Tanie wycieczki szkolne

logo_trybała copy

 

 

 

TRYBAŁA – Organizator wycieczek

Jako TRYBAŁA TEAM jesteśmy bezpośrednim wykonawcą i organizatorem wycieczek szkolnych, zielonych szkół, obozów oraz wyjazdów dla firm i instytucji. Nie sprzedajemy oferty innych biur – wczasów i innych wyjazdów. W większości nasze imprezy organizujemy na terenie naszego kraju przez co Państwa ewentualne ryzyko niwelujemy do zera.

Jako firma rodzinna  działamy  w turystyce od kilkudziesięciu lat. Kontynuujemy tradycje rodzinne cały czas się doskonaląc.

Jak organizujemy dla Państwa wycieczki

TRANSPORT – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Mają Państwo możliwość każdorazowo zlecić sprawdzienie autokaru przez Policję.

ZAKWATEROWANIE – sami prowadzimy własne Ośrodki Wypoczynkowe, więc wiemy jak powinien wyglądać idealny obiekt na wycieczkę szkolną.

UBEZPIECZENIE – na każdą wycieczkę ubezpieczamy wszystkich uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Przy wycieczkach zagranicznych wykupujemy dla Państwa ubezpieczenie od kosztów leczenie (KL).

PILOCI I PRZEWODNICY – tylko najlepsi! Osoby prowadzące dobieramy tak, aby wycieczka była przyjemnością. Nasza praca to pasja, więc i takich polecamy współpracowników.

CENY – nie są najniższe bo dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas wyjazdów.

 

NASZ ZESPÓŁ

Jacek
Właściciel
Założyciel TRYBAŁA TEM.Pomysłodawca niejednej wycieczki. Pilot, przewodnik, animator! Uwielbia historię, podróże i fotografię.
Natalia
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi KlientaPilot, animator - zajmuje się kompleksowo naszymi Klientami. Od zapytania aż po realizację, czuwa nad ich zadowoleniem. 
Gabriela Lurka Biuro Trybala
Gabriela
Biuro Obsługi Klienta
Biuro Obsługi KlientaPilot, animator - z dbałością o każdy szczegół tworzy programy dla Małych i Dużych; a opinie zadowolonych Klientów są tego najlepszym dowodem.
Anna
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik miejski krakowski, przewodnik górski beskidzki, pilot wycieczek, licencja OPN, PPN, GPN, uprawnienia na Muzeum Podziemia Rynku w Krakowie, z wykształcenia magister biologii. Oprowadzam w języku polskim i angielskim, czasem też po chińsku. Z grupami jeżdżę głównie po kraju i w niektóre zakątki Europy, prywatnie - dużo dalej (m.in. Chiny). Gram na gitarze i flecie poprzecznym, interesuję się fotografią. Publikowałam artykuły w "Gazecie Górskiej" i "Wierchach", byłam zapraszana do Radia Kraków i Radia Pryzmat, piszę też bloga o moich podróżach. Angażuję się w prowadzenie szkoleń przewodnickich.
Robert
Pilot wycieczek, przewodnik
Przewodnik Beskidzki, Pilot Turystyczny, posiada licencję na Babiogórski Park Narodowy. Miłośnik górskich wędrówek i odkrywania ciekawych miejsc w górach i dolinach, interesuje go historia regionalna, dzieje turystyki, a także wszystko to, co związane jest z kulturą Karpat. Uczestnik wyjazdów w Alpy, Dolomity i Pireneje, członek Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Oddziału w Bielsku-Białej, Koła Przewodników przez PTT o/B-B i Klubu Slovenskich Turistov „Lietavska Lućka” w Żylinie, autor książek „Zadziele-piękna wioska”, „Na szczytach i w dolinach Beskidów”, oraz artykułów dotyczących Ziemi Żywieckiej m.in. „Zaginione wioski Żywiecczyzny”, laureat konkursu Magazynu Górskiego N.P.M. „Dlaczego góry są lepsze od morza”, odznaczony odznaką honorową Ministra Sportu i Turystyki „Za zasługi dla turystyki”.
Tomek
Pilot wycieczek, przewodnik
Absolwent geografii ze specjalnością turystyka, pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Od lat zakochany w polskich górach, uwielbia aktywnie spędzać czas. Profesjonalnie zaopiekuje się Pastwa grupą podczas wycieczki a w czasie wolnym chętnie zagra z uczestnikami w piłkę.
Mateusz
Pilot wycieczek, przewodnik

Pilot wycieczek, przewodnik beskidzki. Uwielbia podróże, sport oraz historię. Każdą wolną chwile spędza na górskich wędrówkach. Swoją wiedzę stara się przekazać z prawdziwa pasją, co zapewnia pozytywne opinie naszych Klientów.