Wycieczki szkolne z Krakowa

Tanie wycieczki szkolne
20 września 2019
Wycieczki szkolne do Krakowa 2020 – co nowego w ofercie?
8 października 2019

Wycieczki szkolne z Krakowa

Wycieczki szkolne z Krakowa

Szczęśliwi są ci, którzy mieszkają w mieście królów. Na wyciągnięcie ręki mają bogactwo minionych wieków. Na co dzień mogą korzystać ze zdobyczy nowoczesności. Jednak, jak wiadomo, wszystko z czasem powszednieje. Każdemu dla odświeżenia przyda się wycieczka w nieznane miejsce. Pozwoli ona na nowe doświadczenia, pogłębienie wiedzy i odrobinę rozrywki. Krakowskim grupom nasze biuro podróży poleca wycieczki do Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta i innych ciekawych zakątków Polski.

Wycieczki szkolne jednodniowe z Krakowa


Nie jest trudno przygotować jednodniową wycieczkę z Krakowa. Nawet tak krótki wypad pozwoli na poważną wizytę w Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu, jak również na rekreacyjny pobyt w zwariowanej Energylandii. W pobliżu jest również kopalnia soli w Wieliczce lub Bochni oraz piękny Ojców. Ciekawą odmianą mogą być dla krakowskiej młodzieży tradycje Śląska. Nieco dalej czekają Beskidy, Pieniny i Tatry, a w nich wiele widokowych szlaków. Na jeden dzień można wybrać się nawet do Warszawy! Jednodniowe zwiedzanie stolicy to niesamowita przygoda dla dzieci i młodzieży.

Dwudniowe i trzydniowe wycieczki szkolne z Krakowa


Dłuższą wycieczkę szkolną można spędzić w miastach lub na łonie przyrody. Ciekawą propozycją jest przejazd Pętlą Beskidzką lub Sądecką. Pobyt u podnóża Babiej Góry z zajęciami na świeżym powietrzu zapewniają programy z bazą w Zawoi. Zawsze gościnne Zakopane to atrakcja dla każdej wycieczki. Mając więcej czasu, można dzieciom i młodzieży pokazać Dolny Śląsk z pięknie zachowanymi zamkami i barwnym miastem Wrocławiem. Warto zabrać młodzież również w kierunku Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Te rzadziej odwiedzane zakątki wschodniej Polski mają wiele do zaoferowania.
Celem dalszych wypraw może być Warszawa, która z roku na rok poszerza swoją ofertę dla wycieczek szkolnych. Natomiast wyjazd do Trójmiasta to niemalże trzy wycieczki w jednej. Zabytkowy Gdańsk, portowa Gdynia i wypoczynkowy Sopot dają mnóstwo możliwości przeprowadzania ciekawych lekcji w terenie.Spragnionym aktywnego wypoczynku polecamy wyjazd w Góry Stołowe, Sudety, Góry Świętokrzyskie lub Bieszczady. Wszystkie pasma górskie znajdują się w rozsądnej odległości od Krakowa, co umożliwia realizację właściwie każdego programu. Chętnie łączymy również pobyty w górach ze zwiedzaniem pobliskich miast.

Wycieczki szkolne zagraniczne z Krakowa

Nasze biuro podróży organizuje również liczne wycieczki poza granice kraju. Najbliżej z Krakowa jest do naszych południowych sąsiadów. Dlatego też najbardziej przystępna cenowo będzie wyprawa na Słowację. Na grupy szkolne czekają też piękne europejskie miasta: Budapeszt, Wiedeń, Bratysława i Praga. Niezwykle atrakcyjna jest propozycja łącząca dwie lub trzy malownicze stolice. Zupełnie inna w charakterze wycieczka może stać się świetną lekcją w drodze. Zwiedzanie miast łączymy również z podziwianiem cudów natury. Z Pragi można wybrać się do skalnego miasta Adrspach, a do Wiednia można jechać przez Morawski Kras. W ofercie naszego biura podróży znajdą się też programy realizowane pół na pół w kraju i za granicą. Taki pomysł może dla niektórych grup stanowić udany kompromis między bogactwem atrakcji a niewygórowaną ceną wycieczki.

Tak wyglądają wycieczki szkolne do Zawoi, zobacz!

Przykładowa trasa podczas wycieczki szkolnej w Pieniny na 1 dzień

Zobacz zdjęcia z naszych wycieczek z Krakowa!

Wycieczki jednodniowe z Krakowa

Wycieczki dwudniowe i trzydniowe z Krakowa

Przeczytaj opinie o naszych wycieczkach i zobacz, czy warto!

 • Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Wybór Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na organizację zimowiska to strzał w dziesiątkę. Współpraca z Trybała Team to ogromna przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, życzliwość i uśmiech każdego dnia, fantastyczni ludzie w zespole zarówno kierownictwo jak i Panie z obsługi. Obiekt oferujący bardzo dobre warunki i jeszcze lepszą kuchnię do tego bogaty program warsztatów i zajęć. POLECAMY z całego serca.
  Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych
  Anna Tworuszka
 • Monika Sroczyńska
  W rozsądnej cenie świetna jakość i zero stresu!
  Monika Sroczyńska
 • Barbara Brzegowa
  W imieniu Dzieci, Rodziców oraz Pracowników serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałą organizacje naszego Zielonego Przedszkola. Pensjonat był cudowny, przestronny, bezpieczny, pokoje czyste, świetnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzieci, ogród zadbany - dzieci uwielbiały się w nim bawić. Pani Marta - nasza koordynatorka, zawsze bardzo pomocna, miła, serdeczna, sympatyczna, kompetentna, otwarta, empatyczna, słowna, zawsze świetnie zorganizowana. Pani Bogusia, u której mieliśmy przyjemność jeść cudownie smaczne i urozmaicone posiłki dostosowane do wieku i gustu kulinarnego dzieci, również szalenie miła, sympatyczna i serdeczna osoba. Jesteśmy pod ogromny wrażenie organizacji przez Państwa naszego pobytu, ilości i różnorodności przygotowanych warsztatów, w których dzieci miały okazje uczestniczyć, a co najważniejsze nasi wychowankowie uczestniczyli w nich z ogromną frajdą, przyjemnością, ciekawością i zaangażowaniem. Dlatego jeszcze raz szczerze i z całego serca BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. 
  Barbara Brzegowa
  Samorządowe Przedszkole nr 107 "Słoneczne nutki" w Krakowi
 • Okiem Wychowawcy
  Atrakcyjny, bogaty program, dobra organizacja, świetny nocleg i pyszne jedzenie, stała opieka przewodnika, bardzo dobry kontakt. Polecam z całego serca :)
  Okiem Wychowawcy
 • Organizacja, kontakt i pomoc ? Biuro, ludzie i atmosfera na najwyższym poziomie! Niezapomniane chwile i wrażenia! Wycieczka do Warszawy - coś fantastycznego!
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Katarzyna Przepiórka
  Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieci zachwycone!  Ośrodek Zawojka ma bardzo dobry standard, organizacja wszystkich atrakcji była naprawdę świetna, a jedzenie przepyszne. Bardzo dobry i miły kontakt z koordynatorem pobytu - Panią Sabiną 
  Katarzyna Przepiórka
  Stowarzyszenie Edukacyjne w Krakowie
 • Agata Damian
  Jest to biuro podróży, z którym wyjeżdżam od pięciu lat. Każda wycieczka jest zorganizowana profesjonalnie, bogaty program, komfortowe miejsca noclegowe - ośrodki, w których mieszkamy są z boiskami. Organizacja na medal, odpowiedzi na każde pytanie najpóźniej do kilku godzin. Są wyrozumiali i cierpliwi na wszelkie zmiany w programie :) Gorąco polecam!
  Agata Damian
  Szkoła Podstawowa w Tarnowie
 • Agnieszka Podkowska
  Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowaną wycieczkę KRAKÓW - ZAKOPANE - INWAŁD maj 2017  Wszystko dopięte na ostatni guzik, wspaniały kontakt z Panią Natalią - super , Bardzo profesjonalna Pani przewodnik Ania  Wszystko ok. Dzieci, nauczyciele i opiekunowie zachwyceni  POLECAM!!!
  Agnieszka Podkowska
  Szkoła Podstawowa w Głuchołazach
 • Katarzyna Tomczuk
  Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki Zawoja - Kraków w terminie 12-14.06.17. Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania kadry, dopiętego na ostatni guzik programu, pysznego jedzenia w Pensjonacie "Halny" oraz Państwa bezinteresownej pomocy w sytuacjach kryzysowych :) Serdecznie dziękujemy raz jeszcze!
  Katarzyna Tomczuk
  Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie
 • Lilianna Kuncewicz
