Tanie wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne do Warszawy organizowane są każdego roku przez coraz więcej szkół. Nic dziwnego – stolica Polski zachęca swoimi zabytkami, licznymi muzeami, a także wyjątkowymi miejscami. Jest to prawdziwa przygoda zarówno dla młodszych dzieci, jak i młodzieży.

Decydując się na jednodniową wycieczkę, warto zwiedzić najbardziej charakterystyczne miejsca w stolicy: Stare Miasto – najstarsza część Warszawy, Plac Zamkowy i Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki – najbardziej charakterystyczna budowla w Polsce, a także Nowe Miasto.

Mając do dyspozycji nieco więcej czasu, dobrze jest zorganizować dzieciom wyjście do Warszawskiego Centrum Nauki Kopernik – miejsca, w którym maluchy nie tylko zobaczą ciekawe eksponaty, czy interesujące wystawy, ale także świetnie będą się bawić.

Organizując wycieczki szkolne do Warszawy warto spędzić popołudnie w Łazienkach Królewskich – pięknym kompleksie niegdyś należącym do króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego. Na ich terenie rozlegają się malownicze tereny parkowe, wzbogacone o liczne zabytki, gdzie głównym z nich jest letnia rezydencja królewska – Pałac na wyspie.

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na wycieczki szkolne do Warszawy.✓

Wycieczka patriotyczna – Kraków i Warszawa śladem Piłsudskiego

Wycieczka patriotyczna śladem marszałka Józefa Piłsudskiego dla szkół to historia przekazana w niebanalny sposób oraz intrygująco podkreślony...

Wycieczka szkolna do Warszawy 2 dni! Poznaj stolicę!

  • Muzeum Powstania Warszawskiego
  • Centrum Nauki Kopernik
  • Warszawa da się lubić
od 320 zł/os - 2 dniod 290 zł/os. - 2 dni!

Wycieczka szkolna do Warszawy 3 dni

  • Stare Miasto
  • Warszawa da się lubić
  • Centrum Nauki Kopernik
  • Muzeum Powstania Warszawskiego
od 420 zł/os - 3 dni od 390 zł/os. - 3 dni!