Tanie wycieczki szkolne
Tanie wycieczki w Polsce i za granicą są możliwe.

Nasze wycieczki są bez ukrytych dodatkowych kosztów

W sytuacji, kiedy biura turystyczne oferują kolejne wycieczki, obozy szkolne, zimowiska, łatwo o błąd i przeoczenie tzw. ukrytych kosztów wyjazdu oraz warunków w umowach, które mogą godzić w prawa konsumentów. Jak temu zaradzić? Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z doświadczonych biur turystycznych, które cieszą się referencjami zadowolonych Klientów, a ceny podają konkretnie – bez ukrytych kosztów.

Na takie warunki Klienci mogą liczyć z naszej strony. Biuro Turystyczne Trybała zapewnia pełną satysfakcję z wykonywanych dla Państwa usług: nie mamy ukrytych kosztów wycieczek, a nasze ceny podawane są jako kwoty ostateczne.

Naszym celem jest dostarczenie Klientom jak najlepszej usługi – wycieczki, zimowiska, obozu szkolnego, imprezy integracyjnej czy też zielonej szkoły – za możliwie najbardziej przystępną cenę. Nie zachęcamy więc Klientów niskimi początkowo cenami, by zwrócić na siebie uwagę, a później podnieść je w związku z kosztami ukrywanymi.

Dbamy o wizerunek Biura Turystycznego Trybała – cieszymy się opinią profesjonalnego organizatora wycieczek i wyjazdów w Polsce oraz w Europie. Zajmujemy się wyjazdami tak, by przebiegały one bezproblemowo i w miłej atmosferze. Gdzie natomiast można natomiast spodziewać się tzw. haczyków? Często zdarza się w treści umów dotyczących opłat. Najczęściej dochodzi do sytuacji, w której cena z oferty jest pomniejszona o dodatkowe koszty – natomiast po złożeniu podpisów pojawiają się niespodziewane ze strony Klienta dopłaty. Biura podróży często zastrzegają sobie możliwość nagłego wzrostu kosztów ogólnych lub transportowych. Nie informują również Klientów o tym, iż cena imprezy nie może wzrosnąć po tym, gdy do daty wyjazdu pozostaje mniej niż dwadzieścia dni.

Biuro Turystyczne Trybała przestrzega prawa oraz stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów z myślą o dalszej współpracy. Dlatego dbamy o detale i precyzję przy oferowanych przez nas wycieczkach, zimowiskach i innego typu imprezach turystycznych.

Leave a Reply

*