ma potrzeby nocowania, a podróż nie trwa długo. Do tego jeden dzień da się wygospodarować w każdej klasie. Taki wyjazd nie spowoduje narastania zaległości w nauce, a znacznie wzbogaci program nauczania. Wycieczki szkolne decydują się często na kierunki związane z poznawaniem przyrody. To przykładowo Ojców, Pętla Beskidzka, Pieniny, Pętla Sądecka, Zakopane. Jednak równie dobrze można udać się w typowo edukacyjną wyprawę na Śląsk lub do Krakowa.

Ojcowski Park Narodowy to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Ojcowski Park Narodowy

Wrocław + Góry Stołowe i Energylanda + Kraków to najlepsze tanie wycieczki szkolne dwudniowe

Gdy można poświęcić na wyjazd nieco więcej czasu, 2-dniowa wycieczka szkolna to udany kompromis. Zmieści się znacznie więcej atrakcji, a cena nadal pozostanie korzystna. Do tego wieczór pozwoli na zorganizowanie integracyjnych zajęć dla szkolnej grupy. Miasta takie jak Kraków, Wrocław. Sandomierz i Warszawa można poznać dokładniej lub połączyć ze zwiedzaniem okolicy. Przykładowo liczne szkoły wybierają atrakcyjny zestaw Kraków i Energylandia lub Kraków i Wieliczka. Podobnie Sandomierz można łączyć z Kazimierzem Dolnym, a Wrocław z Górami Stołowymi.

atrakcje w energylandii

Energylandia zapewnia mnóstwo atrakcji w końcu to największy park rozrywki w Polsce!

Tanie wycieczki szkolne trzydniowe – moc atrakcji w Zawoi, Krakowie, Sandomierzu, Warszawie i Wrocławiu

Program wycieczki trzydniowej to moc atrakcji oraz dużo czasu spędzonego w gronie rówieśników i nauczycieli. Aby mimo to wyjazd pozostał niedrogi, warto wybrać miejsca nieoczywiste. Nasze biuro szczególne poleca wycieczki szkolne do Zawoi. To miejscowość malowniczo położona u stóp Babiej Góry. Tu nawet długi pobyt nie wiąże się z wysokimi kosztami, a atrakcji nie brakuje. Oferta obejmuje również wycieczki szkolne 3-dniowe do miast takich jak Kraków, Sandomierz, Warszawa, Wrocław, Zakopane, a także Trójmiasto. Można równie dobrze zabrać klasę w Pieniny, Beskidy, Sudety, Bieszczady, Góry Stołowe i Świętokrzyskie.

wrocław wycieczka szkolna dwudniowa

Wrocław to idealne miejsce na tanią wycieczkę szkolną!

Tanie wycieczki szkolne do Warszawy – żywa lekcja historii

Nasze biuro szczególnie poleca ofertę wycieczek szkolnych do Warszawy. 1-dniowe, 2-dniowe i 3-dniowe wyjazdy obejmują zwiedzanie stolicy z wielu punktów widzenia. Jest czas na Warszawę historyczną i współczesną. Wycieczki klasowe mogą śmiało realizować w terenie program nauczania historii, języka polskiego, przyrody i innych przedmiotów szkolnych. Oferta edukacyjna Warszawy stale się rozwija, dlatego warto odwiedzać to miasto. Niskie koszty wycieczki związane są między innymi z naszym miejscem noclegowym. Umożliwia ono udany pobyt w stolicy, również gdy chcę się tam zostać na więcej dni.

Wycieczka szkolna do Warszawy

Atrakcje warszawy zachwycają każdego!

Przygoda w najciekawszych stolicach Europy podczas tanich wycieczek szkolnych za granicę

Szkoły szczególnie często decydują się na korzystanie z oferty przygotowanej przez biuro podróży, gdy trzeba się podjąć organizacji wycieczki za granicę. Jeśli grupa wyrusza z terenów przygranicznych, można wyjechać nawet na jeden dzień. Jednak polecane są wycieczki przynajmniej 2-dniowe. Wśród nich możliwe są kierunki takie jak Lwów, Budapeszt, Berlin, Praga i Wiedeń. 3-dniowe wycieczki oprócz wymienionych miast zdobywają Morawski Kras, Adrspach i Zakole Dunaju lub przykładowo ruszają na dłużej na Słowację. Godna polecenia jest również oferta wycieczki „Trzy Stolice”. Wycieczka szkolna w tak atrakcyjne turystycznie miejsca to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

widok na parlament w Budapeszcie

Budapeszt jak i inne stolice Europy mają wiele do zaoferowania dla wycieczek szkolnych.

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.