  Dziękujemy za wspaniały pobyt na Zielonej Szkole w Zawoi w dniach 18.05.-22.05.2015. Państwa profesjonalizm oraz perfekcyjne przygotowanie, sprawiło, że odkrywanie tajemnic Babiej Góry było bardzo owocne.  Szczególne podziękowania kierujemy do naszego przewodnika - Pani Irminy, która swoim ciepłem, uśmiechem i znakomitym podejściem do dzieci, a także doskonałą wiedzą, zdobyła sympatię podopiecznych i przyczyniła się tym samym do spędzenia przez nich miło czasu. Rzetelnie i fachowo dobrany program Zielonej Szkoły - zajęcia warsztatowe, terenowe, liczne atrakcje oraz wycieczki krajoznawcze sprawiły, że dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone z pobytu w górach. Polecamy zatem Państwa usługi wszystkim tym, którzy oczekują doskonałej organizacji, profesjonalizmu, miłej atmosfery oraz życzliwości ze strony organizatora wycieczki. Pozdrawiamy gorąco i serdecznie dziękujemy!
  Lilianna Kuncewicz
  Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach
 • Anna Muszyńska
  Dziękujemy za fantastyczną Zieloną Szkołę w Zawoi w dniach 24-28.04 2017 r. Program był bardzo bogaty i nie pozwolił nawet na chwilę nudy. Przewodnicy byli rewelacyjni - potrafili zainteresować każdego  Zajęcia artystyczne - szycie, malowanie na szkle, robienie zwierzątek z sianka i malowanie ptaszków były nader atrakcyjne i pozwoliły odkryć głęboko ukryte talenty. Bawiliśmy się świetnie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
  Anna Muszyńska
  Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie
 • Magdalena Szyniec
  Dziękujemy za wspaniałą i perfekcyjną organizację wycieczki 3-dniowej do Warszawy w maju 2015 r. Szczególne słowa uznania należą się Pani Gabrysi, którą wszyscy bardzo miło wspominamy po dziś dzień. Na pewno w przyszłości skorzystamy w usług Waszego biura. Klasy 4-6 z Książa Wielkiego z nauczycielkami pozdrawiają serdecznie!!!
  Magdalena Szyniec
  Szkoła Podstawowa w Książu
 • Aleksandra Radwańska
  Wycieczka do Warszawy zorganizowana w sposób bardzo profesjonalny. Wspaniali przewodnicy, piloci oraz miejsce noclegowe. Bogaty program wycieczki, dopięty na ostatni guzik. Kontakt z biurem na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecamy!
  Aleksandra Radwańska
  Szkoła Podstawowa w Stadnikach
 • Anna Kowalska
  Dziękujemy bardzo za profesjonalną opiekę podczas Zielonego Przedszkola w Zawoi. Harmonogram został dostosowany do wieku i potrzeb dzieci, które na długo zapamiętają cudowne chwile spędzone w ośrodku wczasowym „Halny”. Z czystym sumieniem polecimy to biuro innym placówkom i nie możemy się już doczekać kolejnych wyjazdów spędzonych pod Waszymi skrzydłami.
  Anna Kowalska
  Samorządowe Przedszkola nr 105 i 142 w Krakowie
 • Katarzyna Węglińska
  Byłam z biurem Trybała na wycieczce z klasą w Warszawie w maju. Wszystko świetnie przygotowane, program dobrany pod zainteresowania uczniów, doskonały przewodnik-Pan Marcin. Wycieczka z takim biurem to przyjemność!
  Katarzyna Węglińska
  Szkoła Podstawowa w Wilkowie
 • Piotr Kołodziejczyk
  Biuro profesja. Wycieczka w Pieniny rewelacja, wszystko dograne. Biuro godne polecenia. Pzdr!
  Piotr Kołodziejczyk
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Beata Mizera
  Super biuro, każdemu polecam, miły kontakt. Każda wycieczka zorganizowana od A do Z. Bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
  Beata Mizera
  Szkoła Podstawowa w Łętowni
 • Aleksandra Pałka
  Profesjonalne biuro podróży. Wycieczka do Zawoi na długo pozostanie w naszej pamięci. Gorąco polecamy współpracę i na pewno skorzystamy z Państwa usług ponownie.
  Aleksandra Pałka
  Szkoła Podstawowa z Filipowic
 • Beata Stach
  Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Biuro wycieczce 3 dniowej do Warszawy oraz 2 dniowej do Wrocławia. Osobą organizującą była Pani Natalia. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, anielska cierpliwość do ciągłych zmian, telefonów i maili o każdej porze dnia. Efekt zadowalający każdego uczestnika wycieczek. Nawet pogoda była zamówiona! Bardzo polecam! Na pewno ciąg dalszy nastąpi ...
  Beata Stach
  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie

Nie znalazłeś wycieczki która Cię interesuje?
Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualny program!

Natalia Lorek

tel. 784 394 585

biuro@trybala.com.pl

Natalia Lorek
organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.