Tanie wycieczki szkolne

logo_trybała copy

 

 

 

TRYBAŁA – Organizator wycieczek

Jako TRYBAŁA TEAM jesteśmy bezpośrednim wykonawcą i organizatorem wycieczek szkolnych, zielonych szkół, obozów oraz wyjazdów dla firm i instytucji. Nie sprzedajemy oferty innych biur – wczasów i innych wyjazdów. W większości nasze imprezy organizujemy na terenie naszego kraju przez co Państwa ewentualne ryzyko niwelujemy do zera.

Jako firma rodzinna  działamy  w turystyce od kilkudziesięciu lat. Kontynuujemy tradycje rodzinne cały czas się doskonaląc.

Jak organizujemy dla Państwa wycieczki

TRANSPORT – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Mają Państwo możliwość każdorazowo zlecić sprawdzienie autokaru przez Policję.

ZAKWATEROWANIE – sami prowadzimy własne Ośrodki Wypoczynkowe, więc wiemy jak powinien wyglądać idealny obiekt na wycieczkę szkolną.

UBEZPIECZENIE – przy wycieczkach zagranicznych wykupujemy dla Państwa ubezpieczenie od kosztów leczenie (KL).

PILOCI I PRZEWODNICY – tylko najlepsi! Osoby prowadzące dobieramy tak, aby wycieczka była przyjemnością. Nasza praca to pasja, więc i takich polecamy współpracowników.

CENY – nie są najniższe bo dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas wyjazdów.

 

NASZ ZESPÓŁ

Jacek
Właściciel
Założyciel TRYBAŁA TEAM.Pomysłodawca niejednej wycieczki. Pilot, przewodnik, animator! Uwielbia historię, podróże i fotografię.
Natalia
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta, Pilot, animator - zajmuje się kompleksowo naszymi Klientami. Od zapytania aż po realizację, czuwa nad ich zadowoleniem. 
Wiktoria
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta. Dokłada wszelkich starań by zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu Naszym Klientom.
Sabina
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta, koordynator pobytu, animator, pilot. Kompleksowo zadba o komfort i zadowolenie Klienta.
Piotr
Pilot, Przewodnik
Pilot, przewodnik górski, który z pasją wykonuje swoją prace. Z pewnością zainteresuje ciekawymi opowieściami i wprowadzi w górską przygodę.
Marcin
Przewodnik
Przewodnik miejski po Warszawie. Radość z odkrywania wspólnie z turystami sekretów tego fascynującego miasta towarzyszy mu od wielu lat. Gdy oprowadza, ulice i place stolicy zamieniają się w scenę wielkiego teatru.
Marcin
Pilot wycieczek, przewodnik
Pilot, przewodnik górski z uprawnieniami na Babiogórki PN, Bieszczadzki PN, Gorczański PN, Pieniński PN. Jego pasją są górskie wędrówki
Tomek
Pilot wycieczek, przewodnik
Absolwent geografii ze specjalnością turystyka, pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Od lat zakochany w polskich górach, uwielbia aktywnie spędzać czas. Profesjonalnie zaopiekuje się Pastwa grupą podczas wycieczki.
Robert
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik Beskidzki, Pilot Turystyczny, posiada licencję na Babiogórski Park Narodowy. Miłośnik górskich wędrówek.
Mateusz
Pilot wycieczek, przewodnik

Pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Uwielbia podróże, sport oraz historię. Każdą wolną chwile spędza na górskich wędrówkach. Swoją wiedzę stara się przekazać z prawdziwa pasją, co zapewnia pozytywne opinie naszych Klientów.

 
Anna
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik miejski krakowski, przewodnik górski beskidzki, pilot wycieczek, licencja OPN, PPN, GPN, uprawnienia na Muzeum Podziemia Rynku w Krakowie