Nocleg na wycieczce szkolnej do Warszawy

Z serii – dziś na Rysiankę!
13 kwietnia 2018
wycieczka szkolna do wrocławia na 3 dni
Nocleg na wycieczce szkolnej do Wrocławia
2 października 2018

Nocleg na wycieczce szkolnej do Warszawy

Wycieczka szkolna do Warszawy

Noclegi na wycieczkach szkolnych do Warszawy


Wycieczka szkolna do Warszawy

Wycieczka szkolna do Warszawy to bogaty program wyjazdu dostarczający mnóstwa emocji. Po tak intensywnym dniu z pewnością wymagasz komfortowego wypoczynku! Wiemy jak ważny jest wypoczynek podczas wyjazdów szkolnych, gdzie każdy dzień to nowe przygody i wyzwania. Wycieczki szkolne to nie tylko nauka, ale również zabawa. Dbamy o to, by wyjazd kształtował młodych ludzi i budził żądze poznawania świata. Baza noclegowa na wycieczkach szkolny to przede wszystkim bezpieczeństwo. Nie pozostawiamy przypadkom tak ważnego elementu wyjazdu. Proponujemy na nocleg tylko ośrodki, które mieliśmy okazję osobiście sprawdzić. Staramy się dobrać bazę noclegową do waszych oczekiwań oraz tak by realizacja programu była samą przyjemnością.
 
 

Nocleg na wycieczce szkolnej do Warszawy

Zakwaterowanie w samy sercu stolicy! Podczas wycieczki do Warszawy jako bazę noclegową proponujemy hostel w samym sercu stolicy! To opcja dla tych, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej. Podczas zakwaterowania w Warszawie nie ogranicza Was czas! Każdy punkt programu jest na wyciągnięcie ręki. Stolica stoi z otwartymi ramionami dniem i nocą. Hostel gwarantuje komfortowe, przytulne pokoje w doskonałym nowoczesnym standardzie oraz łazienkami. Doskonała baza wypadowa na zwiedzanie Warszawy. Hostel położony w jednej z centralnych dzielnic stolicy.

Nocleg na wycieczce szkolnej do Warszawy

Zakwaterowanie w podwarszawskim zaciszu!Warszawa tętni życiem, jednak na wypoczynek i regenerację po dniu w tak wielkim mieście proponujemy ośrodek pod Warszawą z dala od zgiełku. Obiekt pod Warszawą położony jest w klimatycznym lesie sosnowym. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo! Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany. Oddaje do dyspozycji przytulne pokoje z łazienkami, a w sali restauracyjnej czeka pyszny obiad i śniadanie. Obiekt doskonale przystosowany dla grupy dzieci i młodzieży. Na ogromnym terenie otaczającym bazę noclegową znajdują się boiska do gry piłkę siatkową, nożną, koszykową, siłownia na wolnym powietrzu, wiata grillowa oraz profesjonalna sala dyskotekowa. Pokoje rozłożone na jednym piętrze co daje możliwość pełnej opieki nad grupą.Obiekt gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz wiele możliwości aktywnie spędzonego popołudnia. W naszej opinii jest to doskonała baza noclegowa podczas wyjazdu grupy szkolnej.

Nocleg na wycieczce szkolnej do Warszawy

Wybór bazy noclegowej na wycieczkę szkolą to jeden z decydujących elementów  udanego wyjazdu. Po dniu pełnym wrażeń uczestnicy wycieczki zasługują na komfortowy i bezpieczny wypoczynek oraz smaczny posiłek. Wiem jak ważne jest miejsce noclegu, dlatego nie pozostawiamy tak istotnej kwestii przypadkowi.

organizujemy wycieczki dla grup z całej polski
mamy własną bazę noclegową w małopolsce
dopełniamy wszelkich formalności
trybała team zespół kompetentych ludzi
Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.